Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pozwoliłem sobie zadzwonić do Duk Kraków bo interesuje mnie wymiana dekodera na Mediabox.Oferta tylko z przedłużeniem umowy za 59.90 odpowiednik Univers+C+ a moja obecna oferta czyli Univers+HBO+6C+Hustler za 79 zł do tego Mediabox 10 zł za miesiąc przy umowie na 15 miesięcy i 5 zł za miesiąc przy umowie na 24 miesiące ewentualnie ponad 140 zeta jednorazowo.Obecnie Za Univers+HBO+6C+ za 59 zł +dobrana opcja Hustler.Mam czas umowa do końca stycznia sama konsultantka stwierdziła że dobre oferty dla mknie dopiero w grudniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AKTYWACJA STD 1-ST SL MR150

MRST 0zł/6m 10zł/9m

Aktywacja turboBox+

Multi+

EXTRA+ HB ITI

HBO na 5 mscy

History HD na cały okres

Premium Sport &Film

CANAL+ VOD

AKTYWACJA STB SLAVE 1 MR 150

Multiroom Standard

 

turboBox+/PVR ADB 5720SX

 

Box+/HD ADB 5800S

więcej

 

KARTA CONAX

KARTA CONAX

5x0 zł, 10x79 zł

to dobra oferta?

bo miałem wcześniej zawieszoną usługę za nieuregulowanie płatności w terminie, ale udało mi się przedłużyć, a tak skasowaliby mnie jeszcze 3 msce dłużej

i pytanie za jaką jeszcze kwotę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotychczas:

Umowa na 18 miesięcy do końca 2014 r.

Canal+ Silver

Opcja Canal+ Film i Premiere

PACE PVR 500GB

za 64 zł/miesięcznie

 

Wypowiedzenie wysłane we wrześniu. Wczoraj telefon z DUK z propozycją:

Umowa na 15 miesięcy (grudzień 2014 r. - luty 2016 r.)

Pakiet:

Comfort+

 

Opcje dodatkowe:

Najem ultraBOX+

Multi+

EXTRA+ HB ITI

HBO

Premium Sport &Film

CANAL+ VOD

 

Opłaty:

7 miesięcy 59,90 zł / 8 miesięcy 79,90 zł.

Średnio miesięcznie wychodzi 70,56 zł

 

Przyjąłem propozycję ponieważ taka kwota za TV jest dla mnie akceptowalna i chciałem uzyskać dostęp do HBO przez cały czas trwania umowy (dotychczas w poprzedniej umowie miałem dostęp do HBO przez pierwszych 6 miesięcy, a później korzystałem z różnych promocji na tę opcję np. 3 miesiące x 0 zł a kolejne 3 miesiące x 20 zł).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Marcin80

Śledzę na bieżąco ten wątek i wiem, że można byłoby "wywalczyć" lepszą ofertę, choć tak jak napisałem w poprzednim poście akurat dla mnie ta oferta, którą mi zaproponowano spełnia moje oczekiwania zarówno pod względem programowym, jak i finansowym.

Nie wykluczam, że się to może kiedyś zmienić, ale aktualnie nie jestem w takiej kondycji finansowej, żeby musieć walczyć o każdą przysłowiową "złotówkę", a warunki przedłużenia umowy, jakie mi zaproponowano - jak dla mnie - są satysfakcjonujące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Czy ktoś się może orientuje czemu?/w jakim celu?/ NC+ rozdaje „zupełnie za darmo” nowe dekodery w jakości hd dla stałych abonentów? Zadzwonili dziś z informacją że z racji bycia stałym klientem mogę liczyć na darmowy dekoder, mogę sobie zostawić stary i w żaden sposób nie wpływa to na opłaty lub termin umowy.

Nie mogę znaleźć żadnego haczyka ale nie wierzę że takiego nie ma.

Dodam tylko że mam stary dekoder jeszcze z Cyfry w multiroomie bez potrzeby łączenia dekoderów przez wifi.

Nowym też dają, dostałem jakieś 3tyg od podpisania umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Marcin80

Śledzę na bieżąco ten wątek i wiem, że można byłoby "wywalczyć" lepszą ofertę, choć tak jak napisałem w poprzednim poście akurat dla mnie ta oferta, którą mi zaproponowano spełnia moje oczekiwania zarówno pod względem programowym, jak i finansowym.

Nie wykluczam, że się to może kiedyś zmienić, ale aktualnie nie jestem w takiej kondycji finansowej, żeby musieć walczyć o każdą przysłowiową "złotówkę", a warunki przedłużenia umowy, jakie mi zaproponowano - jak dla mnie - są satysfakcjonujące.

 

Nie no ok , napisałeś o ofercie swojej więc się odniosłem do niej, a to że np ja walczyłem o mniejszy rachunek nie ma nic wspólnego z moją sytuacją finansową :mrgreen: po prostu innym dają za mniej to ja się nie dam doić za to samo w wyższej cenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak co roku - rozpocząłem swoją przygodę z nc+.

Wypowiedzenie wysłane i zarejestrowane. Umowa do 31.01.2015 r.

Dziś pierwszy telefon.

Oferta:

- umowa na 15 m-cy,

- wszystkie pakiety tematyczne

- opcja extra+

- wszystkie C+

- History HD

Cena: 72,45 zł/m-c.

Dodatkowo: HBO - 6 m-cy gratis; Filmbox - 6 m-cy 4,90 zł.

 

Odmówiłem.

Dodam, że za pakiet bez HBO i Flmbox płacę teraz 64,9 zł/m-c.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie,

 

sorry za offtop.

 

mam umowe do 30.11.2014 i place za pakiet 59zł/m-c. Wypowiedzenie wyslane 20.10.2014.

 

Dziś patrze a na moim koncie zaleglosc 208zł . [beep]a wie o co chodzi. 1 fv zalegla kilka dni. naliczylo oplate za 59zł za m-c X.2014 + abonament za XI.2014 czyli powinno byc 118zł.

skad ta reszta czyli 90zł? . do BOK ciezko sie dodzwonic i cokolwiek sie dowiedziec.

 

Zapewniano mnie kilkakrotnie ze bede placil 59zł do konca umowy. WTF? Gdzie skladac reklamacje w sprawie ? Dzieki za sugestie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoń na infolinię i tam zapytaj o co chodzi z rachunkiem, ewentualnie złóż od razu reklamację.

 

@draven może postaraj się o drugi dekoder, po co Ci nowa umowa jak w ramach jednej możesz mieć to samo, za mniejsze pieniądze, jeśli kończy Ci się umowa.

 

@McRap mi za taki pakiet w lutym tego roku, tylko bez History HD proponowano 46,90 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie posiadam Full Extra; Redlight HD, HBO, Cinemax, Filmbox, History HD, Sundace HD - 109 zł, wynajem Mediabox+ - 5 zł, MR Standard - zł / 124 zł umowa do stycznia 2015. Przedstawili mi nową ofertę przygotowaną specjalnie dla mnie o nazwie "Full" (?) w którego skład wchodzą wszystkie kanały tematyczne, paczka Canal+ HBO, Redlight HD Cinemax, Filmbox, History HD, Sundace HD, funVOD, pakiet NOC, jakiś pakiet z "HBO na 500 premier rocznie lub 6 tygodniowo - online", Filmbox Live (?) czyli już chyba wszystko co oferuję platforma za 134 zł miesięcznie z tego za mediabox+ i multiroom przez 12 miesięcy 5 zł, a po 12-nastym 15 zł. Łączna cena pakietu z usługą multiroom to 1-12 miesiąc 139 zł, 13-24 miesiąc 149 zł.

 

Nie wysyłałem wcześniej (jeszcze :D) wypowiedzenia, kliknąłem sobie prośbę o kontakt w ICA, numer jaki do mnie dzwonił miał kierunkowy z Warszawy. Jak myślicie co mogę ugrać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

Jestem stałym abonentem nc+, posiadam abonament od czasów Canal +

Dotychczas nc+ proponowali mi abonament 109 zł - wszystkie C+, Cinemaxy, HBO, Filmbox na pół roku. Odmawiałem i złożyłem wypowiedzenie. Jaki pakiet mogę najlepiej wynegocjować. Chciałbym utrzymać C+, HBo, CInemaxy mnie nie interesują, ale jak by były to spoko. Interesuje mnie multiroom, i najlepiej posiadanie łącznie 3 dekoderów. ( na tą chwilę mam 2 )

 

Czy możecie mi pomóc, co mogę wynegocjować u nich? Mam miesiąc do końca umowy.

 

Dodam tylko, że dotychczas miałem:

 

PAKIET

UNIVERSE+

OPCJE DODATKOWE:

NAJEM PVR (MULTIROOM)

HBO

CANAL+ PLATINUM OP

MULTIROOM STANDARD

 

Pierwsza ich oferta po rozwiązaniu umowy to pakiet: Comfort + Extra, Wszystkie C+, HBO, na 15 msc. z Multiroomem i jednym dodatkowym dekoderem - 99 zł. O co mogę powalczyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecna umowa do końca listopada.

Posiadam:

PAKIET

CANAL+ SILVER

OPCJE DODATKOWE:

KANAŁY CANAL+ FILM I PREMIERE

CINEMAX

HBO

NAJEM ULTRABOX+

FILMBOX

MULTIROOM STANDARD

Cena stala 99zl/m

 

Wypowiedzenie złożone.

Jaką cene można wytargować żeby utrzymać to samo co mam?? więcej niż płace teraz nie zamierzam płacić.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecna umowa do końca listopada.

Posiadam:

PAKIET

CANAL+ SILVER

OPCJE DODATKOWE:

KANAŁY CANAL+ FILM I PREMIERE

CINEMAX

HBO

NAJEM ULTRABOX+

FILMBOX

MULTIROOM STANDARD

Cena stala 99zl/m

 

Wypowiedzenie złożone.

Jaką cene można wytargować żeby utrzymać to samo co mam?? więcej niż płace teraz nie zamierzam płacić.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@piracik dzięki. Mi obecnie proponują 59 zł. Ale umowa do 31 grudnia i każą nie wykonywać nerwowych ruchów :). Czekam dalej.

 

Nadmienię, że ta propozycja była w lutym, i pewnie już jej nie ma :)

 

@piracik mam już dwa dekodery , druga umowa ma być dla rodziców i zastanawiam się czy brać Polsat czy NC+ .

 

pozdrawiam

ja osobiście wziąłbym przy przedłużaniu umowy (w Twoim przypadku trzeci dekoder) i podarował go rodzicom, i ponegocjował cenę, może bym podniósł pakiet, jakby rodzicie np. płacili połowę ceny abonamentu i wszyscy byliby zadowoleni.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

jestem tu nowy więc witam wszystkich. Dotychczas przedłużałem umowę z nc+ a wcześniej cyfrą wcześniej, ok 2 m-ce przed zakończeniem umowy brałem co dawali i nie wiedziałem że inaczej można. Na szczęście odnalazłem to forum i teraz wiem że można negocjować i dowiedziałem się od Was jak to robić. Moje pytanie to tylko podanie kwoty o jaką mogę powalczyć. Dziś wysłałem wypowiedzenie, umowę mam do końca roku. Obecnie mam:

CANAL+ Platinum

Opcje dodatkowe

netVOD+ konto podstawowe

MULTIROOM STANDARD

netVOD+ pak. CANAL+ Platinum i płacę za to 119 zł. Chciałbym za podobny pakiet płacić ok 60-70 zł. Czy to możliwe do ugrania? Głównie zależy mi na multiroom (2 karty) i sporcie (wszystkie C+).

Wydaje mi się że pakiet odpowiedni dla mnie to SPORT&FILM+ , Extra+ i multiroom (2 karty). Czy jest opcja otrzymania od nich takiego pakietu za ok. 60 zł? Dekodery mam swoje własne. I czy samemu dzwonić do DUK-u czy czekać na kontakt z ich strony.

Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...