Skocz do zawartości

Kanały CANAL+ Sport


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, michael112 napisał(a):

Ciekaw jestem, czy C+ w jakiś kreatywny sposób podejdzie do obsługi finałowej kolejki, tej, w której 18 spotkań ma być granych o tej samej godzinie. I czy w ogóle wzięli ten fakt pod uwagę podczas składania oferty do UEFA?

 

Można tutaj sobie zadać dwa pytania:

1) Czy do pokazania meczów wykorzystają wszystkie możliwe kanały sportowe i ogólne ze swojego portfolio, bez względu na zwyczajową pakietyzację?

2) Co zrobią z meczami, które nie zmieszczą im się na kanałach linearnych?

Ad 1) Pomijam tutaj skrajne sytuacje, jak pokazywanie LM na kanałach typowo filmowych czy dokumentalnych (chociaż kiedyś już tak się trafiło).

Wykluczając powyższe, oraz założywszy optymistycznie że w czasie finałowej kolejki nie wypadną żadne transmisje z innych dyscyplin sportowych do których prawa ma C+, to są moim zdaniem w stanie pokazać 12 spotkań w całości plus multiliga. (C+ Extra to 4 kanały, C+ Sport to 5 kanałów, czyli razem 9, i do tego jeszcze Premium, Family i Now - co daje nam wspomniane 12, plus multliliga na C+360).

Pierwsza sprawa, to czy będą chcieli tak zrobić, a druga jest taka że mam obawy czy będą w stanie sklecić 12 zespołów komentatorskich.
Jeśli chodzi o potencjalne kolidujące transmisje z innych dyscyplin, to chyba jedyną której może się to przytrafić, jest tenis WTA. Bo z tego co pamiętam, żużel wypada im od piątku do poniedziałku, a NBA

 

Proszę o komentarze. ;)

Pominąłeś ważny element. Wiele może zależeć nie od tego czego oni chcą a jakie są zapisy w umowie.

Dla mnie tak czy siak problem nie jest duży.

Mecze w TV i pozostałe c+online.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy był poruszany ten temat, bo nie zaglądam tu regularnie. Przejrzałem kilka ostatnich stron i wydaje mi się, że nie. Dostałem dzisiaj ankietę Canal+. Poprzednie dotyczyły raczej seriali, ale dzisiejsza była o transmisjach Ekstraklasy. Pytania o ilość obejrzanych meczów w ostatniej kolejce i o bodaj trzy konkretne mecze, czy to była jedna połowa (i ew. która), czy całe spotkanie. Potem prośba o wskazanie, co się podobało, a co nie w transmisjach ostatniej kolejki. Dalej pytania z odpowiedziami w skali zgodności od 1 do 5 lub nie mam zdania, na temat m.in. jakości transmisji, ilości ujęć, jakości 4K, reporterów, komentarza, ekspertów/gości, studia przedmeczowego/w trakcie/pomeczowego, prezentacji statystyk, ilości reklam w przerwie meczu. Potem trzeba było uszeregować od najważniejszego do najmniej istotnego czynnika. Były jeszcze osobne pytania, czy w przerwie meczu wolę reklamy, czy dalej oglądać transmisję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jakiś czas temu dostałem ankietę na temat praw sportowych - jakie mnie interesują, co oglądam w C+, a co u konkurencji i tego typu. 

 

Ostatnio dostaje regularnie ankiety na temat ich polskich produkcji własnych, gdzie proszą o opinie na temat danego serialu itd. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka ciekawostka. Zauważyłem, że niektóre kablówki wprowadziły zmiany, i po przeniesieniu Ekstraklasy na Canal+ Sport 3, dodatkowe kanały sportowe przeniesiono z wyższego pakietu (Canal+ Prestige) do niższego (Canal+ Select). Być może Liga Mistrzów będzie pretekstem do zakupu wyższego pakietu 🤔

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.05.2024 o 11:06, muza_tv napisał(a):

Taka ciekawostka. Zauważyłem, że niektóre kablówki wprowadziły zmiany, i po przeniesieniu Ekstraklasy na Canal+ Sport 3, dodatkowe kanały sportowe przeniesiono z wyższego pakietu (Canal+ Prestige) do niższego (Canal+ Select). Być może Liga Mistrzów będzie pretekstem do zakupu wyższego pakietu 🤔

Wszystko na to wskazuje, że Liga Mistrzów będzie na dodatkowych kanałach, które będzie trzeba wykupić.

Kolega był ostatnio w kablówce wykupić Canal+ i został poinformowany, że na zakupionych kanałach będzie mogł oglądać żużel i Ekstraklasę, a Liga Mistrzów będzie na dodatkowych kanałach, bo tak informują ich na szkoleniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...