Skocz do zawartości

Hyde Park


sweet
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Trochę był, ale nie było niczego strasznego. Najgorsze to czekanie, bo sama komisja biorąc pod uwagę wszystkie czynności to z 15 minut, a ogólnie godzinę zeszło. Najpierw do rejestracji tam mnie przepytali o szkoły, czy mam żonę, dzieci i takie tam, potem do lekarza (jakaś starsza pielęgniarka), a tam rozebrać się do gaci, potem wzrost, waga, wzrok, pytanie czy dobrze słyszę i jeszcze mnie jakiś staruch osłuchał, tyle. Potem jeszcze po książeczkę, gdzie musiałem podpisać jakieś papiery i sajonara. :D

 

Bardziej martwiłem się o potrzebne dokumenty, ale wystarczyło tylko dowód i zdjęcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pamiętam, że musiałem ściągnąć majtki za parawanem, tylko jeden lekarz to widział jak dla mnie to głupota, nie wiem co tu sprawdzać , czy ktoś ma dwa jądra czy jak, w ogóle taka instytucją jak WKU i ludzi w niej powinni pogonić na cztery wiatry, nigdzie większej niekompetencji i nieuprzejmości nie widziałem. Ta komisja lekarska która nadaje kategorię to parodia, nazbierają lekarzy którzy mają po 70 lat albo więcej i karzą badać ludzi, zresztą nie ma to większego znaczenia, bo żeby dostać kategorię "D" lub "E" to trzeba mieć dokumentacje lekarska grubą jak Trylogia lub po prostu znajomości, tak było za Moich czasów jak jest teraz, budynek WKU zawsze omijam szerokim łukiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś po raz czwarty obchodzony jest Narodowy Dzień Pamięci „Żołnierzy Wyklętych”, odbywają się różne uroczystości, jak widać trochę się w tej kwestii ruszyło na szczęście.
tylko na czyje szczęście, może tych zabitych przez nich?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam ze napisze w tym watku nie na temat, ale staram sie wszedzie gdzie moge to powiedziec, naglosnijcie sprawe w kupie sila! niech media rtv, gazety, portale z informacjami zaczna mowic o biernosci niemiec (specjalnie z malej) a szczegolnie a.merkel na temat wydarzen na ukrainie! pol europy usa obwe nato cos zaczynaja dzialac a "szwab" siedzi cicho, az krew zalewa, prosze Modów o nie kasowanie tego posta, to bardzo wazne dla Ukrainy, Nas Polski Europy i Świata, bo potem moze dojsc do tragedi i skonczy sie Nam sat i fora, Wszystko jest ze soba powiazane posrednio.

Dziekuje.

Ps. zeby nie zasmiecac tu watku, Prosze o przeniesienie posta do "Hyde park", Kto Chcial i Mógl cos z tym postem dalej postąpic, to pewnie juz tak Zrobil.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@BODEK510 nie wypowiadaj się na tematy na które nie masz dostatecznej wiedzy, tak będzie najlepiej dla wszystkich.
dlaczego uważasz, że nie mam dostatecznej wiedzy w tym temacie, bo na pewno mam więcej lat od ciebie i historię znam z bezpośrednich opowieści ludzi pokrzywdzonych przez bandy działające po wojnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@BODEK510 nie wydaje mi sie, żebyś miał większą wiedzę ode mnie, Ja jestem absolwentem historii a Ty bazujesz głownie na propagandzie i wywoływaniu niepotrzebnych napięć, jeżeli masz taka wiedzę na ten temat to podaj jakieś źródła, a czytałeś może "Żołnierze wyklęci : niezłomni bohaterowie" Joanny Wieliczki-Szarkowej, przeczytaj i przejrzyj na oczy i nie pisz głupot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pol europy usa obwe nato cos zaczynaja dzialac a "szwab" siedzi cicho, az krew zalewa,

 

Ulala. Jak się USA zajęło Ukrainą, to już mamy pozamiatane... Ukraina podporządkowana reszcie. Z resztą co niby mają Niemcy robić, skoro podobno są jakoś powiązani z USA? Niech Ameryka za nich zrobi co ma zrobić i już.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat dnia! Czy jecie chleb? I w ogóle pieczywo? Smakuje?

Pakujcie do chleba więcej polepszaczy zeby był jak piana to z pewnością czeka was konieczność zamknięcia zakładu., I dobrze wam tak..gubi was [beep]ość moi państwo. Piekarz kupił zboże dał do młyna ( lub kupił od młynarza ) i wiedział z czego upiekł chlebek.
to może zaczną robić chleb zamiast wyrobów pieczywopodobnych ? a jak już trafię na prawie chleb to dlaczego musi być udziwniany ziarnami słonecznika kaszami czy innymi śmieciami ? co ja kura jestem ? ciemny chleb na dopalaczach barwiony karmelem, sami se żryjcie te wynalazki, bo moja cierpliwość się wyczerpała
W moim mieście jest piekarnia. Piecze stary piekarz z pomocnikiem. Mróz, deszcz, śnieg, upał, ludzie czekają przed piekarnią na otwarcie. Po otwarciu w 50 min cały wypiek sprzedany, piekarnia zamknięta, piekarze idą spać. Piekarz [beep] czy chleb dobry?!
Na pewno wpływ ma coraz bardziej eko-styl życia , ale także ceny pieczywa ..... smacznej, dobrej bułki ponad 1 zł. a chleba średnio 5-7 zł. za kg.albo jeszcze więcej ! Poza tym prywatnych piekarni coraz więcej, tak jak i kiedyś aptek .....
Przestałem kupować chleb. Kupiłem za to maszynkę do wypieku chleba. Chleb robię z dobrej mąki oczywiście bez niezdrowych dodatków. Taki chleb wytrzymuje 5 dni i co najważniejsze nie pleśnieje.

Jeśli nie! To w takim razie, co w zamian?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Post pod postem, no ale cóż mogę poradzić.

 

NA Krymie ktoś postawił takie postulaty (a pokazywało je Polsat News o 14:43): Mr. Obama not make order in Crimea GO to your Lavotry oraz "America Don't Kill People!". I jak tu nie wierzyć w Illuminati? Sama Rosja potwierdza ich istnienie takimi tekstami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...