Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Początkowo też łamańca ci wciskał? jak motywowałeś że interesuje cię stała cena?

 

 

kilka razy wciskali mi łamańca ale powiedziałem że mnie nie interesuje łamaniec i jeśli nie będzie stałej kwoty miesięcznej to się rozstaniemy ... zapytał kierownika i łaskawie otrzymał zgodę :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis mialem juz rozmowe i niestety dalej ta sama spiewka konsultanta,czyli:

canal+comfort w cenie 46zl albo pakiet wyzszy w cenie 56zl na 15m.oczywiscie HBO tylko na czas 5m gratis.

a co do tego co tu piszecie na forum powiedzial ze to tylko glupie pisanie i nikt takich warunkow jak te tutaj co przedstawiacie napewno nie/ma.

Niema, to osoba niema. A jak czegoś nie ma, to piszemy nie ma.

 

 

a co miał ci powiedzieć :)

wiecej zarabiają jak wcisną ci wiekszy [beep] :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Początkowo też łamańca ci wciskał? jak motywowałeś że interesuje cię stała cena?

 

 

kilka razy wciskali mi łamańca ale powiedziałem że mnie nie interesuje łamaniec i jeśli nie będzie stałej kwoty miesięcznej to się rozstaniemy ... zapytał kierownika i łaskawie otrzymał zgodę :brawo:

Dobrze wiedzieć, że dają ze stałą ceną. Też jestem tym zainteresowany. Mam to co w podpisie. Już niedługo będę walczył o utrzymanie tego samego, a więc teraz to będzie chyba: Comfort+Multi+Extra+Hbo+6xCanal+multiroom 2x cameleon i 1x Pace za 24x 59zł. Umowa do końca stycznia. Na początku listopada złożę w punkcie wypowiedzenie. Od kilku dni czytam wasze rady i propozycje. Jak myślicie ciężko będzie to utrzymać? Rok temu dostałem to po pierwszym telefonie bez żadnego problemu. I mam jeszcze pytanie. Umowę mam jak wspomniałem do końca stycznia. Załóżmy, że w listopadzie zadzwonią z dobrą ofertą i będę chciał przedłużyć. Czy jest opcja taka, żeby przedłużyć to po zakończeniu tej umowy czyli od lutego? czy trzeba przedłużyć już od chwili rozmowy telefonicznej? Wolałbym od lutego, gdyż więcej miesięcy wyjdzie za 59 zł a i umowa będzie się kończyć w gorącym świątecznym okresie za dwa lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich bardzo serdecznie,

 

Jestem nową osobą na forum, do tej pory jako pracownik NC+ miałem wszystko na bieżąco, teraz już tam nie pracuje i od ostatniej umowy widzę, że zmieniło się duuużo.

 

Wypowiedziałem obecną umowę:

- Pakiet Universe + (44 zł)

- Pakiet kanałów NC (0 zł /12mc)

- Multiroom (15 zł)

 

to wszystko daje nam 59zł/mc (12mc umowa)

 

Jakie obecnie kanały odpowiadają posiadanej przeze mnie wersji? Ile mógłbym wynegocjować?

 

Dzwonił dzisiaj do mnie konsultant z taka propozycją: Multi Film (?) za 59 zł przez pierwsze 6mc, przez kolejnych 69zł + kanały C+ + Filmbox przez 6 mc za 0zł + multiroom + VOD C+

 

Dobra oferta? Nie mogę nigdzie znaleźć tego pakiety multi film, czy chodzi tu o sport&film?

 

Z góry dzięki za pomoc, pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

Ostatnio, codziennie ktoś do mnie dzwoni, zazwyczaj nie mogę odebrać. Dzisiaj dostałem sms, że kończy mi się umowa i mam zadzwonić pod 12 *** ** **. Zadzwoniłem i podziękowałem.

Aktualnie: Uniwerse za 59zł, BOX+, umowa do 31 grudnia. Z tego co pamietam to z początku miałem HBO i 3xC na 5msc za 0zł.

 

Dzisiejsza propozycja: To co mam, więc pewnie Comfort + Multi + Extra, do tego 3xC i wyskoczył z 69zł miesięcznie.

Zapytałem o Sport & Film, powiedział że za 79,90, do tego HBO na 6msc za free.

Oczywiście w zeszły wtorek wysłane wypowiedzenie.

Jak zapytałem o wymianę na kartę nie parowaną to oczywiście nie ma takiej opcji :(

 

Ich propozycja dwa tygodnie temu(bez wypowiedzenia), Comfort + Multi + Extra + 6xC przez 7msc za 59zł i 8msc za 69zł.

Będzie coraz gorzej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stała cena , Duk z Krakowa też mi mówił że będzie stała cena 59 zł/m-c

A otrzymałem dwie umowy w łamańcach, 53,27 i 58,60 ... nadal brak odpowiedzi która ważna, pewnie napisali .. w piątek ...

wyślą w środę bo przez Komorniki i pismo przyjdzie na początku przyszłego tygodnia jak poprzednio , no i nasza poczta .... dziś 32-gi dzień.

--------

mateuszj14 wypowiadaj umowę w POK .... wtedy będą rozmawiać poważnie

pzdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Moja umowa kończy się z końcem listopada, czyli ewentualne wypowiedzenie mogę złożyć do końca października.

Trochę się zagapiłam i teraz mam pytanie: czy ma jeszcze sens wysyłanie wypowiedzenia czy już za późno, czy w ostatnim miesiącu umowy można się jeszcze z nimi targować?

Obecnie posiadam:

PAKIET UNIVERSE+

 

OPCJE DODATKOWE:

PREMIUM FILM czyli Canal+, Canal+ Film i Canal+Film 2

CINEMAX

FILMBOX

HISTORY HD

CANAL+ VOD

 

za wszystko płace około 90 zł i taką cenę proponują mi nadal, czy można coś utargować?

Powiedziano mi ze nie mogę zniżyć opłat poniżej tego co mam teraz

 

Pozdrawiam

A

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie czekaj tylko pójdź do punktu obsługi klienta i tam ci wydrukują gotowe wypowiedzenie jeśli to zrobisz w listopadzie twoja umowa przejdzie w 3 miesięczny okres wypowiedzenia co do kwoty spokojnie możesz zejść w okolice 75zł z tym co teraz masz a bez cinemax i filbox okolice 55-65zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie czekaj tylko pójdź do punktu obsługi klienta i tam ci wydrukują gotowe wypowiedzenie jeśli to zrobisz w listopadzie twoja umowa przejdzie w 3 miesięczny okres wypowiedzenia co do kwoty spokojnie możesz zejść w okolice 75zł z tym co teraz masz a bez cinemax i filbox okolice 55-65zł

 

no dobra a co jeśli ja wyśle im polecony czym to się różni? 3 dni będzie szedł zapłace 5.50zeta

 

co innego gdy dobierasz kartę to wtedy pokazujesz dowód lub nr umowy i cie znajduje szybko.

 

ja wysłam gdzieś 27 litopada by doszło im na 1 grudnia i będą dzwonić

 

Poszło. Comfort+Extra+Multi+6xCanal+3xHbo (na całą umowę) + Multiroom Std + Noc na 6 miesięcy za 5x0 10x79,90.

cza było zrobić reda i hustlera oba mają promocje do odwołania i byś miał może dłużej niż pół roku.

 

ogólnie drogo 79zeta za to co inni maja po 59/69.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszło. Comfort+Extra+Multi+6xCanal+3xHbo (na całą umowę) + Multiroom Std + Noc na 6 miesięcy za 5x0 10x79,90.

 

ogólnie drogo 79zeta za to co inni maja po 59/69.

 

A jak będzie płacił miesięcznie po 53 zł będzie miał nawet taniej od tych "innych". Coś takiego :P (a po umowie jak wypowie to i tak dostanie oferty jak każdy inny bo o ~20zl każdy ma możliwość zejść po wypowiedzeniu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszło. Comfort+Extra+Multi+6xCanal+3xHbo (na całą umowę) + Multiroom Std + Noc na 6 miesięcy za 5x0 10x79,90.

Dostałam dokładnie to samo:)

 

bez problemu dali HBO, z mitycznym kierownikiem laska konsultowała się tylko raz jak jak chciałem 5x0 i 10x79,90 bo pierwsza propozycja to 4x0 i 11x79,90. Oczywiście zgoda kierownika była

i miałam identyczną sytuację jeżeli chodzi o negocjacje.

 

Płaciłam 64 zł, w tej chwili 53 z groszami więc dla mnie to obniżka do przyjęcia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich bardzo serdecznie,

 

Jestem nową osobą na forum, do tej pory jako pracownik NC+ miałem wszystko na bieżąco, teraz już tam nie pracuje i od ostatniej umowy widzę, że zmieniło się duuużo.

 

Wypowiedziałem obecną umowę:

- Pakiet Universe + (44 zł)

- Pakiet kanałów NC (0 zł /12mc)

- Multiroom (15 zł)

 

to wszystko daje nam 59zł/mc (12mc umowa)

 

Jakie obecnie kanały odpowiadają posiadanej przeze mnie wersji? Ile mógłbym wynegocjować?

 

Dzwonił dzisiaj do mnie konsultant z taka propozycją: Multi Film (?) za 59 zł przez pierwsze 6mc, przez kolejnych 69zł + kanały C+ + Filmbox przez 6 mc za 0zł + multiroom + VOD C+

 

Dobra oferta? Nie mogę nigdzie znaleźć tego pakiety multi film, czy chodzi tu o sport&film?

 

Z góry dzięki za pomoc, pozdrawiam serdecznie

 

Mogę liczyć na jakąś pomoc z Waszej strony w tej kwestii?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdziwiłbym się, jakbyś za podobny pakiet jak masz, teraz miałbyś więcej płacić... sam celować pewnie będę w Comfort+Extra+6xC+Pace (i może coś dorzucą w cenie do 54zł z umowa najlepiej na 2 lata bez łamańców)

Jakoś nie przypominam sobie z ostatnich dni podobnej oferty do Twojej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...