Skocz do zawartości

Hyde Park


sweet
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Od czasów wojen światowych nawet wiem dlaczego nie może być na świecie pokoju (podejrzewam wpływ Illuminati na gospodarkę), ale czemu wcześniej nie było pokoju (Bitwa pod Grunwaldem, itp.) to już nie do końca wiem. Może po prostu każdy chce być panem świata w podświadomości (i u jednego to bardziej widać, u jednego mniej...), i jak jeden drugiego przegania, to potem rodzą się wojny? Najlepiej to w dzisiejszych czasach na polityce widać - każdy wyszczekany, bo chce trochę porządzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby to chodziło o rządzenie – ględzenie. To spoko. Ale jest przecież rozbudowany do granic możliwości przemysł zbrojeniowy i gdzieś to trzeba przetestować. Jeden drugiemu podrzuca broń i "manewry" niemal za darmo trwają. Ktoś inny, to ogląda i kupuje. Wyścig zbrojeniowy w najlepsze trwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba tak. Szybciej będzie można orać i siać chyba.

Największym problemem jest niestety spora ilość robactwa, która przez krótkie mrozy nie wyginęła i tych plonów mimo sporej ilości nawozów bardzo dużo nie będzie. Oczywiście gdyby zima trwała dłużej i gleba by była za twarda dość długo to byłoby jeszcze gorzej. Niestety nasza strefa klimatyczna już dawno przestała być umiarkowana :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie rozumiem, czy na tym świecie nie może być pokoju?

No nie na tym nie. Czy kiedykolwiek był?

 

Nie było...

 

 

Nie rozumiem ludzi którzy chociażby obrażają sportowców, komentatorów czy dziennikarzy. Krytykować owszem, ale jak słyszę "Lewandowski to [beep], on nic nie umie ch*** totalny" czy "Czarnuch z tego ch***" to normalnie nie mogę. Skąd u ludzi ta zawiść?!??!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest pytanie:

A ja kupilem sobie ostatnio pare skarpetek. Welnianych. Ale jest lato. Bardzo lubie nosic skarpetki. Ale nie chce sie przegrzac. Czy moge nosic jedna? Czy powinienem obie? Lubie tez nosic sandaly? Czy do sandalow mozna ubierac welniane skarpetki? Czy jakies inne? A moze jednak na boso? CO DORADZICIE?

I odpowiedź!

Rozsądnym rozwiązaniem będzie w dni parzyste nosić lewą a w parzyste prawą skarpetkę.Co do sandałów jak najbardziej wełniane skarpetki w kolorze różowym
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

A więc te głupie zakłady to globalna sprawa? A myślałem, że tylko moi znajomi się w to bawią. To jest idiotyzm. Generalnie ja olałem fb, od piątku nie zalogowałem się ani razu i nie zamierzam do końca ferii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu oddawanie krwi ma być godne polecenia? :shock::crazy:

 

pomyślcie, jeszcze jakieś 2 miechy i cycuszki się pokażą :D

:lol2: Paaanie, dziewczyne se pan znajdź, to będą na co dzień. :P

 

Co do Ukrainy... Oni powinni walczyć o usamodzielnienie Ukrainy, a nie o wstąpienie do UE... Paranoja... Wystarczy popatrzeć jak się Włochy z Grecją stoczyły...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...