Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiejsze 2 oferty:

1. Comfort+

Extra +

Sport&film+

HBO

Cinemaxy

Filmboxy

C+ VOD

MR Camele

Pace 500GB

Stała cena na 15m-79,90

2. Comfort+

Extra+

Sport&Film+

MR Camele

Pace 500GB

5x0zł i 10x79,90zł, warunek oferty-przez jeden pełny miesiąc pełnopłatne HBO za 25zł

Brać ? Poczekać?

Jeśli w pierwszej ofercie wszystko jest na całą umowę to jak najbardziej brać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się zejść z Full Extra za 99zł do Comfort+ Multi+ Extra za 34,90zł na 15miesięcy :brawo:

 

Znajomy ma w łamańcu na 15 miesięcy (Comfort+, Extra+, Multi+): 5x10zł + 10x39,90zł, co daje kwotę uśrednioną 29,90zł na miesiąc.

A koledzy jakie dekodery do tego mają? Multiroom też jest?

Celuję w coś podobnego. Chcę się pozbyć nudnego C+ ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Proszę o taką informację, czy jest taka opcja, że komuś nie dali tego co chciał pomimo że inni dostają i umowa została rozwiązana? U mnie umowa do końca paździrnika i ciągle twierdzą, że nie ma takiej oferty na rynku jak Comfort+Extra+Multi+HBO+C6+2xMR+Vodnet+Mediabox za 70 zł. Chyba sobie odpuszczę na zawsze nc+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i panie,

 

Przed chwila dzwoniłem testowo na krakowski numer DUK :122947879 sprawdzic czy moje wypowiedzenie dotarlo i oczywiscie pan od razu przedstawil mi propozycje:

 

Comfort+

Extra+

Multi+

6xC+

HBO na 6 miesięcy

Bez MR

 

Stała cena 58zł - umowa na 15 miesięcy. Początkowo wciskał mi łamańca ale powiedziałem stanowczo że łamaniec mnie nie interesuje - po chwili rozmowy z KIEROWNIKIEM ;) zgodził się na stałą cenę co m-c. Także kwestia łamańca jst łatwa do przejscia - jesli tylko sie tego chce.

 

Narazie podziękowałem za ofertę - mam jeszcze czas do 30.11.2014. Czy można wyrwać powyższy pakiet za ok.54zł? Czy wyprosił ktoś NOWY TALERZ od nich?

 

pzdr

konrad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i panie,

 

Przed chwila dzwoniłem testowo na krakowski numer DUK :122947879 sprawdzic czy moje wypowiedzenie dotarlo i oczywiscie pan od razu przedstawil mi propozycje:

 

Comfort+

Extra+

Multi+

6xC+

HBO na 6 miesięcy

Bez MR

 

Stała cena 58zł - umowa na 15 miesięcy. Początkowo wciskał mi łamańca ale powiedziałem stanowczo że łamaniec mnie nie interesuje - po chwili rozmowy z KIEROWNIKIEM ;) zgodził się na stałą cenę co m-c. Także kwestia łamańca jst łatwa do przejscia - jesli tylko sie tego chce.

 

Narazie podziękowałem za ofertę - mam jeszcze czas do 30.11.2014. Czy można wyrwać powyższy pakiet za ok.54zł? Czy wyprosił ktoś NOWY TALERZ od nich?

 

pzdr

konrad

 

Zobaczyłbyś po fakturach. Bo ciekawe czy nie dali Ci łamańca z tym tylko, że mając łamańca możesz opłacać stałą kwotę 58,59zł a tak na prawdę jest to 4x0zł + 11x79.90zł

 

Do niedawna można było wyrwać:

Comfort+

Extra+

Multi+

6xC+

HBO na cały okres umowy

z MR

 

za 5x0 + 10 x 79.9 czyli średnia 53,26zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie od niedawna tak ale w ICA nadal jest oddzielone Multi+ (przynajmniej u mnie a umowę przedłużałem w poprzednim tygodniu), więc moim zdaniem lepiej w negocjacjach wspomnieć nawet jeśli tylko dla własnego komfortu psychicznego i spokoju, że nic nie wywiną :P

 

dziękuję za info! rok niebytu i "nagle" sporo niespodzianek...

 

mam jeszcze pytanie do Was: czy zamiana Pace'a (najem) na mediaBOX (najem) niesie za sobą jakiś koszt przy przedłużaniu umowy? czy w ogóle to gra warta świeczki z tą zamianą? (inna sprawa, szkoda nagrań)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Wy macie z tym narzekaniem na łamańce. Niby czemu ma być trudniej w negocjacjach? Bazując na tym forum mówi się im co się chce i za ile i jeśli takie pakiety dawali to i nam dadzą. Przedstawiając im swoje realne warunki zostania z nimi to ile się płaciło wcześniej nie ma większego znaczenia. Jeśli Kowalskiemu dali pakiet A za X zł to Nowakowi też dadzą jak przebrnie przez bull[beep] typu "to dla klientów, którzy płacili więcej", "na forach ludzie różne rzeczy wypisują", "już tak nie dajemy" itp.

 

Co do opłacania rachunków, jak komuś wygodniej to może od początku płacić średnią ale to mało sensowne bo po co pieniądze nadpłacać i trzymać na ich rachunku zamiast na swoim? Im ma się zgadzać saldo na koniec i tyle, sam płacę nieregularnie, czasem raz na 2 miesiące jak zapomnę albo mnie nie ma w domu dłużej. Podczas ostatnich negocjacji pani powiedziała, że mogę płacić w łamańcu albo średnią - jak tam mi wygodnie (mam 5x0 + 10x79 i 5zł za mediaboxa, w pakiecie comfort, multi, extra, c+, hbo, c+vod wszystko na cały okres)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to odpowiedz z drugiej strony- po co NC+ wprowadza lamance skoro do tej pory nigdy tego nie robili?

Może być tak ze skoro większość będzie miała na koniec umowy za 15 miesięcy wyższe rachunki to powiedzą ze nie zejdą niżej.Albo kolejne lamance kończące się rachunkami np. 89 i średnia się będzie podnosić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa przedłużona na 2 miesiące przed końcem:

COMFORT+

EXTRA+

MULTI+

SPORT&FILM+

HBO ITI

CINEMAX

MR STANDARD

PACE500GB

SAGEMCOM

C+ VOD

Wszystko na 15m ze ceną stałą miesięczną 64,90zł, uprzedzając stwierdzenia "ciekawe czy aby stała na pewno"....1 listopada w ICA się okaże, pan zaklinał się że tak będzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

Za 2 dni kończy mi się umowa. Kilka razy nie mogłem odebrać a potem cisza. Zadzwoniłem sam. Generalnie to co miałem to przedluzylem (opcje o których piszecie + 6*canal). Wywalczylem tez HBO na cały okres. Do wyboru zostawił mi czy łamane czy stała. Wziąłem stałą za 59 na 24 miesiące i spokój.

 

Jedno mnie tylko zastanawia. Konsul poinformował że w papierach które przyjdą będzie HBO na 6 miesięcy ale obiecuję że w systemie będzie na całość. Jest powód do obawy??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanko: kończy mi się umowa 31.10, a na razie dzwonią wtedy, kiedy nie mogę odebrać. Jutro chcę zadzwonić na DUK w Krakowie, ale czy jeśli umowa jest na inną osobę to ja mogę zadzwonić, wynegocjować i dać osobie, na którą jest umowa jedynie do zatwierdzenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wskazówkom na forum wynegocjowałem następujące warunki:

6X C+

HBO

VOD

Multiroom

Extra+

 

Umowa na 24 miesiące, dekodery: Mediabox oraz Sagem. Abonament stały 64,90, najem dekodera MB 5 zł m-cznie, Multiroom przez 12 m-cy 0 zł, potem 10 zł. Jak dla mnie dobre warunki. Dotychczas płaciłem 59 zł za pakiet Universe (C+ Sport, C+ Family 1 C+ Family 2) umowa była na 12 m-cy. Teraz trochę drożej, ale za to Multiroom i pełny C+. Na HBO mi nie zależało specjalnie i w pierwszej wersji proponowali tylko na 5 m-cy za free, dziś dorzucili na cały okres umowy. Umowę miałem do 31.12.2014, wypowiedzenie wysłane 3 tygodnie temu. Sami nie dzwonili, ja dzwoniłem trzy razy i dogadłem się za trzecim.

 

Dzięki wielkie za cenną i fachową pomoc doświadczonym userom, którym się chce bezinteresownie doradzać (zwłaszcza ircios, należy się duży browar).

 

edit: o zł za aktywację :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...