Jump to content

mk77

Users
 • Content Count

  141
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About mk77

 • Rank
  Amator
 1. Umowę mam do końca kwietnia 2020 ale z uwagi na pakiet MP zadzwoniłem do nich i dostałem propozycję To co teraz mam to Extra+CANAL+(6)LIVE + Eleven + Film Box + 2x PVR PACE + MR (cameleon) i płacę za to nie całe 87zł Zaproponowano mi Extra+CANAL+(6)LIVE + Eleven + MP + HBO z HBO GO do końca kwietnia za 0zł + 2x PVR PACE + MR (cameleon) za kwotę niecałe 92zł - umowa do końca lutego 2021 Warto ? czy starać się coś ugrać
 2. Pomimo, że na PVR PACE mam stary soft 158, dzisiaj przestał mi działać spliter FR-Link. Czy karta (Cameleon) mogła dostać jakąś blokadę? Na PVR Peace oraz Opticum X7 z wsadzonymi kartami splitera jest ciemny obraz. Gdy włożę do deka Cameleona to wszystko działa. Koniec splitera dla mnie?
 3. No to jeszcze z innej strony. Czy jest do kupienia jakiś moduł który dogada się z kartami seca oraz nagra? I czy warto coś takiego kupić?
 4. Czyli kupno własnego dekodera na obecną chwilę to duże ryzyko.
 5. Czyli sytuacja kiepska. Umowę mam do marca 2020 i mam obiecane że do końca umowy będę mieć kameleony i pvr pace. Tylko co to daje tak naprawdę. Czy jest jakaś techniczna możliwość że te kameleony przestaną mi działać w tym Vu+? I czy ten mój spliter będzie działać w tym vu?
 6. A jak teraz kupię taki moduł i wadzę do niego cameleona to zadziała to?
 7. Jeśli obecnie mam 2 cameleony + 2 PVR Pace to nie wymienią mi tego jeden do jednego na moduły ??
 8. Poszukuję dekodera do ncplus. Obecnie mam 2 karty cameleon i spliter rflink. W przyszłości zapewne będę chciał zmienić te karty na 2 modułu CI+ z kajmanami. Czyli dekoder musiał by umożliwiać: - na obecną chwilę współpracować ze spliterem rflink - za jakiś czas obsługa modułu CI+ od ncplus - 2 głowice dvb-s2 - możliwość nagrywania - 4K - TV mam 4K a dekoder mam nadzeję że posłuży kilka lat więc warto w to chyba zainwestować Myślałem o dekoderach VU+ lub Dreambox, tylko który będzie lepszy i tańszy i jaki dokładnie model ? Dekoder ma zostać skonfigurowany i tak ma działać, jakiejś większej zabawy nie planuję więc chcę coś stabilnego. Cena to wiadomo jak najniższa ale liczę się z wydatkiem w okolicach 1.000zł
 9. Mam obecnie pvr pace oraz opticum x7 i działa to ze spliterem rf link. Czy jest sens kupować własny dekoder aby zastąpić tego pace ? Czy jak wymienią karty (obecnie mam kamemeona) na kajmany to dalej będzie można korzystać ze spliterów i własnych dekoderów ? Czy poprostu nie kombinować i wziąć MR od ncplus?
×
×
 • Create New...