Skocz do zawartości

Hyde Park


sweet
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pamiętam, że na komisji wojskowej byłem w klasie maturalnej w liceum, dostałem kategorię "A" bez paragrafów, później w czasie studiów musiałem przynosić zaświadczenia do WKU, w ogóle jak pamiętam w WKU w Rzeszowie pracowały bardzo niemiłe i nieuprzejme panie, na podbicie jednej pieczątki trzeba było długo czekać, nie wiem jak jest teraz bo było to tylko kilka lat temu, dobrze, że wprowadzili wojsko zawodowe i nie ma poboru.

Dziś również 10 rocznica śmierci pułkownika Ryszarda Kuklińskiego, który służąc w Wojsku Polskim był jednocześnie współpracownikiem CIA i przesłał wiele cennych dokumentów Amerykanom, powinien być czczony jako bohater, a przez niektórych jest nadal opluwany a to jest smutne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Czytałem wczoraj szczegółowo o tym czego dopuścił się ten bydlak. Mam nadzieję, że będą go dobrze pilnować żeby nie wydarzyła się kolejna tragedia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trynkiewicz jest wolnym człowiekiem teraz. Odbył swoją karę.

Ludzie próbujący go wsadzić za wszelką cenę robią bardzo źle. Było się martwić o to 25 lat temu jak został skazany na karę śmierci, późnej amnestia i została zamieniona na wówczas najwyższą karę 25 lat pozbawienia wolności.

Pamietajmy że nikogo nie mozna karać dwa razy za to samo i że prawo nie działa wstecz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że jest wolny, to fakt? Mnie zastanawia tylko ile zostało w nim jeszcze człowieczeństwa?

"Wczoraj" jeszcze Trynkiewicz a dziś Mariusz T.

To jest dopiero mistrzostwo świata. I w ogóle nie kumam :roll:

 

No właśnie - co jest? Wcześniej jakoś Trynkiewicz mógł być Trynkiewiczem, a od niedawna już nie. Co im się tak odmieniło?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedź jest bardzo prosta. Był skazany, to chyba za przyzwoleniem sądu dane personalne były jawne. Teraz "wolny" - to występuje, jako domniemany. Czyli inaczej, to znowu są chronione dane osobowe. Zabawa trwa tak, jak "śmieszność" prawa. I ta "karuzela" w mediach. Z jakim przejęciem temat ten rozłożono na "pierwiastki" wszelakich gdybań i fantazji. Aby tylko widza "nakręcać". I się nakręcają.

A ważne sprawy stoją z boku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@andi12 dlaczego amerykanie nie czczą Snowdena?

Przecież Snowden to zwykły szpieg i zdrajca swojej ojczyzny a nie bohater i dodatkowo uciekł do Ruskich, a to jest różnica, Kukliński został zaocznie skazany na wyrok śmierci i dopiero w późniejszym okresie zrehabilitowany, Kukliński działał na rzecz wolnej Polski i wiedział, że dużo ryzykuje nawet śmierć, a Snowden przez tyle dni koczował na lotnisku bo się bał, dla mnie to jest nie na miejscu porównywanie duch ludzi z rożnych systemów politycznych i realiów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warszawa!

Wśród miejskich kamienic,

opuszczona

Właściciel o niej zapomniał albo się obraził

Czyż jeszcze wyjedzie?

Warszawa z tamtych lat!

jm3zw157umiw_t.jpg

 

prkd6r0yd72t_t.jpg

 

0j02l64azuz0_t.jpg

_________________________________________________________________________________________________________________________________________

Bat na alimenciarzy - konstytucyjny

Trybunał Konstytucyjny orzekł, że zabieranie prawa jazdy za nie płacenie alimentów jest zgodne z konstytucją.

Niezły haczyk obrano.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...