Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za wskazówki wiec idę dziś do punktu, żeby wypowiedzieć umowę i zdążyć przed końcem października.

O co chodzi z tymi łamańcami?

Mam się na nie zgadzać czy lepiej nie?

 

A.

 

Z łamańcami jest tak, że proponują Ci kilka miesięcy w promocji za zero, a potem kolejne za wyższą kwotę, np 5x0 i kolejne 11x79, co daje jakąś średnią (tutaj ok.50zł), co może być korzystne, bo płaci się teoretycznie mniej, ale potem może postawić Cię w sytuacji, że skoro płaciłeś więcej, to możesz dalej ("spuszczą z 79zł na np. 65zł, a nie 50zł jak dotychczas - bazując na takim relatywizmie) - jest to oczywiście tylko jeden ze sposobów i obronić się można średnią, ale to kolejny trik... dobrze więc go wyeliminować (na pewno znajdziesz obrońców łamańca na tym forum ze swoimi racjonalnymi racjami) - każdy musi przekalkulować, co dla niego jest korzystne.

 

 

Frykos90

"tylko z tego co widzę Comfort Extra jest uboższy niż mój obecny universe+..."

hmmm... przyglądałem się, ale jakiś różnic w tym akurat co oglądam - nie zauważyłem - możesz podać różnice, jakie zauważyłeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wskazówki wiec idę dziś do punktu, żeby wypowiedzieć umowę i zdążyć przed końcem października.

O co chodzi z tymi łamańcami?

Mam się na nie zgadzać czy lepiej nie?

 

A.

 

Z łamańcami jest tak, że proponują Ci kilka miesięcy w promocji za zero, a potem kolejne za wyższą kwotę, np 5x0 i kolejne 11x79, co daje jakąś średnią (tutaj ok.50zł), co może być korzystne, bo płaci się teoretycznie mniej, ale potem może postawić Cię w sytuacji, że skoro płaciłeś więcej, to możesz dalej ("spuszczą z 79zł na np. 65zł, a nie 50zł jak dotychczas - bazując na takim relatywizmie) - jest to oczywiście tylko jeden ze sposobów i obronić się można średnią, ale to kolejny trik... dobrze więc go wyeliminować (na pewno znajdziesz obrońców łamańca na tym forum ze swoimi racjonalnymi racjami) - każdy musi przekalkulować, co dla niego jest korzystne.

 

 

Frykos90

"tylko z tego co widzę Comfort Extra jest uboższy niż mój obecny universe+..."

hmmm... przyglądałem się, ale jakiś różnic w tym akurat co oglądam - nie zauważyłem - możesz podać różnice, jakie zauważyłeś?

 

 

źle popatrzyłem, faktycznie. Ile mógłbym wynegocjować z comfort extra + 6xC+ +multi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest niedorzecznością sądzić,że jak się się startuje z wyższego pułapu cenowego,to są mniejsze mozliwości otrzymania lepszej propozycji przedłużeniowej.Dotychczas płaciłem 89 zł,dziś to samo mam za ok 58 zł.

 

może dlatego, że się z niedorzecznością (w negocjacjach) spotkałem, to posądzanie o niedorzeczność jest troszeczkę nie ma miejscu... nie wymyśliłem tego, by zapychać forum... :)

gratuluję udanych negocjacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:brawo: A ja podzielę się moją negocjacją,przedtem pakiet gold z hbo,3c+, multiroom 2 niezależne karty, 2 pace,history hd,wszystko za 120 zł,po ponad miesiącu negocjaci,wreszcie podpisana umowa na 24 miesięcy pakiet,komfort,ekstra, multi,hbo,6c+,1 pace i dwie niezależne karty wszystko za 59,90,jednak jak się chce to możliwe jest zejść o połowę ceny,ja jestem zadowolony, dwa lata spokoju. :brawo:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ,pomoże ktoś ? Umowa kończy sie na koniec listopada ,wypowiedzenie wysłane , posiadam PAKIET

CANAL+ SILVER

OPCJE DODATKOWE

KANAŁY CANAL+ FILM I PREMIERE

MULTIROOM STANDARD płace teraz 64 zł , Jaką moge wynegocjować najlepszą oferte ?

 

Miałam identyczna sytuację i dostałam taką ofertę:

Comfort+Extra+Multi+6xCanal+3xHbo (na całą umowę) + Multiroom Std + Noc na 6 miesięcy za 5x0 10x79,90. Średnia 53,30 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

#mareknot

a zadzwoń co Ci szkodzi ja kiedyś z głupia wykręciłem do nich , zapytałem o ofertę , nie pieniłem się jak większość rozczarowanych ( i słusznie ) nowym kontentem , dostałem fajną ofertę , wszystko na spokojnie , ustalenia telefoniczne zgadzały się z aktywowanymi usługami - nie wiem może miałem szczęście a może spokój mnie uratował także zrobisz jak uważasz ale zadzwonić nie zaszkodzi Ci z pewnością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamietajcie.... najważniejsze w negocjacjach jest wiedza o tym co się chce (jakie pakiety) i za ile można to dostać (wiedza z forum)...konsul jeśli słyszy że rozmawia z kimś kto wie co i jak to od razu przechodzi do konkretów i pyta czego chcemy i za ile...jeśli wyczuje że nie mamy za bardzo pojęcia o ofercie to potem się kończy większą ceną ....także dobrze się przygotować do telefonów...sprawdzone już kilka razy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej zadzwonić pod pretekstem sprawdzenia czy wypowiedzenie zostało zarejestrowane. Powinni sami napomknąć czy "ma pan chwilę na porozmawianie o ofertach/ofercie" jeżeli nie zaczną (w co wątpię) można powiedzieć że "Wydzwaniacie do mnie w godzinach, w których nie mogę rozmawiać i chciałbym się dowiedzieć o co chodzi". Wtedy na 100% będzie chciał przedstawić ofertę. Wiadomo, że to takie gierki, moim zdaniem nawet jak z góry powiesz że chcesz się spytać o ich oferty to nagle gorszych nie dostaniesz. W systemie mają ustalone sztywno komu i co mogą najwyżej dać (z jakimiś tam wyjątkami typu "spytam kierownika" ale mi się wydaje, że to też jest część 'gierek negocjacyjnych' co by klient poczuł się wyróżniony z ofertą specjalną :P)

 

Dokładnie tak, gdy ja zacząłem gadać o łamańcach czy o cenach z forum, od razu facet zaczaił (nawet zaśmiał się lekko wspominając, że się forum naczytałem bo doinformowany jestem :D) i zaczął oferować wszystko co mógł bo wiedział, że ja wiem, że może :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest niedorzecznością sądzić,że jak się się startuje z wyższego pułapu cenowego,to są mniejsze mozliwości otrzymania lepszej propozycji przedłużeniowej.Dotychczas płaciłem 89 zł,dziś to samo mam za ok 58 zł.

 

może dlatego, że się z niedorzecznością (w negocjacjach) spotkałem, to posądzanie o niedorzeczność jest troszeczkę nie ma miejscu... nie wymyśliłem tego, by zapychać forum... :)

gratuluję udanych negocjacji

Pod pojęciem niedorzeczność rozumiem wyłącznie to,że nie można kategorycznie twierdzić,że mogą być problemy z otrzymaniem korzystniejszych propozycji przedłużeniowych...... to słowo nie ma na celu oceniać czyichś osobistych rozmów i decyzji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...