Skocz do zawartości

Kanały CANAL+ Sport


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

17 godzin temu, k05 napisał(a):

Wydaje mi się, że dochodzi do podziału rozgrywek na odpowiednie kanały. 

Być może zwiastuje to pakietyzacje sportu w C+

NBA, żużel, ligi zagraniczne - C+Sport i C+S5. 

Tenis - C+Sport2

Ekstraklasa - C+Sport3i4

Liga Mistrzów - nowe kanaly.  

 

 

 

Taki jest cel. Dlaczego przenoszą Ekstraklasę do Canal+ Sport 3? Zapewne dla tych co mają pełny pakiet Canal+ nie ma znaczenia. Ale przypominam, że w kablówkach jest stara pakietyzacja - tańszy pakiet Select (z Canal+ Sport 1 i 2 oraz 5) oraz droższy Prestige (kiedyś tylko z Canal+ Seriale i Dokument, a od czasu pojawiania się nowych kanałów sportowych dodatkowo z Canal+ 3, 4 i Now).

 

Po zmianach, jeśli ktoś ma C+ Select dla Ekstraklasy, będzie musiał przejść na wyższy pakiet. Osoby, które oglądały Ekstraligę w Canal+ Sport 5 (czesto w bazowych pakietach), będą musiały wkupić pakiet Canal+.

 

Obecnie niektórzy operatorzy rezygnują ze sprzedaży Selecta na rzecz od razu wyższego, pełnego pakietu. Zapewne docelowo także w kablu będa pakiety jak na satelicie, albo serialowo-filmowy, albo full.

 

4 godziny temu, Przemolo napisał(a):

Jak na C+Sport2 będą dawać sam tenis to będzie kpina z abonentów i to jeszcze w większości same powtórki .

 

Jaka kpina? Nie ma znaczenia logo. Ważne, że masz CANAL+ SPORT, a czy to będzie 1, 2, 3 czy 4. Nie ma znaczenia. I tak nikt nie siedzi przywiązany do jednego kanału. Chcesz oglądać dany mecz, sprawdzasz gdzie nadają i oglądasz. Poradzisz sobie :)

Edytowane przez muza_tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Przemolo napisał(a):

Najpierw zniszczyli Canal+ Family dając pierdoły zamiast filmów a teraz niszczą Canal+Sport2 dając powtórki tenisa i nikłe transmisje na żywo .

C+Family dali do bardzo tanich pakietów lub dodawali za free przy umowach. Dlatego ramowka jest jaka jest a to czy sport będzie w C+ sport 1,2,3... to nie ma znaczenia bo masz całąpaczke to masz wszystkie kanaly. No chyba że dla kogoś ma znaczenie logo na ekranie😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, muza_tv napisał(a):

 

 

 

Po zmianach, jeśli ktoś ma C+ Select dla Ekstraklasy, będzie musiał przejść na wyższy pakiet. Osoby, które oglądały Ekstraligę w Canal+ Sport 5 (czesto w bazowych pakietach), będą musiały wkupić pakiet Canal+.

 

 

Ja mam Prestige i nie mam C+S3 i 4. Więc płacę za najwyższy pakiet a dostępu do meczów Lecha mieć nie będę. A za umowę dalej muszę płacić. Więc zostałem oszukany bo co innego C+S 5 bo to kanał nie wchodzący w skład paczki C+Prestige a C+3 i 4 w momencie zawierania umowy były jako kanały duble dla CP niepotrzebne temu kto ma 1 i 2. Jak dalej będzie tak C+ cwaniakować to będzie, że będa ciągle tworzyć nowe i po zebraniu liczby klientów utworzą C+6 i C+7 i tam będą hity. Wielu miało abonentów kablówek pretensje do Polsatu jak potraktowali ich przy siatkówce 2014, że abo CP nie płacili a abo kablówek musieli 100 zł. Tutaj C+ tak samo traktuje abonentów kablówek i nawet nie ma możliwości dopłacić za te kanały tylko płać nam i nie oglądasz 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, czerstwy napisał(a):

C+Family dali do bardzo tanich pakietów lub dodawali za free przy umowach. Dlatego ramowka jest jaka jest a to czy sport będzie w C+ sport 1,2,3... to nie ma znaczenia bo masz całąpaczke to masz wszystkie kanaly. No chyba że dla kogoś ma znaczenie logo na ekranie😂

 

Canal+ Family w niższych pakietach jest TYLKO na Platformie Canal+. W kablówkach ten kanał jest tylko z pakietem Canal+ Premium. Inaczej sytuacja ma się z Canal+ Sport 5 (wcześniej nSport), który był często w podstawowych pakietach, tak jak Polsat Sport.

 

15 godzin temu, Paul234 napisał(a):

50 zł za C+ Prestige

 

Obecnie w kablówkach 50 zł to "standardowa" cena za pełny pakiet Canal+ Premium (niektórzy operatorzy sprzedają taniej w promkach średnio 40 zł).
Dla porównania na Platformie Canal+ sprzedają za 20 zł. Więc w abonenci Canal+ w kablu są przyzwyczajeni płacić więcej. Myślę, że nawet z LM cena w kablu nie wzrośnie nagle do 80

Edytowane przez muza_tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, muza_tv napisał(a):

 

Canal+ Family w niższych pakietach jest TYLKO na Platformie Canal+. W kablówkach ten kanał jest tylko z pakietem Canal+ Premium. Inaczej sytuacja ma się z Canal+ Sport 5 (wcześniej nSport), który był często w podstawowych pakietach, tak jak Polsat Sport.

 

 

A co mnie interesują kablówki? Każdy ma wybór. Ja piszę o jednym z największych operatorów i jego ofercie. C+Famlily za free lub w tanich pakietach paczka C+ za nawet 20 zeta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ciekawe, w pierwszy weekend po zmianach - na antenie CANAL+Sport2 pojawią się transmisje na żywo z innych dyscyplin - będą mecze piłkarskiej Premier League oraz koszykarskiej NBA. Jednakże poza tymi transmisjami na żywo - same powtórki tenisa od rana do nocy. Nic innego z odtworzenia nie będzie emitowane. 

Ruch trochę taki jak w Czechach i Słowacji. Pytanie tylko czy jest sens? Tam jednak tych praw sportowych mają znacznie mniej niż u nas. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.04.2024 o 15:56, k05 napisał(a):

Co ciekawe, w pierwszy weekend po zmianach - na antenie CANAL+Sport2 pojawią się transmisje na żywo z innych dyscyplin - będą mecze piłkarskiej Premier League oraz koszykarskiej NBA. Jednakże poza tymi transmisjami na żywo - same powtórki tenisa od rana do nocy. Nic innego z odtworzenia nie będzie emitowane. 

Ruch trochę taki jak w Czechach i Słowacji. Pytanie tylko czy jest sens? Tam jednak tych praw sportowych mają znacznie mniej niż u nas. 

A niedawno przez prawie cały dzień były powtórki tenisa na Canal+ Sport, więc nie wyciągał bym pochopnych wniosków.

16 godzin temu, marrak napisał(a):

Zapomnij. C+S3 i C+S4 są dedykowane tylko Ekstraklasie. Nie wiem na jakiej podstawie sądzisz że wrzucą tu LM.

Niby to powinien być dobry pomysł. Bo LM gra akurat wtedy kiedy nie Ekstraklasa i te kanały są też dostępne u innych, ale raczej pewnie będą chcieli stworzyć coś oddzielnego na wzór kanałów PSP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak studia przed meczem Fręch, gdy nie gra Iga. Duży minus.

Tak tylko rozwijają się psychofani, którzy są wściekli, jak skrytykuje się decyzje (np. te o fladze Ukrainy, czy że dwa lata z rzędu nie grała w Billie Jean King Cup).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.03.2024 o 20:55, Paul234 napisał(a):

A ja mam w Netii pełny C+ za 50 zł i nie ma C+3 i C+4. 

Ja też .Próbowałeś się z nimi kontaktować ? Mi odpisali :                     W odpowiedzi na zgłoszenie dziękuję za wyrażoną opinię i Pana cenne spostrzeżenia.

 

Wyjaśniam, że Netia stale poszerza zakres swoich usług i asortyment materiałów multimedialnych w swojej ofercie. Natomiast kwestie umów licencyjnych z Nadawcą dotyczące danego kontentu podejmowane są ze znacznym wyprzedzeniem, niemniej jednak na dzień odpowiedzi na wiadomość nie mamy możliwości potwierdzenia Panu jakie będzie ostateczne roztrzygnięcie w poruszonej przez Pana kwestii. Uprzejmie proszę o cierpliwość w oczekiwaniu na oficjalny komunikat Operatora.

 

Przepraszam za niedogodności.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co obserwuje, z powodu zmian w transmisjach sportowych (m.in. Ekstraklasy i Ekstraligi), wielu operatorów kablowych stawia na sprzedaż pełnego pakietu Canal+ (Canal+ Prestige), wycofując z oficjalnej sprzedaży mniejszy pakiet Canal+ Select. Przynajmniej dla nowych klientów, bo pewnie dla tych co już mają Selecta (i jest im OK) to pewnie będą ciągnąć.

Edytowane przez muza_tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...