Skocz do zawartości

Kanały CANAL+ Sport


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Podsumowując wypowiedzi naszych forumowych rabinów: C+ robisz to dobrze. Trzeba podwyższać, w końcu prawa kosztują i nie ma nic za darmo.

Ale to tylko C+ tak może bo daje "jakość". To nic, że mecz robiony przez tą samą ekipę wygląda lepiej na Eleven niż na C+S5. Żeby jeszcze np: była opcja, że będą mecze w 4K, To by był jakiś postęp.

Przed nami decyzję w sprawie LM i LE(LKE). Prawdopodobnie kupi Polsat. Zobaczymy czy nie podwyższą cen. I zobaczymy jakie będą naszych rabinów reakcje.

  • Popieram 4
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, bartas_20 napisał(a):

Podsumowując wypowiedzi naszych forumowych rabinów: C+ robisz to dobrze.

Nie no. Jasne. Prawa droższe o kilka milionów, ale nadal umieszczać je w podstawowych pakietach. 

Ty na pewno też jakbyś miał tv i kupowal droższe prawa to kwotę nadpłaconą za nie wziąłbyś na pewno na siebie, a nie na abonenta. W końcu wszystko dla dobra naszego  kibica, który chce oglądać wszystko w tej samej cenie i przez 14 lat trudno mu zaakceptować 14zł podwyżki. 😂 pomimo że pensje potrafiły wzrosnąć nawet 3-krotnie. ;)

 

Marzyć możesz dalej. ;) 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale ten kibic nie ogląda takiej samej liczby hitów, co 20 lat temu. I oczywiście nie podobało mi się i nie podoba, że np. większość polskiej ręcznej, czy koszykówki trafia tylko do internetu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, k05 napisał(a):

Nie no. Jasne. Prawa droższe o kilka milionów, ale nadal umieszczać je w podstawowych pakietach. 

Ty na pewno też jakbyś miał tv i kupowal droższe prawa to kwotę nadpłaconą za nie wziąłbyś na pewno na siebie, a nie na abonenta. W końcu wszystko dla dobra naszego  kibica, który chce oglądać wszystko w tej samej cenie i przez 14 lat trudno mu zaakceptować 14zł podwyżki. 😂 pomimo że pensje potrafiły wzrosnąć nawet 3-krotnie. ;)

 

Marzyć możesz dalej. ;)

Nie zrozumiałeś jednak co napisałem. Chodzi o to, że podwyżki to normalna kolej rzeczy. I ja np: jako fan sportu to akceptuje.  Problem mają ci kibice żużla, którzy wiedzieli do kiedy jest kontrakt TV i tak sobie jakoś tam planują umowy z operatorami.  Przecież można było poczekać do końca tej umowy. I potem obwieścić , nowa umowa nowe pakiety i inne opłaty. Tu się po prostu zmienia zasady ot tak.

Druga część mojej wypowiedzi dotyczy tego , że te podwyżki co jaki czas robią też inni operatorzy i wtedy co tu się można naczytać od tych samych osób. No powiedz, gdyby takie coś zrobił Polsat czy jak zrobił Viaplay. Co tu się wtedy działo I co pewnie będzie się działo, bo pewnie zaraz Polsat utworzy nowa opcję na LM I pozostałe puchary.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, kisiel95 napisał(a):

No ale ten kibic nie ogląda takiej samej liczby hitów, co 20 lat temu. I oczywiście nie podobało mi się i nie podoba, że np. większość polskiej ręcznej, czy koszykówki trafia tylko do internetu

Masz rację. Wtedy były 3 mecze Ekstraklasy na kolejkę. Teraz jest ich 9. 😂 czyli wszystkie. 😂 taka "mała" różnica. Teraz jest "hitowy" tenis z Igą Świątek i "hitowy" Lewandowski w La Liga. 😂 wtedy takich "hitów" nie było.  

 

25 minut temu, bartas_20 napisał(a):

Nie zrozumiałeś jednak co napisałem. Chodzi o to, że podwyżki to normalna kolej rzeczy. I ja np: jako fan sportu to akceptuje.  Problem mają ci kibice żużla, którzy wiedzieli do kiedy jest kontrakt TV i tak sobie jakoś tam planują umowy z operatorami.  Przecież można było poczekać do końca tej umowy. I potem obwieścić , nowa umowa nowe pakiety i inne opłaty.

Ale to do kiedy jest kontrakt to raczej sprawa pomiędzy nadawcą i odbiorcą. 

 

26 minut temu, bartas_20 napisał(a):

Druga część mojej wypowiedzi dotyczy tego , że te podwyżki co jaki czas robią też inni operatorzy i wtedy co tu się można naczytać od tych samych osób. No powiedz, gdyby takie coś zrobił Polsat czy jak zrobił Viaplay. Co tu się wtedy działo I co pewnie będzie się działo, bo pewnie zaraz Polsat utworzy nowa opcję na LM I pozostałe puchary.

Nie wiem co by było. Nie mam szklanej kuli. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, k05 napisał(a):

W końcu wszystko dla dobra naszego  kibica, który chce oglądać wszystko w tej samej cenie i przez 14 lat trudno mu zaakceptować 14zł podwyżki.

 

I po drodze utrata najbardziej ekskluzywnego produktu na wyłączność, czyli angielskiej Premier League. A no i jeszcze GP na żużlu, które przez wiele lat też było perłą w koronie C+ i ludzie z żużlowych regionów brali pakiety premium tylko dla GP żeby móc oglądać Golloba i Zmarzlika

 

Ale o tym mądrzejsza nie wspomnieć.😂

Edytowane przez levybydg
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co by było. Nie mam szklanej kuli. 
Orange Sport zaczął działać od 2008 roku, a nie 20 lat temu znafco @k05
Niektórzy naprawdę nie rozumieją jak drogie są prawa sportowe. Nikt mi nie powie, że 62 zł jaki płacę obecnie to są duże pieniądze. Gdyby jeszcze inni nadawcy pokazywali sport w lepszej jakości, a tak mamy Viaplay. Niesamowity postęp.  
Viaplay chociaż dla większości abonentów tego serwisu jest dużo tańszy.
Nie zrozumiałeś jednak co napisałem. Chodzi o to, że podwyżki to normalna kolej rzeczy. I ja np: jako fan sportu to akceptuje.  Problem mają ci kibice żużla, którzy wiedzieli do kiedy jest kontrakt TV i tak sobie jakoś tam planują umowy z operatorami.  Przecież można było poczekać do końca tej umowy. I potem obwieścić , nowa umowa nowe pakiety i inne opłaty. Tu się po prostu zmienia zasady ot tak.
Druga część mojej wypowiedzi dotyczy tego , że te podwyżki co jaki czas robią też inni operatorzy i wtedy co tu się można naczytać od tych samych osób. No powiedz, gdyby takie coś zrobił Polsat czy jak zrobił Viaplay. Co tu się wtedy działo I co pewnie będzie się działo, bo pewnie zaraz Polsat utworzy nowa opcję na LM I pozostałe puchary.
No wiadomo, że tu Viaplay wyśmiewali za podwyżki, bo jest be.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, levybydg napisał(a):

 

I po drodze utrata najbardziej ekskluzywnego produktu na wyłączność, czyli angielskiej Premier League. A no i jeszcze GP na żużlu, które przez wiele lat też było perłą w koronie C+ i ludzie z żużlowych regionów brali pakiety premium tylko dla GP żeby móc oglądać Golloba i Zmarzlika

 

Ale o tym mądrzejsza nie wspomnieć.😂

Taka "ekskluzywna" ta Premier League, że ma oglądalność gorszą od meczu Ekstraklasy dwóch drużyn z dołu tabeli. A obecnie pokazująca te jakże "ekskluzywne" rozgrywki platforma Viaplay właśnie szykuje się do wyjścia z naszego kraju. Takie to "ekskluzywne" rozgrywki. 😂

O tym, że GP organizuje teraz Eurosport, więc pozyskanie praw nie jest możliwe to już "o tym mądrzejsza nie wspomnieć" cytując Ciebie. 😂

 

26 minut temu, kisiel95 napisał(a):

Orange Sport zaczął działać od 2008 roku, a nie 20 lat temu znafco @k05 

Zanim zaczniesz innych nazywać "znafcami" to najpierw zauważ, że ja cały czas odnoszę się i dokonuje porównań do roku 2010, gdy Orange Sport już działał. A że ty wychodzisz z jakimś 20 lat temu. Chociaż w sumie 20 lat temu to C+ też więcej niż 3 mecze na kolejkę nie pokazywał. Najczęściej dwa. 

Tak więc... "znafco". 😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@k05 a ja się odnoszę do tego, jakie w 2004 roku CANAL+ miał hity i że premium wtedy coś znaczyło. I w filmach i hit włoskiej, hiszpańskiej (regularnie), angielskiej, francuskiej. Chodzi mi o czasy sprzed Orange Sport. Nasza kopana nie może oznaczać produktu premium (cieszę się, że przechodzi na C+ Sport 3 w większości), choćby dlatego że jeden mecz z kolejki jest na TVP Sport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, kisiel95 napisał(a):

@k05 a ja się odnoszę do tego, jakie w 2004 roku CANAL+ miał hity i że premium wtedy coś znaczyło. I w filmach i hit włoskiej, hiszpańskiej (regularnie), angielskiej, francuskiej. Chodzi mi o czasy sprzed Orange Sport. Nasza kopana nie może oznaczać produktu premium (cieszę się, że przechodzi na C+ Sport 3 w większości), choćby dlatego że jeden mecz z kolejki jest na TVP Sport.
 

Produktem Premium jest to za co ludzie chcą zapłacić.  I jak widać po wynikach oglądalności chcą płacić za Ekstraklase,  żużel i Igę Świątek, a nie angielską, hiszpańską czy francuską.  

 

Swoją drogą to zabawne, że za przykład cofasz się 20 lat do tyłu uważając,  że "wtedy to było coś". A zawsze mówiłeś jak to ważne jest, by wszystkie mecze danych rozgrywek były w TV/usłudze streamingowej. Skoro pokazywanie 2 meczów Ekstraklasy czy hiszpańskiej i francuskiej (tu czasami 1 mecz albo wcale lub coś z odtworzenia) było takie super to nic tylko pogratulować. 

Jak widać opinia się zmienia wraz z punktem siedzenia. 😂

I skoro tak z utęsknieniem przywołujesz rok 2004 to polecam zapoznać się z wątkiem o archiwalnych ofertach Cyfry+ z tego roku. Najtańszy pakiet z kanałami Canal+...78zł miesięcznie.  😂🤣 Minimalne wynagrodzenie w Polsce 824zł w tamtym roku. Brutto. Więc co Ty porównujesz... 🤣😂

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, k05 napisał(a):

 

O tym, że GP organizuje teraz Eurosport, więc pozyskanie praw nie jest możliwe to już "o tym mądrzejsza nie wspomnieć" cytując Ciebie. 😂

 

 Eurosport pokazuje GP, bo przebił ofertę C+. Czyli C+ stracił jedne z 3 najważniejszych dla siebie praw(po Ekstraklasie i PL),ale za to podniósł ceny.

I już nie odpisuj,bo widzę że dyskusja z tobą nie ma najmniejszego sensu.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@levybydg przestań się ośmieszać. Organizatorem Grand Prix na żużlu jest Eurosport Events. Wcześniej było BSI. Od początku było wiadomo, że te prawa sportowe nie będą na sprzedaż. 

 

https://po-bandzie.com.pl/francois-ribeiro-chcemy-aby-grand-prix-uzyskalo-nowy-blask/

 

I fakt masz rację, już nie odpisuj. Taki z Ciebie fan żużla, że nie masz nawet bladego pojęcia o tym kto jest organizatorem danego turnieju. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, levybydg napisał(a):

Czyli w sezonie 2024 2.Ekstraliga(dawna 1.liga) dzięki transmisjom na CS5 będzie mieć większą oglądalność niż Ekstraliga.I za rok również 2.Ekstraliga wleci w pakiet premium. 

Jak ktoś jest aż tak zdesperowany by oglądać gorsze rozgrywki tylko dlatego że są w tańszym pakiecie to tak może być🤣 Ja tego nie będę oglądał nawet jak będą za darmo przynajmniej obecnie.

4 godziny temu, bartas_20 napisał(a):

Podsumowując wypowiedzi naszych forumowych rabinów: C+ robisz to dobrze. Trzeba podwyższać, w końcu prawa kosztują i nie ma nic za darmo.

Ale to tylko C+ tak może bo daje "jakość". To nic, że mecz robiony przez tą samą ekipę wygląda lepiej na Eleven niż na C+S5. Żeby jeszcze np: była opcja, że będą mecze w 4K, To by był jakiś postęp.

Przed nami decyzję w sprawie LM i LE(LKE). Prawdopodobnie kupi Polsat. Zobaczymy czy nie podwyższą cen. I zobaczymy jakie będą naszych rabinów reakcje.

To że przepłacasz za C+ u pośredników to miej pretensje do siebie samego😂 Ja za samą paczkę C+ płacę ogromne 20 zeta i dodatkowo mam bonusy za darmo typu MP i Viaplay. Fakt jest jeszcze pakiet podstawa ale to też groszowe sprawy. Płacić w kablówkach po 50 zł za sam C+ i płakać że drogo.

3 godziny temu, bartas_20 napisał(a):

Nie zrozumiałeś jednak co napisałem. Chodzi o to, że podwyżki to normalna kolej rzeczy. I ja np: jako fan sportu to akceptuje.  Problem mają ci kibice żużla, którzy wiedzieli do kiedy jest kontrakt TV i tak sobie jakoś tam planują umowy z operatorami.  Przecież można było poczekać do końca tej umowy. I potem obwieścić , nowa umowa nowe pakiety i inne opłaty. Tu się po prostu zmienia zasady ot tak.

Druga część mojej wypowiedzi dotyczy tego , że te podwyżki co jaki czas robią też inni operatorzy i wtedy co tu się można naczytać od tych samych osób. No powiedz, gdyby takie coś zrobił Polsat czy jak zrobił Viaplay. Co tu się wtedy działo I co pewnie będzie się działo, bo pewnie zaraz Polsat utworzy nowa opcję na LM I pozostałe puchary.

Nowy sezon nowe zasady.Dlaczego niby mieli czekać aż do końca umowy? Ktoś obiecywał że te czy inne rozgrywki będą wiecznie w tym czy innym kanale? Co było swojego czasu z UFC? W trakcie umowy prawa znikły z Extreme i wylądowały w PS. Ja musiałem podpisać dodatkową umowę z kolejnym operatorem.

2 godziny temu, levybydg napisał(a):

 

I po drodze utrata najbardziej ekskluzywnego produktu na wyłączność, czyli angielskiej Premier League. A no i jeszcze GP na żużlu, które przez wiele lat też było perłą w koronie C+ i ludzie z żużlowych regionów brali pakiety premium tylko dla GP żeby móc oglądać Golloba i Zmarzlika

 

Ale o tym mądrzejsza nie wspomnieć.😂

Po utracie PL paczka C+ jest tańsza😂Ale o tym już się nie pamięta tylko że utracili to czy tamto. Już nie wspominam że do tej paczki serwują MP za free lub za grosze😂

2 godziny temu, kisiel95 napisał(a):

@k05 a ja się odnoszę do tego, jakie w 2004 roku CANAL+ miał hity i że premium wtedy coś znaczyło. I w filmach i hit włoskiej, hiszpańskiej (regularnie), angielskiej, francuskiej. Chodzi mi o czasy sprzed Orange Sport. Nasza kopana nie może oznaczać produktu premium (cieszę się, że przechodzi na C+ Sport 3 w większości), choćby dlatego że jeden mecz z kolejki jest na TVP Sport.
 

Najwiecej ty wiesz na ten temat co przez całe iśtnienie C+ abonował go kilka miesięcy🤣 Zresztą niedawno pisałeś że rezygnujesz bo tam nic nie ma a teraz płaczesz że żużel w C+sport a Viaplay tańszy. Jak tańszy to oglądaj tam żużel🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawa są tyle warte za ile ktoś chce nabyć. To nie jest ich wycena. Czy cena która płaci Viaplay za prawa jest wiarygodna? Nie, bo chcieli się popisać i zamurować konkurencję. I się nie udało. Tak to jest jak ambicje biorą górę nad rozumem. Za polską Ekstraligę żużlową też by nikt tyle nie zapłacił ale C+ ma chora ambicje żeby robić ze wszystkiego premium. A to nie te czasy

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Produktem Premium jest to za co ludzie chcą zapłacić.  I jak widać po wynikach oglądalności chcą płacić za Ekstraklase,  żużel i Igę Świątek, a nie angielską, hiszpańską czy francuską.  
 
Swoją drogą to zabawne, że za przykład cofasz się 20 lat do tyłu uważając,  że "wtedy to było coś". A zawsze mówiłeś jak to ważne jest, by wszystkie mecze danych rozgrywek były w TV/usłudze streamingowej. Skoro pokazywanie 2 meczów Ekstraklasy czy hiszpańskiej i francuskiej (tu czasami 1 mecz albo wcale lub coś z odtworzenia) było takie super to nic tylko pogratulować. 
Jak widać opinia się zmienia wraz z punktem siedzenia.
I skoro tak z utęsknieniem przywołujesz rok 2004 to polecam zapoznać się z wątkiem o archiwalnych ofertach Cyfry+ z tego roku. Najtańszy pakiet z kanałami Canal+...78zł miesięcznie.  Minimalne wynagrodzenie w Polsce 824zł w tamtym roku. Brutto. Więc co Ty porównujesz...
 
 
Na tamte realia było super oczywiście pod względem kontentu. Ale teraz w telewizji nie możemy oglądać ligowych meczów KGHM BC Polkowice (kiedyś CCC Polkowice było można w TVP 3 Wrocław). Tak samo z lokalną ręczną, przed przejmowaniem praw przez większe podmioty szerokie materiały z domowych meczów Chrobrego Głogów (kiedy mieli szczytową formę) były w lokalnej kablówce MASTER. Teraz po te dwie rzeczy muszę sięgać do streamingu/Polsat Sport. Nawet jakbym CANAL+ zapłacił 100 zł miesięcznie to i tak lipa. Według mnie produkt Premium jest taki, który ma jakość, a Ekstraklasa tego nie ma. Polska ręczna, polska siatkówka, polski żużel, liga angielska, hiszpańska, niemiecka tu są sukcesy i jakość. Ekstraklapa to seria szrotu i wpadek. Oczywiście doceniam, że teraz jest więcej speedwaya w TV. Jak mam do wyboru KGHM BC Polkowice, czy Zagłębie Lubin to wybiorę (jak mam czas) to pierwsze. Wybór pada w większości (a raczej w całości, bo IPTV to inny rodzaj streamingu) na streaming. Wolałbym, żeby CANAL+ miał prawa do większej liczby lig jak kiedyś i przy możliwościach technicznych lepiej je opakowywal nawet przy większej cenie.

@czerstwy takie pisanie, że ktoś płacze jest po prostu słabe. I gdzie o tym napisałem, po prostu będę patrzył ile spotkań będzie Falubazu na C+ Sport i pod to dostosuję plany abonowania C+. Jestem po prostu młodszy od Ciebie i telewizja (Ekstraklasa) nie jest dla mnie wszystkim. Wolę mieć Viaplay Total na stałe (nawet jak niekoniecznie zawsze oglądam ale Ratajski, Winnipeg Jets, Premier League w postaci hitu, rzadziej Bundesliga, KSW, rzadziej F1), a nie jakieś wybrakowane Medium+, poziom KSW Epic, szczególnie walka wieczoru zawiodła.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, rotalplus napisał(a):

Prawa są tyle warte za ile ktoś chce nabyć. To nie jest ich wycena. Czy cena która płaci Viaplay za prawa jest wiarygodna? Nie, bo chcieli się popisać i zamurować konkurencję. I się nie udało. Tak to jest jak ambicje biorą górę nad rozumem. Za polską Ekstraligę żużlową też by nikt tyle nie zapłacił ale C+ ma chora ambicje żeby robić ze wszystkiego premium. A to nie te czasy

Bo żeby przepłacać to trzeba wiedzieć jeszcze co przepłacić. Żużel potrafi mieć 200tys widzów. Liga angielska 20tys, czyli 10 razy mniej. 

Jeżeli ktoś przepłaca za rozgrywki, których nikt nie ogląda to nie ma co się dziwić, że muszą się wycofywać z rynku. 

Wolą zapłacić więcej za żużel nawet kosztem lig zagranicznych. Co wcale nie dziwi. Bo wybór jest oczywisty. 

48 minut temu, kisiel95 napisał(a):

Na tamte realia było super oczywiście pod względem kontentu. Ale teraz w telewizji nie możemy oglądać ligowych meczów KGHM BC Polkowice (kiedyś CCC Polkowice było można w TVP 3 Wrocław). Tak samo z lokalną ręczną, przed przejmowaniem praw przez większe podmioty szerokie materiały z domowych meczów Chrobrego Głogów (kiedy mieli szczytową formę) były w lokalnej kablówce MASTER. Teraz po te dwie rzeczy muszę sięgać do streamingu/Polsat Sport. 

Bo tego nikt nie ogląda. Proste. Polska koszykówka w ostatnich latach wręcz prosiła, by ktokolwiek transmitował ich rozgrywki. A wyniki oglądalności w Polsacie Sport i tak są kiepskie. 

Nie ma sukcesów nie ma widzów. 

Podobnie jest z ręczną. Canal+ chciał z tego zrobić interes jak na żużlu, ale oglądalność była tak słaba, że niejednokrotnie powtórka emitowana następnego dnia miała więcej widzów niż mecz na żywo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Sorek21 napisał(a):

Czy po tych przetasowaniach skończy się idiotyczna sytuacja że ten sam mecz leci na głównej antenie Canal+Sport oraz  dla abonentów Polsatu na Canal+Sport 3 ? Nie lepiej żeby leciał tylko na 3 ? 

Idiotyczna dla kogo? Raczej nie dla tych co posiadają opcje  6C+live.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Sorek21 napisał(a):

Czy po tych przetasowaniach skończy się idiotyczna sytuacja że ten sam mecz leci na głównej antenie Canal+Sport oraz  dla abonentów Polsatu na Canal+Sport 3 ? Nie lepiej żeby leciał tylko na 3 ? 

 

Jeśli dobrze zrozumiałem artykuł, to dokładnie tak właśnie będzie. I dlatego uważam że to może być dobry pomysł - o ile w ślad za tym będzie więcej transmisji równoległych z różnych dyscyplin, np. tenisa czy ligi francuskiej, których może do tej pory wcale nie było lub były tylko online.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, k05 napisał(a):

Liga angielska 20tys,

 

Godzinę temu, michael112 napisał(a):

ligi francuskiej, których może do tej pory wcale nie było lub były tylko online.

Skoro według @k05 lige angielską ogląda 20 tysięcy to ciekawe jaką oglądalność ma ta liga francuska . Dawać byle jakie mecze żeby się nazywało , że jest to kompletnie bez sensu . Ligę angielską ja oglądam regularnie i dla mnie jest to premium a taka francuska to nawet bym nie zauważył jak by jej nie było bo nawet jednego meczu tej ligi w tym sezonie nie oglądałem . 

Edytowane przez Kirk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedługo będzie inaczej. Każda liga i inne rozgrywki np ATP czy WTA będą miały swoją ofertę w streamingu dla zainteresowanych i każdy wykupi sobie to co będzie chciał. Taka jest moim zdaniem przyszłość transmisji sportowych. Zobaczycie.

Edytowane przez Kirk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, k05 napisał(a):
Bo tego nikt nie ogląda. Proste. Polska koszykówka w ostatnich latach wręcz prosiła, by ktokolwiek transmitował ich rozgrywki. A wyniki oglądalności w Polsacie Sport i tak są kiepskie. 
Nie ma sukcesów nie ma widzów. 
Podobnie jest z ręczną. Canal+ chciał z tego zrobić interes jak na żużlu, ale oglądalność była tak słaba, że niejednokrotnie powtórka emitowana następnego dnia miała więcej widzów niż mecz na żywo. 

Ta, ta, ta. Dlatego Polsat częściowo inwestuje w koszykówkę i ręczną. Eurosport ma wyższą oglądalność od CANAL+. Pewnie w przyszłym sezonie KGHM BC Polkowice w Eurolidze będzie gdzieś pokazywane.8c3672d782ec61192c8f4825926c8f0b.jpg

Źródło: WM

Edytowane przez Kiler
Hamuj się z takimi tekstami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...