Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

tv sat

oj drogo płaciłeś

teoretycznie mógłbyś osiągnąć to za 53,27 + HBO na 5 m-cy , ale takiego zejścia nie osiągniesz ...za dużo płaciłeś dotąd

- byłeś złotą kurą .... dla nc+ .

.. czyli jakieś w/g mnie ok 64 zł, .... co i tak byłoby znakomitym zejściem z ceny.

---------------

u mnie 33 dzień , i nadal brak odpowiedzi. Nie mogliby dać znać w ICA ... ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko , i nie cytuj,

Możesz bardzo dużo ugrać tylko idź do Punktu Obsługi Klienta i wypowiedz umowę , to jest bezwzględny warunek i konieczny !!! bo inaczej same straty. Masz szansę zejść przynajmniej 45 zł z ceny , zapytaj o stałą opłatę ... Po więcej HBO i Cinemaxów.

Kto siedzi cały czas przy telewizorze ? Kto to ogląda ? powodzenia , Ugrasz bardzo dużo z tej ceny i czekaj na Duk-a z Krakowa, .... i spokojnie, daj mu znać że czytasz.

hey

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa przedłużona (wcześniej wysłane wypowiedzenie).

Comfort +

ekstra +

multi +

6x C+

3x HBO na cały okres umowy

Pace 500 GB

Multiroom - 2 karty

Stała opłata miesięczna 69,90 zł bez łamańców

Umowa na 24 m-ce.

Wcześniej miałem dokładnie to samo, płaciłem 79 zł m-cznie

Konsultant proponował umowę na 15 m-cy, ale chciałem dłuższy czas mieć spokój więc sam zproponowałem 24 m-ce

Nie wiem czy to do końca wszystko co mogłem wynegocjować, ale już chciałem mieć spokój po 3 m-cach rozmów i ok 20 rozmowach telefonicznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kilka pytań generalnie moja sytuacja wygląda tak że miałem pakiet za 67 zł w cyfrze umowa przeszła mi na czas nieokreślony i abonament wzrósł do 82 zł. Wypowiedzenie dotarło do nich 2 tyg. temu. Chcę zadzwonić i zapytać się czy wypowiedzenie zostało zarejestrowane ale jeśli konsul przedstawi mi jakąś oferte to musze wiedzieć jak z nim gadać ile wołać za takie coś realnie a jak nie to podziekuję:

Comfort+Extra+Multi+6 x canal+ może jakiś nowy dekoder bo mam sagema hd z przed 2 lat albo i wiecej

Dzwonić na duk warszawa do duk kraków czy do tel. centrum abonenta? z góry dzięki za wskazówki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kilka pytań generalnie moja sytuacja wygląda tak że miałem pakiet za 67 zł w cyfrze umowa przeszła mi na czas nieokreślony i abonament wzrósł do 82 zł. Wypowiedzenie dotarło do nich 2 tyg. temu. Chcę zadzwonić i zapytać się czy wypowiedzenie zostało zarejestrowane ale jeśli konsul przedstawi mi jakąś oferte to musze wiedzieć jak z nim gadać ile wołać za takie coś realnie a jak nie to podziekuję:

Comfort+Extra+Multi+6 x canal+ może jakiś nowy dekoder bo mam sagema hd z przed 2 lat albo i wiecej

Dzwonić na duk warszawa do duk kraków czy do tel. centrum abonenta? z góry dzięki za wskazówki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich ,

 

Kończy się umowa nc+ w listopadzie mojemu Tacie . Obecnie płaci 99 zł i w tym ma pakiet podstawowy i wszystkie canal + i canal + spport ten pakiet extra czyli te kanały w stylu disney channel Nie miał w umowie HBO Cinemaxu i Filmboxu . Umowa była na 18 miesięcy. Co w tej cenie można wynegocjować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kończy się umowa nc+ w listopadzie mojemu Tacie . Obecnie płaci 99 zł i w tym ma:

 

a)pakiet podstawowy

b)ie canal + i canal + sport

c) pakiet extra czyli te kanały w stylu disney channel

Nie miał w umowie HBO Cinemaxu i Filmboxu . Umowa była na 18 miesięcy.

 

Co w tej cenie można wynegocjować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca października, przedłużona dzisiaj na takich warunkach:

COMFORT+

OPCJE DODATKOWE:

NETVOD+ KONTO PODSTAWOWE

MULTIROOM STANDARD

EXTRA+ HB ITI

NAJEM PVR (MULTIROOM) - wymiana philipsa pvr hd na pace pvr hd

PREMIUM FILM

NAJEM BOX+

PREMIUM SPORT

MULTI+

HBO GO HB ITI

HBO

HISTORY HD

 

Wszystko na 15 miesięcy ze stałą opłatą 99,90 zł.

 

Wcześniej platyna z hbo (bez HBO GO)

bez history HD

za 139,00 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mateuszj14

Dzięki.

Mi się kończy umowa z końcem października. Dzwonili do mnie już nie wiem ile razy, ale dzisiaj był telefon w ciągu dnia (DUK Kraków) i konsul wydał się po głosie jakiś normalny (w przeciwieństwie do innych, gdzie gadają jak nakręceni). Prosiłem o telefon po pracy, ale nie zadzwonili. Jutro pewnie w ciągu dnia mnie zaczepią, ale już jestem na to przygotowany. Obecnie mam Platinum, 2 Cameleony, Multiroom za 109,00 zł. Celuje zejść na około 55,00 zł miesięcznie za Sport&Film, Extra+, Multiroom i dzierżawa dekodera, ale wszystko na starym sprzęcie (Pace, 2 Cameleony). Ewentualnie HBO za free np. na 5 miesięcy, albo na cały okres trwania umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

comfort multi extra 6x c+ hbo - jaki to pakiet z aktualnie dostępnych na stronie nc+, albo jak to przyłożyć do aktualnych pakietów? Wszyscy piszą w ten sposób, a na stronie nc+ widzę np. Sport & Film+, albo Comfort+ Extra+.

 

Na stronie nc+ masz dokladnie opisane

Comfort + (kanaly podstawowe + dodatkowych kilkanascie)

Extra + ( kolejne dodatkowe kanaly)

Sport & Film (TO kanaly: C+ sport, C+ Family, C+ Family 2 & C+, C+ Film, C+ Film 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kończy się umowa nc+ w listopadzie mojemu Tacie . Obecnie płaci 99 zł i w tym ma:

 

a)pakiet podstawowy

b)ie canal + i canal + sport

c) pakiet extra czyli te kanały w stylu disney channel

Nie miał w umowie HBO Cinemaxu i Filmboxu . Umowa była na 18 miesięcy.

 

Co w tej cenie można wynegocjować?

 

Można wynegocjować takie coś jak mam w podpisie.....

Superpremium za 99,99 na 24 miesiące 8)

 

image.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Do tej pory miałem następujący pakiet Universe+, 6 xC+, cinemaxy, konto podstawowe netVod za 59 zł do tego 20 zł MP. Umowa do końca stycznia 2015, złożone wypowiedzenie. Dziś telefon z propozycją: comfort , mutli +, extra +, premium sport &film, canal+ vod, HBO, konto podstawowe netVOD za średnio 58,59 zł (4x0, 11x79,90) do tego MP za 6x0 i 9x20. W zamian za cinemaxy dostałem HBO na całą umowę. Da radę coś jeszcze wytargować??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsze 2 oferty:

1. Comfort+

Extra +

Sport&film+

HBO

Cinemaxy

Filmboxy

C+ VOD

MR Camele

Pace 500GB

Stała cena na 15m-79,90

2. Comfort+

Extra+

Sport&Film+

MR Camele

Pace 500GB

5x0zł i 10x79,90zł, warunek oferty-przez jeden pełny miesiąc pełnopłatne HBO za 25zł

Brać ? Poczekać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do tej pory mam : dawny Silver , plus 6x C+ , HBO na całą umowę oraz History HD

we wrześniu wysłane wypowiedzenie , umowa do 31 grudnia :

dzisiejsza propozycja comfort +, extra + , multi + , 6xC +, HBO, C+ vod , 15 miesięcy łamaniec 7 x 54,90 zł , 8 x 79,90 zł czyli średnia 68,24 zł

odmówiłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...