Skocz do zawartości

Hyde Park


sweet
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem na ile poważną telewizja było espreso.tv ale kilkanaście dni temu w tv widać było tylko obraz Majdanu z jakiejś web kamerki. Dzisiaj widzę transmisje live z ujęciami z kilku kamer. Raczej profesjonalnych kamer bo obraz całkiem wyraźny. Na ekranie dodany pasek z informacjami. Wygląda na to że narodziła się całkiem poważna stacja tv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tragiczny bilans zeszłej nocy. Pod Elblągiem zginęły dwie młode dziewczyny (18 i 19 l.), a pozostałe dwie zostały ranne (19 i 19 l.). Powodem była zdecydowanie za szybka prędkość. Ponadto nie wiadomo, czy kierująca dziewczyna była trzeźwa. Okoliczności wypadku wyjaśnia prokuratura. Ich samochód owinął się wokół drzewa. Cała czwórka wracała nad ranem z dyskoteki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, ta Ukraina denerwuje mnie coraz bardziej. Wstaje-Ukraina, W sklepie-Ukraina, chcę odpocząć-Ukraina. Ukraińcy nam nie pomagali - wręcz przeciwnie, więc po kiego ch..a mamy im pomagać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat Ukrainy jeszcze będzie poruszany w stacjach telewizyjnych i radiowych. Jak się orientuje to kolega ma lewicowe poglądy, więc pewnie dlatego tak o Ukrainie mówi.

 

Warto sobie przypomnieć inne rewolucje m.in w Rumunii (1989), Iraku (2003), Egipcie (2011 i 2013) i Libii (2011). Wiele z nich (z wyjątkiem Egiptu) zakończyło się śmiercią dyktatorów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie akurat temat Ukrainy mnie nie denerwuje, lecz ciekawi. Ludzie sami wygrali tą wolność, gdzie mam nadzieję iż Wiktor J. poniesie jakąś karę za swoje rządy i trafi tam gdzie jego miejsce.

Tam nie ma polityka który nie miałby coś na sumieniu. Najczęściej korupcję lub jakieś inne przekręty. Janukowycz akurat sie najwięcej nachapał bo najdłużej rządził. Tymoszenko do biednych też raczej nie należy. Ciekawe w jaki sposob uzyskala swój majątek? A i przewijał się jakiś wątek z zabójstwem.

 

Przejrzałem wiele światowych stacji informacyjnych. Prawie wszędzie jest Ukraina. Nie dziwcie się zatem, ze w sąsiednim kraju mówi się o tym tak dużo, skoro temat jest wałkowany w całej Europie i świecie.

Prawie wszędzie? Identyczne protesty jak te na Ukrainie mają teraz miejsce w Wenezueli i chyba Tajlandii. Tyle że tam się nie zabijają to o tym tyle nie mówią. No i nie mają live streamingu. Włączyłem stacje włoskie czy hiszpańskie i raczej mało tam Ukrainy. Na niemieckich niusowych też.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądałem wczoraj po przemówieniu Tymoszenko. Uwierz mi, że mało na której stacji informacyjnej na Hot Birdzie i Astrze się o Ukrainie w tym czasie nie mówiło.

 

A z innej beczki to wydaje mi się, że najlepszym rozwiązaniem dla przyszłości Ukrainy będzie Kliczko. Jego myślenie jest bardzo podobne do polityków z Europy Zachodniej. Ma też "bardziej europejskie" standardy. Obawiam się jednak, że Ukraińcy nie są jeszcze gotowi na aż tak europejskie podejście do przyszłości ich kraju. Z kolei wybór Tymoszenko może nie przynieść oczekiwanych zmian. Najgorzej jednak będzie jak znów opozycja się pokłóci a gdzie dwóch się bije tam trzeci korzysta. Teraz jest jedność bo jest ten sam wróg. Jak wroga nie będzie to się zaczną przepychanki między sobą. Niestety nie ma jedności w opozycji, nie ma jednego lidera, nie ma jednej wizji przyszłości kraju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tymoszenko już była przy władzy. Jej wiarygodność jest w tym momencie zerowa.

Uwaga! Na TVN 24 nie mówią o Ukrainie! Niestety mówią o naszych pseudokopaczach. I tak nie dostaniemy się na euro. Po co się tak podniecać?

 

Wracając do tadli, to ona po prostu zrobiła z siebie [beep]kę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A niby z kim mamy wygrać w tej grupie?

Jedynie tylko z Giblartarem, od każdej innej drużyny jesteśmy słabsi więc nie ma co się cieszyć.

 

A no i na giblartar trafiliśmy przez dziwne ustawienia w tym losowaniu. Przecież giblartar był wylosowany do grupy C. Zawsze muszą łapy wepchać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba to normalne, że nie grają z Hiszpanią, która sprzeciwia się suwerenności Gibraltaru. Podobnie w losowaniu ustalono, że nie zagrają ze sobą Armenia i Azerbejdżan, bo te pojedynki byłyby wojną niekoniecznie sportową.

 

Pan Jan Tomaszewski natomiast nie zachwycił, nawet nie potrafił wymienić nazwy państw poprawnie po angielsku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

connor - byliśmy rozstawieni z trzeciego koszyka a było ich sześć. Nie mów więc, że wszyscy są od nas lepsi. W teorii powinniśmy być co najmniej w barażach. Nie bronię kadry bo nie ma ostatnio nawet punktu zaczepienia by kadrę bronić ale denerwuje mnie też takie gadanie, że nie będzie niczego bo nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...