Jump to content

mk77

Users
 • Content Count

  148
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About mk77

 • Rank
  Amator
 1. Ja od konsultantki usłyszałem że jeśli chcę wymienić na pvr pace to mam szukać sobie sam w punktach ale z tego co ona wie to marne szanse bo już ich nie wydają. Dam znać jaki będzie wynik reklamacji. Prześledziłem jeszcze wątek o PVR PACE i ludzie który wymieniali pace na inny pace to nie wiele im to dawało bo te niby nowe były tak samo lub nawet bardziej wadliwe. To tym bardziej teraz się utwierdzam że nie warto latać i szukać jakiś dostępnych pejsów aby tylko zaliczyć wymianę. Ja po prostu chcę otrzymać działający sprzęt o podobnej funkcjonalności do tego co obecnie posiadam i cieszyć się dalej ofertą programową za którą co miesiąc płacę. To chyba nie wielkie wymagania ?
 2. Sam im powiedziałem że mogą wymienić na inny PACE. Problem w tym że powiedzieli mi że nie mają już PACE i nie wymieniają na nie i mogę za 0zł dostać tylko wifi box. Chyba że gdzieś sam sobie znajdę punkt w którym mają to może mi wymienią. To mam latać sam po wszystkich punktach i szukać bo może gdzieś mają dekoder ?
 3. Pomijając aspekty techniczne MR czyli czy mogą być 2 dekodery z dyskiem czy bez dysku to patrząc tak z punktu widzenia zapisów w umowie. Mam w umowie zapis o dzierżawie 2 dekoderów z wbudowanym dyskiem i umożliwiających nagrywanie jednego kanału a oglądanie innego i to mam za 0 zł miesięcznie. Jeśli ten sprzęt szwankuje to wydaje mi się że mam prawo żądać od nich aby wymienili mi sprzęt na sprzęt tej samej klasy lub wyższy jeśli takich już nie posiadają w ofercie. Dlatego złożyłem reklamację bo w zamian pvr pace chcą mi wcisnąć deki bez dysku i bez możliwości nagrywania innego kanału niż w danej chwili oglądam. Oczywiście nie będę się upierać przy wymianie na 2 dekodery typu wifi premium box. Będę zadowolony jak dostanę jeden premium i jeden zwykły box. Chyba że nie mam racji i jest błąd w moim toku myślenia ? Jeśli tak to mnie poprawcie.
 4. Ok, dzięki. Jutro ich jeszcze pomęczę. Powiem że chcę wymienić pejsa na jakiś dekoder z dyskiem aby było jeden do jednego z zachowaniem funkcjonalności sprzętu. A jak nie to niech mi sprawnego pejsa dadzą. EDIT Nie ma możliwości wymiany za darmo na wifi premium box i już. Takie coś usłyszałem. Złożyłem reklamację, uzasadniając to że mam w umowie wpisaną dzierżawę 2 x pvr peace i MR za 0 i z uwagi na to że umowa obowiązuje obie strony to domagam się wymiany starych, szwankujących dekoderów na inne działające ale zapewniające tą samą funkcjonalność lub wyższą bez opłat jak to jest zawarte w umowie.
 5. Rozmawiałem właśnie z 3 różnymi konsultantami. Pierwszy to jakieś nie porozumienie chyba nie wiedział do końca jakiej firmy ofertę sprzedaje. Druga konsultantka powiedziała że na 100% mogę mieć dwa WiFi boxy a co do WiFi premium boxa nie była pewna że mogę wymienić za darmo i powiedziała że to w punkcie mogę ustalić ale poprosiłem aby mnie przełączyła do kogoś kto mi to potwierdzi na 100% ale przełączanie się nie powiodło. 3 konsultant pewny tego co mówi i dość ogarnięty chyba powiedział że mogę wziąć 2 x wifibox za 0zł lub jednego WiFi premium boxa ale za 10zl miesięcznie i aktywacja 79zl ale jeśli bym tak chciał to on poleca dekoder 4k bo jest lepszy i też 10zl miesięcznie ale aktywacja 0zl.
 6. No to konsultantka mi naściemniała bo dwa razy ją pytałem czy oba pejsy będą wymienione na wifibox to potwierdziła że tak. Umowę mam jeszcze ważna przez ponad rok i mam pakiet extra i 6C+ i eleveny oraz Polsaty z ligą mistrzów i płace za to 92zl Odnośnie tego dekodera 4K to negocjować aby było 0zl za miesiąc i ewentualnie 49 aktywacji (w tym c+4K za 0zł)? Dłużej już nie chcę zwlekać z wymianą bo ten sprzęt co mam to już mnie dobija.
 7. Posiadam obecnie 2 dekodery PVR PACE (0zł za najem i 0zł za MR) i z uwagi na to że zawieszają się to mogę je bez kosztowo wymienić na WiFi Box - jako wymiana serwisowa. Opłaty pozostaną nadal 0zł. Warto wymieniać na te dekodery ? czy iść może w inne opcje ? Dostałem też ofertę wymiany jednego dekodera na ten dekoder 4K bez opłaty aktywacyjnej i z opłatą miesięczną 10zł w tym miał bym za darmo kanał 4K Co sądzicie o tej ofercie i czy warto w to wchodzić ? jeśli nie to jaki inny dekoder ?
 8. Umowę mam do końca kwietnia 2020 ale z uwagi na pakiet MP zadzwoniłem do nich i dostałem propozycję To co teraz mam to Extra+CANAL+(6)LIVE + Eleven + Film Box + 2x PVR PACE + MR (cameleon) i płacę za to nie całe 87zł Zaproponowano mi Extra+CANAL+(6)LIVE + Eleven + MP + HBO z HBO GO do końca kwietnia za 0zł + 2x PVR PACE + MR (cameleon) za kwotę niecałe 92zł - umowa do końca lutego 2021 Warto ? czy starać się coś ugrać
×
×
 • Create New...