Skocz do zawartości

Kanały CANAL+ Sport


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, andrzejgratis napisał(a):

@bartas_20 Bez przesady… Dla abonentów Canal+ mających „pakiet Canal+” nic raczej się nie zmieni.

Teraz za każde nabyte prawa płacić dodatkowe pieniądze ? Byłby to absurd. 😉

Tak już się działo i nie wierzcie , że tym razem będzie inaczej. Kanały bądź cały dodatkowy pakiet. Chcesz oglądać, kup dodatkową opcję.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ tu kipi od spekulacji. :) Poczekajmy na oficjalny komunikat. Mnie bardziej zastanawia po co C+ kupi(ewentualnie) LM? Przecież deal z Polsatem wydawał się idealny dla obu stron. Szczerze mówiąc mnie by bardziej ucieszyło nabycie praw do Premier League.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Arkon napisał(a):

Przecież deal z Polsatem wydawał się idealny dla obu stron.

Nie wiemy jakie były warunki tego dealu, jakie C+ ponosił koszty "odkupienia" tych kanałów. Jakby było tak idealnie to by nic nie zmieniali. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, domin107 napisał(a):

Wsłuchaj się w wywiad z nimi, który był przeprowadzony po tym jak stracili PL.

 

Już teraz są podwyżki dla przedłużających przecież i to też może mieć związek.

Za pakiet C+ nie ma podwyżek.

 

5 godzin temu, kisiel95 napisał(a):

Mega czego? To tak jakbym napisał że mam 100 Mega internetu emoji23.png Jak chcesz już pisać to albo MB, albo Mbit.
Tacy tu znafcy. Pewnie zostanie Viaplay Select i za Premier League, europejskie puchary, KSW i F1 trzeba będzie jeszcze trochę wyłożyć pod egidą CANAL+.
 

 

Jak nie wiesz w jakiej jednostce jest podawane Bitrate to nie mam zamiaru ci tłumaczyć. Wszyscy inni wiedzą bo się nie dopytują. Doinformuj sie i dopiero wróć na forum bo nic mądrego nie masz do napisania a chcesz błysnąć. Opowiadaj lepiej dalej  co tam Play przejmnie🤣 Przy okazji napisz jak to na C+ nie ma nic do oglądania🤣

 

5 godzin temu, bartas_20 napisał(a):

Uwielbiam czytać komentarze akurat w tym temacie. Kupili LM i już hayabusa NHL MLB zaraz nie wiem IndyCar DTM :D Samo LM to już i tak spore przetasowanie. Pewnie spakietują i Polsat dostanie . Może nawet osobny pakiet na LM? Nie takie rzeczy operatorzy robili. Z mojego punktu widzenia żadna zmiana, zamiast płacić PS Premium będzie trzeba zapłacić C+. Liczę tylko, że nie przesadzą. Bo to, że podwyżki będą  to oczywiste, no i  w tym przypadku uzasadnione.

Dokładnie żadna zmiana😂 komentarz będzie na poziomie Polsatu będzie dalej brak Multiligi i transmisja 4K raz na kilka kolejek w cenie większej niż obecnie paczką C+ i c4K.😂

2 godziny temu, Arkon napisał(a):

Ależ tu kipi od spekulacji. :) Poczekajmy na oficjalny komunikat. Mnie bardziej zastanawia po co C+ kupi(ewentualnie) LM? Przecież deal z Polsatem wydawał się idealny dla obu stron. Szczerze mówiąc mnie by bardziej ucieszyło nabycie praw do Premier League.

Ta nigdy nie było w C+ że po zakupie praw robili nowe dodatkowe opcje ale znafcy forumowi więdzą lepiej ale tu to juz standard😂

1 godzinę temu, white snake napisał(a):

@Arkon jednak nabycie LM pokazuje trochę "świeżości" w ofercie zwłaszcza jak zaczną się chwalić wyłącznością.

A znafcy tu pisali jak na nic nie mają kasy i zaraz będą się zwijać z rynku. Mądrych to i warto posłuchać🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, czerstwy napisał(a):

Jak nie wiesz w jakiej jednostce jest podawane Bitrate to nie mam zamiaru ci tłumaczyć. Wszyscy inni wiedzą bo się nie dopytują. Doinformuj sie i dopiero wróć na forum bo nic mądrego nie masz do napisania a chcesz błysnąć.

Mega to jest jakaś jednostka? To jest tylko przedrostek jednostki miary. Wiem, że podaje się w Megabitach/s, choć jeżeli chodzi o streaming, czy IPTV ta jednostka jest bez sensu, ponieważ pliki, pamięć są w megabajtach. Tak samo robią w bambuko podając w megabitach internet, żeby pokazać wyższą liczbę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra teraz coś z tematem. Niepotrzebna obecnie Multiliga, ponieważ od nowego sezonu jest jedna duża tabela, system szwajcarski, czyli nie zagra każdy z każdym. Mecze będą oderwane jeden od drugiego.
A co do 4K interesuje to garstkę odbiorców, nawet EURO 2024 nie będzie w 4K.
PS Co do dodatkowych opcji już z KSW Epic zrobili numer, że trzeba było wykupić dodatkowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mega to jest jakaś jednostka? To jest tylko przedrostek jednostki miary. Wiem, że podaje się w Megabitach/s, choć jeżeli chodzi o streaming, czy IPTV ta jednostka jest bez sensu, ponieważ pliki, pamięć są w megabajtach. Tak samo robią w bambuko podając w megabitach internet, żeby pokazać wyższą liczbę.
Wyluzuj, każdy wie o co chodzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, kisiel95 napisał(a):

Niepotrzebna obecnie Multiliga, ponieważ od nowego sezonu jest jedna duża tabela, system szwajcarski, czyli nie zagra każdy z każdym.

 

 

Co to zmienia w kontekście multiligi? Moim zdaniem jak będziemy mieli jedną dużą tabelę to w ostatnich kolejkach tym bardziej przyda się podgląd na wszystkie mecze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle, że dwie trzecie klubów przejdzie do następnej fazy po grupowej i nie będzie tak, że w ostatniej kolejce będzie się rozstrzygać kto zagra dalej w LM, a kto w LE.

@mingo chciał coś napisać na temat i napisał Ta forma transmisji w C+ jest bardzo popularna on nawet jej na oczy nie wiadział ale twierdzi że jest zbędna
Widziałem jak była w nPremium
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, czerstwy napisał(a):

 

Dokładnie żadna zmiana😂 komentarz będzie na poziomie Polsatu będzie dalej brak Multiligi i transmisja 4K raz na kilka kolejek w cenie większej niż obecnie paczką C+ i c4K.😂

 

Oczywiście chodziło o to, że trzeba będzie płacić i tak i tak tylko komuś innemu. Liczę, że tak jak w żużlu zmian w jakości nie będzie, tutaj c+ zrobi to dobrze. Ta Multiliga to dla niektórych świętość widzę, ale może przy tym nowym formacie rzeczywiście będzie miała większy sens.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie jesienią nie ma teraz sensu, co najwyżej na wiosnę, jak się będzie rozstrzygało, kto w LE ma zagrać, ale to też będzie kwestia dwumeczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Interesuje mnie kilka meczy i nie mam zamiaru zmieniać kanały czy strony z wynikami. W sumie mogą sobie swoim boxie podzielić ekran i oglądać np 4 pozycje ale spotkań jest wiecej. W C+ raczej pokazywać LM gorzej niż w Polsacie nie będą. Zmiana będzie raczej na +.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, kisiel95 napisał(a):

Według mnie jesienią nie ma teraz sensu, co najwyżej na wiosnę, jak się będzie rozstrzygało, kto w LE ma zagrać, ale to też będzie kwestia dwumeczu.

 

Tu znasz wogole zasady tej nowej LM? Jakie rozstrzyganie kto zagra w LE? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, kisiel95 napisał(a):

A co do 4K interesuje to garstkę odbiorców, nawet EURO 2024 nie będzie w 4K.
PS Co do dodatkowych opcji już z KSW Epic zrobili numer, że trzeba było wykupić dodatkowo.
 

1. Euro 24 nie będzie robione w 4K więc nie będzie TVP 4K…

2. Z KSW Epic na obecny moment nie mieli innej możliwości jak zrobić w formie PPV…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
Tu znasz wogole zasady tej nowej LM? Jakie rozstrzyganie kto zagra w LE? 
The top eight sides in the league will qualify automatically for the round of 16, while the teams finishing in 9th to 24th place will compete in a two-legged knock-out phase play-off to secure their path to the last 16 of the competition. Teams that finish 25th or lower will be eliminated, with no access to the UEFA Europa League.

Zrozumiałem, że po play-off przegrani przechodzą. Ale faktycznie źle i muszę się do tego przyznać.

@czerstwy Viaplay ma prawa do KSW, nie do KSW Epic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojawiła się ramówka kanałów na 12 kwietnia, czyli pierwszy dzień zmian. 

 

W Canal+Sport tego dnia z transmisji na żywo tylko mecz ligi hiszpańskiej i NBA. Nie będzie więc "dublowania" Ekstraklasy z Canal+Sport3 jak to było do tej pory. Nawet w slocie, gdzie są powtórki. 

Co ciekawe. Tego dnia nie będzie nawet powtórek meczów Ekstraklasy na antenie tego kanału. 

 

Ramówka Canal+Sport2 jest w całości tego dnia wypełniona tylko powtórkami tenisa. Od rana do nocy. 

 

W Canal+Sport3 oczywiście dwa mecze Ekstraklasy na żywo i powtórki meczów z tych rozgrywek. 

 

Natomiast w Canal+Sport5 pojawią się tego dnia dwa mecze na żywo. O 18:00 liga polska, a o 20:55 liga francuska. 

 

Wydaje mi się, że dochodzi do podziału rozgrywek na odpowiednie kanały. 

Być może zwiastuje to pakietyzacje sportu w C+

NBA, żużel, ligi zagraniczne - C+Sport i C+S5. 

Tenis - C+Sport2

Ekstraklasa - C+Sport3i4

Liga Mistrzów - nowe kanaly.  

 

Tym bardziej, że przy okazji ogłoszenia wygranej C+ w przetargu o LM ogłoszono, że informacje o ofercie dla abonentów będą podane później. Wydaje mi się, że gdyby wszystko miało być na dotychczasowych kanałach to napisanoby o tym wprost. 

 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...