Skocz do zawartości

Hyde Park


sweet
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Oj, jeszcze bodaj tydzień temu o tym pamiętałem, lecz dzisiaj mi się zapomniało. To był wtedy w ogóle czarny weekend. W kwalifikacjach do GP San Marino na torze Imola, którego od 2006 roku nie ma już w kalendarzu zginął także Austriak Roland Ratzenberger. Poważny wypadek miał również kolejny słynny Brazylijczyk Rubens Barrichello. Ayrton jest ostatnim kierowcą, który zginął w Formule 1. Przez wielu uważany za najlepszego kierowcę w historii tego sportu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj rozpoczęły się matury 2014, był egzamin pisemny z języka polskiego, w sumie nawet proste tematy były, bo jeden z "Wesela" Wyspiańskiego, a drugi z "Potopu". Ja też jak zdawałem maturę to też był temat z "Potopu".

Życzę wszystkim tegorocznym maturzystą połamania piór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadła mi w ręce ulotka z dawniej platformy n! Chyba z roku 2008!

I cóż tam czytając w zapowiedziach sobie przypomniałem, oprócz hasła "włącz ciekawość". W pakiecie hity filmowe: TVP Film – w przygotowaniu przez TVP.

Przygotowali? :P

Ba, w jakiejś ulotce z 2006-tego pamiętam TVP Dokument w przygotowaniach! :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kiedyś była taka stronka z fajną tabelką w której forumowicze podawali pakiety i ceny jakie udało im się uzyskać szybko i przejrzyście można było się dowiedzieć co i za ile można wynegocjować , niestety nie mogę teraz jakoś tego zależeć kojarzy ktoś może ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z podobnego przekazu korzystano też podczas programu "Na żywo z kosmosu" na NGC. NASA na swojej stronie często emituje ciekawe rzeczy dla pasjonatów astronautyki. Lądowania, spacery kosmiczne itd.

ISS właśnie między 11:36 - 11:38 był nad Polską :) Więc przelot z zachodu na wschód naszego kraju zajął ok. 2 min :shock: Czasem wieczorem można zobaczyć przelatującą ISS nad Polską ponieważ jest to dość dobrze widoczna "kropka" przemieszczająca się bardzo szybko. Na stronie NASA można zobaczyć poszczególne planowane przeloty i czas widoczności nad miastami(kilka opcji) w Polsce: http://spotthestation.nasa.gov/sightings/index.cfm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z podobnego przekazu korzystano też podczas programu "Na żywo z kosmosu" na NGC. NASA na swojej stronie często emituje ciekawe rzeczy dla pasjonatów astronautyki. Lądowania, spacery kosmiczne itd.

ISS właśnie między 11:36 - 11:38 był nad Polską :) Więc przelot z zachodu na wschód naszego kraju zajął ok. 2 min :shock: Czasem wieczorem można zobaczyć przelatującą ISS nad Polską ponieważ jest to dość dobrze widoczna "kropka" przemieszczająca się bardzo szybko. Na stronie NASA można zobaczyć poszczególne planowane przeloty i czas widoczności nad miastami(kilka opcji) w Polsce: http://spotthestation.nasa.gov/sightings/index.cfm

 

Ja korzystam ze strony- http://www.heavens-above.com/?lat=52.65 ... =75&tz=CET

jest po polsku,kliknij w "zmień miejsce obserwacji" i wpisz swoje lub zaznacz na mapie,zatwierdź i kliknij ISS.

Bardzo precyzyjny "rozkład jazdy" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadła mi w ręce ulotka z dawniej platformy n! Chyba z roku 2008!

I cóż tam czytając w zapowiedziach sobie przypomniałem, oprócz hasła "włącz ciekawość". W pakiecie hity filmowe: TVP Film – w przygotowaniu przez TVP.

Przygotowali? :P

 

Z tego co czytałem to zamiast TVP FILM powstało TVP HD w 2008 roku. Teraz chcą to przemianować na TVP PREMIUM czy jakoś tak.

 

BTW może mi ktoś powiedzieć coś o odbiorniku VU+ DUO 2 HDTV(2 tb) & DVB-T/C? Mam okazję dostać ten dekoder całkowicie za friko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może było tak, jak piszesz?! Niemniej TVP HD, to nie jest równoznaczny kanał z zapowiadanym TVP Film. Dziwna zamiana. Natomiast Premium, to oni sami jeszcze nie wiedzą co to jest, co to ma być:

Trzeba zdefiniować pojęcie „premium”. Mam nadzieję, że w ciągu najbliższych kilku tygodni określimy, czego widzowie będą mogli oczekiwać po tym kanale - zapowiedział w rozmowie z wirtualnemedia_pl Juliusz Braun, prezes TVP.

Ale startują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha. Śmieszą mnie te ich zapowiedzi. Byłem kiedyś w urzędzie, i na pytanie pani z okienka "Jaki profil działalności gospodarczej" facet odpowiedział "Jeszcze nie wiem".

 

Po wpisaniu w wyszukiwarkę słowa PREMIUM wyskoczył mi termin PREMIUM SMS ;) Będzie więcej konkursów SMS z durnymi pytaniami. Jakie chcesz auto, wpisz słowo brazuca etc etc. Braun ma nóż na gardle i niedługo będą w trakcie filmów organizować konkursy SMS.

 

PS ktoś mi wytłumaczy pojęcie znane z Polsatu "Premiera telewizyjna" Ostatnio użyli tego terminu przy okazji filmu Trzej Muszkieterowie". Widziałem ten film w zeszłym roku na c+. Czy nie powinni używać terminu "Premiera Polsatowska"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lubię słowa PREMIUM. Jest takie oklepane nawet jak dla mnie(często używam angielskich wtrąceń) Dla mnie kolejne kanały tvp to pomyłka. Powinni pracować nad umocnieniem ramówki TVP1,2 a dopiero potem tworzyć nowe kanały. Ja wiem, więcej kanałów = więcej wpływów z reklam. Jeśli już chcą tak dodawać nowe kanały, to kilka propozycji(z przekąsem):

 

TVP Kościół Katolicki

TVP Rolnictwo

TVP Natura

TVP Moto

TVP pogoda

TVP Koziołek [beep]ek

TVP MIś Uszatek

TVP Coralgol

TVP Klan

TVP Moda na Sukces(tu ramówka zapełniona na xxx godzin)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVP Moda na Sukces(tu ramówka zapełniona na xxx godzin)

o! To byłby mój ulubiony kanał telewizyjny :jupi: jeszcze lepiejby było, jakby zaczęli emisję od 1 odcinka :D

 

Wstyd się przyznać, ale od czasu kiedy jestem w domu(w godzinach emisji) to mnie nawet wciągnęło haha

 

Panowie skoro to Hyde Park to mam prywatną sprawę do was jeśli można. Biorę udział w konkursie na facebooku. Holandia bogaty kraj, to i fajne konkursy organizują. Sklep w moim miasteczku zarzucił na 80 lecie istnienia konkurs na największą liczbę like'ów. Do wygrania lustrzanka za kwotę około 2600 zł(po przeliczeniu). Mogę liczyć na waszą pomoc? :twisted: Do wygranej brakuje mi około 20 - 25 like'ów. Jeśli mogę, to podrzucam linka i dziękuje z góry za pomoc.

 

https://www.facebook.com/foto.kruyt/pos ... tif_t=like

 

komentarz Marcin Zimoch "Eight awesome years in Netherlands. Now it's time to go home like ET. With this canon I will never forget the beautiful moments spent in Netherlands. Great reason right?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...