Skocz do zawartości

NUTA GOLD


PowerTV
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja się nie dziwię. Dodatkowo płatny z sat Adventure HD ma często problemy techniczne. 

Wracając do Nuta Gold jeszcze jak była w MUX-L3 nie grzeszyła jakością i tu jest jeszcze gorzej. 

Nawet mój dekoder go zakodował, o czym pisałem, mimo tego ze emisja jest FTA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie @PowerTV czyta Pan nasze wpisy i co najważniejsze ze zrozumieniem, a nie jak w przypadku kabaretów na Antena HD?

 

Jeszcze raz z uporem maniaka przepływ minimum 1.5-2.0 Mbit/s inaczej oglądalność jak w Biznes 24 - na poziomie błędu statystycznego. Chyba, że ma Pan to gdzieś i najważniejsze są pieniądze z emisji bloków reklamowych. Dobre i 100.000 zł na dzień, miesiąc? Ile Pan dostaje żeby nas, widzów katować tym czymś, bo z obecną jakością emisji, tego czegoś kanałem telewizyjnym nazwać nie można.

  • Popieram 4
  • Dzięki 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.07.2022 o 19:31, Yakuzzi napisał:

A ja pochwalę. Zawartość muzyczna naprawdę spoko. Będę oglądał, tak jak oglądam Stars TV i MTV 80s/90s.

Musisz naprawdę nienawidzić swoich gałek ocznych i błagam nie porównuj tego kanału do Stars'a, bo nie dorasta mu do pięt.

  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
W dniu 29.07.2022 o 19:34, truszek napisał:

Zawartość muzyczna naprawdę na plus. To jest jedyny kanał MWE, przy którym się zatrzymuję.

Moim zdaniem powinni dodać więcej czarnej muzyki (głównie R&B i soul, ale hip-hop w nocy również). Jest bardzo dużo kawałków soulowych i R&B-kowych z tamtych lat, do tego sporo hip-hopu zostało zrobionego przez wiele lat, od The Sugarhill Gang, przez 2Paca, Biggiego i resztę, po Eminema, JAYa-Z, Kanye, Lil Wayne'a itd., jak i również brytyjski hip-hop i r&b, oraz no, polski. Przecież codziennie na radiach słyszysz piosenki np. Mezo z szału na UMC Records i "Hip-hopolo" (lata 2003-06) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Godzinę temu, LWIK napisał:

zmienił parametry nadawania, czy znikł ? 

Kanał zmienił parametry wraz z paczką MWE.

Nadawany jest na transponderze, gdzie znajdują się np Canal+ Premium i dosyły Eurosportu.

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
  • Popieram 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...