Skocz do zawartości

NUTA GOLD


PowerTV
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, A&G napisał:

Ile ???!!!??? :shock:  0.95 Mbit/s ?!!!?  :facepalm:

No cóż tyle miejsca wykupili od Canal+. Operator transpondera raczej nie będzie im za darmo udostępniał miejsca, szczególnie gdy kanał nadaje w wersji niekodowanej.

MWE jest biedne i to widać zarówno po ofercie programowej ich wszystkich stacji telewizyjnych jak i z jaka jakością nadawane są ich nieliczne stacje na satelicie.

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, wizjaplus napisał:

No cóż tyle miejsca wykupili od Canal+. Operator transpondera raczej nie będzie im za darmo udostępniał miejsca, szczególnie gdy kanał nadaje w wersji niekodowanej.

MWE jest biedne i to widać zarówno po ofercie programowej ich wszystkich stacji telewizyjnych jak i z jaka jakością nadawane są ich nieliczne stacje na satelicie.

Powinien być ustawowy zakaz nadawania kanałów z bitrate poniżej 1.0 Mbit/s, a nawet poniżej 1.5, czy 2.0 Mbit/s.

 

Jak można oferować nadawcy możliwość wykupienia do 1 Mbit/s transmisji? Przecież wiadomo, że to będzie zupa pikseli, a nie obraz.

 

Z całą moją awersją do Polsatu, to jednak oni prowadzą lepszą politykę "pro abonencką" oferując możliwość wykupienia przedziału 0,5-4 Mbit/s (jak podawał @STARS.TV w wątku ogólnym o kanałach MWE), a nie sprzedają każdy Mbit/s oddzielnie jak Canal+.

  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To właściciel stacji podejmuje decyzje jaką pojemność chce wykupić na swój kanał, operator transpondera podaje mu tylko ile ewentualnie ma miejsca i ile może wykupić. Ale decyzja należała wyłącznie do MWE.

Edytowane przez wizjaplus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, wizjaplus napisał:

Oferta może była na wykupienie większej pojemności, jednak ostatecznie to MWE podjął decyzje że chce tylko taką część transpondera.

Ja wiem, ale chodzi o to, że nie powinno paść pytanie - to ile chcecie 1.0, czy 1.5 Mbit/s? Propozycja powinna brzmieć - minimum, które możecie kupić, za które zapłacicie i macie do wykorzystania to 2.5 Mbit/s. Mniejszej pojemności nie sprzedajemy. 2.5 Mbit/s to minimum. Bierzecie?

 

O to mi chodzi. Jakby nie było możliwości, to by nie było MWE'owskiej jakości kanałów.

Edytowane przez A&G
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne wykupili by miejsce u innego operatora transpondera.

Pamiętaj że 1 Mbps to taki standard dla kanałów MWE w SD.

Jedynie Adventure które nadaje w HD ma 2 Mbps. 

Więc to nadawca chce oferować swoje kanały w tak marnym Mbps, nie wspomnę jak słabo wyglądał Junior Music.

Edytowane przez wizjaplus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I naprawdę nie bolą Cię oczy od patrzenia na tę zupę pikseli? Ja wytrzymałem około 20 sekund i wyłączyłem. Szkoda mi oczu.

 

Ciekawe jak z dźwiękiem, czy chociaż on ma właściwe parametry, i mamy przynajmniej czyste stereo bez zamienionych kanałów L/P? O EPG nie wspomnę - właśnie "jest" EZO TV. :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...