Skocz do zawartości

Hyde Park


sweet
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Ma być dziś we Wro piękny słoneczny dzień z temp. 14 °C. Nie oglądam pogody w telewizji, korzystam z najlepszego wg mnie serwisu pogodowego foreca.com. Jest też jako gadżet w Windowsie. Dobra jest również apka Wiadomości i pogoda w smartfonach na Androidzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpisz w Google "Rihanna Illuminati" albo "Jay-Z Illuminati" albo "Lady GaGa Illuminati", a wszelakie "Wydają się" przeminą z wiatrem. Na deser polecam "Michael Jackson Illuminati" "TuPac Illuminati" oraz "Queen Illuminati". Większość jest tutaj: illuminatiwatcher.com - najlepsze dowody.

 

Zmieniając temat: https://scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/hph ... 7222_o.jpg

Wiecie może co to za program monterski? Bo chciałbym go pozyskać, a nie wiem, czy go nie używałem w starszej wersji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skandaliczny atak na hokejową reprezentację Polski.

Jestem żywo zainteresowany, czy lodowisko podobnie, jak stadion piłkarski zostanie aresztowane.

Jest nagranie czekamy na wyrok sądu. Powinni być ukarani przykładnie! Już samo wtargnięcie do strefy dla zespołu powinno być powodem do bardzo surowej kary inne wykroczenia powinny zaostrzyć wymiar kary. CZEKAMY NA WYROK SĄDU W IMIENIU RZECZPOSPOLITEJ. Media powinny to monitorować do końca. KARA POWINNA BYĆ PRZYKŁADNIE S U R O W A!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalew Rybnicki: wędkarz złowił 100-kilogramowego suma. To rekord Polski!

107 kilogramów i 251 centymetrów długości - to rozmiary suma, którego w Zalewie Rybnickim złowił Szymon Porwoł. W Polsce jeszcze nikt dotąd nie złowił tak dużego przedstawiciela tego gatunku.

Z danych "Wiadomości Wędkarskich" wynika, że dotychczasowy rekord Polski wynosił 105 kg i 254 cm. Zobacz jak szczęśliwy Szymon Porwoł wpuścił suma-giganta z powrotem do jeziora:

http://www.rybnik.com.pl/wiadomosci,zal ... 23169.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@PharellMan - też mogę napisać cokolwiek w internecie w sposób "wydający się" prawdziwym i na pewno jakiś naiwniak to podchwyci. Informacje z internetu trzeba weryfikować, ale nie na zasadzie "wydaje się prawdziwe" tylko znajdować inne, WIARYGODNE źródła. WIARYGODNE na pewno nie są filmki na YT.

 

https://www.youtube.com/results?search_ ... opensearch i co? że niby wszystko to prawda? bez jaj.

 

Co do programu na screen'ie to zdaje się Adobe Premiere lub After Effect. Nie lubię tej platformy, polecam podobnie jak kolega powyżej Vegasa Pro od Sony. Istnieje też prostsza i tańsza wersja do zastosowań amatorskich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bogdan425 zapomniałeś dodać, że chodzi tu reprezentacje seniorską kobiet która rozgrywała spotkanie towarzyskie z kardą U-18, do tego dramatycznego zajścia doszło w Krynicy. Ciekawy jest co by się wydarzyło gdy by to był mecz męskiej reprezentacji, tych bandytów trzeba przykładnie ukarać, znając naszą policję i sądy pewnie skończy się na grzywnach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@PharellMan - też mogę napisać cokolwiek w internecie w sposób "wydający się" prawdziwym i na pewno jakiś naiwniak to podchwyci. Informacje z internetu trzeba weryfikować, ale nie na zasadzie "wydaje się prawdziwe" tylko znajdować inne, WIARYGODNE źródła. WIARYGODNE na pewno nie są filmki na YT.

 

https://www.youtube.com/results?search_ ... opensearch i co? że niby wszystko to prawda? bez jaj.

Już mam i wiarygodne potwierdzenie. Czołówka "The Big Bang Theory" w sezonie siódmym (sprawdzę przy powtórkach na CC czy i nie we wcześniejszych) na chwilę zwalnia przy piramidzie Illuminati z datą 1792 (po rzymsku), a konkretniej datą założenia tajnego Ill. Czołówka wtedy pokazuje wiek osiemnasty. To dla mnie wiele wyjaśnia. Niestety, żeby to uchwycić trzeba mieć albo dobrego "trafa" w dekoderze satelitarnym, albo odcinek mieć na dysku i przewijać klatka po klatce, bo te zwolnienie daje tylko długość z około 2 klatek na około 5 (pomiary na oko). Dalsze kilka zdjęć, to chyba rysiny założycieli na polu (tak przynajmniej to uchwyciłem). Jeśłi ktoś by mógł, to może to sprawdzić samemu, uchwycić i wstawić screenshoty tutaj dla potwierdzenia.

 

Co do programu na screen'ie to zdaje się Adobe Premiere lub After Effect. Nie lubię tej platformy, polecam podobnie jak kolega powyżej Vegasa Pro od Sony. Istnieje też prostsza i tańsza wersja do zastosowań amatorskich.

Dzięki za radę. :D Ostatnio przesiadłem się na Lightworks, ale tam też ciężko opanować to wszystko. I jeszcze bez rejestracji nic nie zrobisz - a takie [beep]enie się mnie wykańcza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W nocy z niedzieli na poniedziałek w wypadku samochodowym zginął Marek Galiński wielokrotny Mistrz Polski w kolarstwie górskim, uczestnik 4 Igrzysk Olimpijskich, podczas IO w Londynie był trenerem kadry kobiet. Wypadek zdarzył się w Jędrzejowie, auto wpadło w poślizg i uderzyło w drzewo, Galiński zmarł w szpitalu w Kielcach, w sierpniu skończyłby 40 lat. Miał żonę i 2 córki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Google są przerażająco niesamowite. Właśnie w tv leciał ten film http://www.filmweb.pl/film/Dasza-2003-230097 Zawsze jak widzę takie filmy dokumentalne to od razu sprawdzam czy była kontynuacja pokazująca dalsze losy takich dzieciaków. Nigdzie nie pada nazwisko głównej bohaterki. Wpisuje w Google Dasza Film i na pierwszej stronie dostaję link do jej FB. Jak Google to skojarzyło. Wpisanie imienia i nazwiska głównej bohaterki + film w Googlach nie daje wyników do tego filmu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niecodziennego wyczynu dokonał Norweg Stian Pedersen który wczoraj na skuterze śnieżnym przeskoczył nad sopockim molo, Norweg próbował też przeskoczyć w Gdańsku nad fontanną Neptuna, jednak ta próba nie była udana, zawodnik zamiast na zeskok spadł na bruk i w wyniku tego złamał obie nogi i trafił do szpitala, to nie był najmądrzejszy pomysł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest dowcip na ten temat. Pani na lekcji prosi uczniów o przytaczanie jakichś przysłów ludowych. Pada więc pierwsze: Kto rano wstaje, temu Pan Bóg daje. Potem drugie: Deszcz leje, jak z cebra. A przysłowiowy Jasiu, którego rozkojarzenie pani zauważyła, zapytany odpowiada: Kto rano wstaje, ten leje jak z cebra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie żart, płyta Stadionu Narodowego przerodzi sie w ogromny basen, w dniach od 5_7 września bowiem na Stadionie Narodowym ma się odbyć PŚ w windsurfingu prestiżowego cyklu PWA World Tour. Basen będzie miał długość 90 m i szerokość 33 metry. Do jego wypełnienia będzie potrzeba 3 tysiące metrów sześciennych wody. Ceny biletów od 40 do 100 zł, dwudniowy karnet 130 zł. Jednak wątpię aby zawody tego typu przyciągnęły dużą widownię chociaż historia PŚ w windsurfingu w hali sięga przełomu lat 80-tych i 90-tych. Ostatnie takie zawody odbył się 8 lat temu w Londynie, więc już dość dawno temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...