Skocz do zawartości

Kanały CANAL+ Sport


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie najbardziej interesuje jakość przekazu, czy będzie w wersji Canal+ (8 MBit/s), czy w wersji PolSat Sport Premium (18 MBit/s).

 

Wtedy dopiero się zacznie "wieszanie psów" na Canal+ i narzekanie, jaki to PolSat, ze swoim "super HD" był dobry mino wszystko.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak podejrzewam, dlatego właśnie napisałem, że zacznie się ... . I sam też napiszę, iż lepiej byłoby dla nas abonentów, żeby LM została w Polsacie. :evil:

 

Ale poczekamy, zobaczymy, a nuż Canal+ nas miło zaskoczy. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie to można spodziewać się wszystkiego. Jedynie Canal+ wie, jakie ma plany :)

Ale raczej spodziewałbym dwóch modeli sprzedaży: z naciskiem na sprzedaż całego pakietu Canal+ (Platforma Canal+, Canal+ Online, kablówki) oraz sprzedaży Canal+ Extra z Ekstraklasą (głównie dla Polsat Box, bo dziś nie opłaca się zamykać drogich praw tylko dla siebie).

 

Zauważcie, że pakiet Ekstraklasa (Canal+ Sport 3 i 4) zrobili tylko dla Polsat Box. A mogli też zrobić u siebie (Platforma Canal+) czy w kablówkach, co dałoby elastyczne oferty dla tych co chcą samą Ekstraklasę. A tak. Chcesz Ekstraklasę kupuj pełny pakiet Canal+. Więc stawiam na to, że tam gdzie jest dostępny Canal+ (ich platforma, online, kablówki) raczej nadal będą stawiali na sprzedaż pełnego pakietu niż tylko Ligi Mistrzów.

 

Owszem, dla tych co płacą za Canal+ 20 zł (platforma Canal+) zrównanie do cen online i kablówek (40 zł) będzie podwyżka

Edytowane przez muza_tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nie pisz, że przy 5 MBit/s obraz wygląda tak samo jak przy 18 MBit/s, ponieważ tego żaden kodek nie załatwi. :>

 

2-3 MBit/s tak, to w zasadzie żadna różnica, ale różnica 10 MBit/s, to już jest/będzie widoczna. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wziął ktoś pod uwagę, że Canal+ jednak może podzielić się prawami do LM z Polsatem na zasadzie sublicencji? Szybko skreślamy Polsat, a może dlatego tak opóźniają info o LE i LK, że chcą pochwalić się informacją, że będą mieć i LE, LK, ale też połowę LM. Zastanawia mnie liczba 4 kanałów Canal+ Extra.. W jednej kolejce o 18:45 będą dwa mecze, a o 21:00 siedem. Czyli mecz 1 wyboru C+, kolejny Polsat i tak na zmianę: wychodzi 4 mecze C+, i 3 mecze Polsat Sport Premium. To oczywiście czyste spekulacje:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@damian1979, Polsat będzie miał LM, bo podejrzewam, że nowe stacje Canal+ Extra, które robione są pod LM zostaną udostępnione w Polsat Box. Zapewne abonenci Canal+ będą mieli dostęp na lepszych warunkach, aniżeli abonenci Polsat Box, którzy pewnie będą musieli dopłacić za dostęp tak jak to jest z Canal+ Sport 3 i Canal+ Sport 4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tu zastanawia mnie pewna kwestia a mianowicie czy jeżeli Polsat Sport Premium pójdzie do kasacji to czy Polsat Box automatycznie wsadzi w miejsce tej paczki Canal+ Extra tym abonentom którzy mają kanały PSP w swoim pakiecie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Poland napisał(a):

I tu zastanawia mnie pewna kwestia a mianowicie czy jeżeli Polsat Sport Premium pójdzie do kasacji to czy Polsat Box automatycznie wsadzi w miejsce tej paczki Canal+ Extra tym abonentom którzy mają kanały PSP w swoim pakiecie. 

 

Nie, bo PSP były i są kanałami promocyjnymi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, podpytałem konsultantów Polsat Box, czy wybierając ofertę z Polsat Sport Premium mam pewność, że przez te dwa lata umowy będę miał te kanały dostępne, czy są to kanały gwarantowane, otrzymałem odpowiedź: będą dostępne. Dopytałem, czy w ramach tego pakietu będzie tam dalej dostępna Liga Mistrzów, odpisali: W tej kwestii trwają ustalenia. 

 

Edytowane przez damian1979
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, damian1979 napisał(a):

A wziął ktoś pod uwagę, że Canal+ jednak może podzielić się prawami do LM z Polsatem na zasadzie sublicencji? Szybko skreślamy Polsat, a może dlatego tak opóźniają info o LE i LK, że chcą pochwalić się informacją, że będą mieć i LE, LK, ale też połowę LM. Zastanawia mnie liczba 4 kanałów Canal+ Extra.. W jednej kolejce o 18:45 będą dwa mecze, a o 21:00 siedem. Czyli mecz 1 wyboru C+, kolejny Polsat i tak na zmianę: wychodzi 4 mecze C+, i 3 mecze Polsat Sport Premium. To oczywiście czyste spekulacje:) 

Tak zapewne tak będzie😂 i w tym celu tworzą nowe kanały😂

 

3 godziny temu, damian1979 napisał(a):

Słuchajcie, podpytałem konsultantów Polsat Box, czy wybierając ofertę z Polsat Sport Premium mam pewność, że przez te dwa lata umowy będę miał te kanały dostępne, czy są to kanały gwarantowane, otrzymałem odpowiedź: będą dostępne. Dopytałem, czy w ramach tego pakietu będzie tam dalej dostępna Liga Mistrzów, odpisali: W tej kwestii trwają ustalenia. 

 

Miłego oglądania🤣

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, damian1979 napisał(a):

Słuchajcie, podpytałem konsultantów Polsat Box, czy wybierając ofertę z Polsat Sport Premium mam pewność, że przez te dwa lata umowy będę miał te kanały dostępne, czy są to kanały gwarantowane, otrzymałem odpowiedź: będą dostępne. Dopytałem, czy w ramach tego pakietu będzie tam dalej dostępna Liga Mistrzów, odpisali: W tej kwestii trwają ustalenia. 

 

Serio wierzysz w to co Ci konsultant na infolinii powiedział? 😂😂😂

 

Kiedyś, za czasów studenckich, też pracowałem jako konsultant jednego operatora i uwierz mi, że o ofercie świątecznej dowiadywaliśmy się od klientów, którzy widzieli reklamy w telewizji. 😂 

Więc wiesz... 😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...