Skocz do zawartości

Kanały CANAL+ Sport


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, kingofsouth napisał:

To co pozostaje ze sportu na żywo w TV w ten weekend? Bundesliga na Eleven i Canal+ ? ;)

W TV chyba już tylko biathlon. Na streamie Olympic Channel będą europejskie kwalifikacje olimpijskie w boksie z udziałem Polaków (choć na emocje liczę głównie wśród Polek).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się dziwię, że w obecnej sytuacji gdy nie grają najważniejsze ligi w Europie, żadna stacja nie pokazuje w weekend meczów ligi tureckiej i rosyjskiej. To są dwie ostatnie ligi w Europie, które rozgrywają swoje mecze. Myślę, że teraz wiele osób z braku laku zainteresowałoby się tymi ligami. Przynajmniej jakieś mecze z publicznością. A rosyjska liga nie jest zła. Czekam aż ktoś na to wpadnie. 

Edytowane przez gregor111
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim nikt Ci w tej chwili nie sprzeda praw, kiedy sezon po pierwsze jest niepewny, a po drugie jest już w grze po rozegraniu wielu spotkań. Zresztą z tego co wiadomo liga turecka jest bardo droga i szalenie ciężko o pozyskanie praw transmisyjnych do tejże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Animucki był właśnie w Kanale Sportowym. Widziałem program z nim. Oglądałem też "Stan futbolu", którego tematem była też była epidemia koranowirusa i jej skurek na futbol.  W "L+E" pewnie usłyszymy w większości to co już slyszeliśmy w poprzednich audycjach. 

Bartek Ignacik zapowiedział, że od poniedziałku do soboty wieczorem w CANAL+ Sport pojawi się program "Dobry wieczór sport". Dokładnej godziny nie podano. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Dobry wieczór sport" będzie o 20:00. Będą także pokazywane archiwalne mecze Premier League i wydania "Ligi+"/"Ligi+Extra" sprzed lat.

 

https://tv.pl.canalplus.com/sport/aktualnosc-nowe-pozycje-programowe-w-canalplus-sport_15843643017484

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.03.2020 o 02:04, Pawop napisał:

Z tego co mowił Borek, to liga turecka nie jest do końca zainteresowana sprzedażą praw na niektóre rynki.

Dokładnie tak mówił i rozwinę to.

Do tej pory zawsze mnie zastanawiało dlaczego tak ciężko znaleźć w europejskich platformach ligę turecką i Borek wyjaśnił to dokładnie jak Polsat chciał prawa.

Otóż powodem tego jest wielomilionowa rzesza turków w Niemczech co sprawia, że turcy nie chcą sprzedawać praw np. do Polski gdzie turek z Niemiec mógłby sobie wziąźć dekoder CP z tanim pakietem Polsatu Sport lub deka C+ też tańszym niż subskrypcja jaką płacą turasy za swoją ligę w tureckiej TV.

Borek coś wspomniał o cenie ok 50e za pakiet który pozwala oglądać full tą ligę w Turcji.

I dlatego nie będzie ligi tureckiej w Polsce, Niemczech, Czechach czy gdziekolwiek indziej gdzie by mogli brać tanie [ tańsze niż owe 50 e ] pakiety sportowe.

 

@Frontowiec

A ja krytykuję C+ Sport za napis premiera jaki sobie umieścili podczas starych meczów.

Kolejny przykład nawet nie wiem czego i jak to nazwać  żeby było w miarę dyplomatycznie ?

 

Edytowane przez tracer10
  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Frontowiec napisał:

Krzysztof Stanowski skrytykował na Twitterze emisje archiwalnych wydań "Ligi+" ze śp. Pawłem Zarzecznym.

 

A moim zdaniem jest to świetna sprawa. Fajnie sobie zobaczyć jak to wszystko wyglądało 20 lat temu. Niektórzy niewiele się od tamtego czasu zmienili a inni diametralnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.03.2020 o 10:57, mrozio11 napisał:

Dokładnie, płacisz za dostęp do kanału ale nigdzie nie masz w umowie konkretnych praw, jakie ma kanał posiadać. Oczywiście możesz składać reklamacje ale w moim odczuciu to bardzo niesprawiedliwe w stosunku do nadawcy i w tej konkretnej sytuacji stałbym po ich stronie.

Z resztą, nie tylko C+ ale inne kanały sportowe mają to samo. Sport profesjonalny przez kilka miesięcy będzie wygaszony.

Napisałem o tym w wątku o Sky ale napiszę też tu.Sky pozwolił na wstrzymanie opłacania Sky Sports w związku z brakiem jakichkolwiek transmisji na żywo.

Więc jak widać Twoje myślenie jest nawet dziwne dla tak chciwego nadawcy jak oni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Tomo21 napisał:

A moim zdaniem jest to świetna sprawa. Fajnie sobie zobaczyć jak to wszystko wyglądało 20 lat temu. Niektórzy niewiele się od tamtego czasu zmienili a inni diametralnie ;)

 

Stanowskiemu nie chodzi o samo pokazywanie powtórek Ligi+, a o reklamowanie teraz przez C+ obecności Zarzecznego w tych programach, z którym się w niezbyt ładny sposób rozstali i podobno przez lata ignorowali.

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, sprzedali tam więc widocznie uznali, że to im nie zagraża.

Sugeruję się tym co rzekł Borek w Kanale Sportowym. I nie mam powodów mu nie wierzyć bo odmowa sprzedania licencji Polsatowi jest identyczna z tym jak postąpiono ze SKY DE.

Nie i basta.

Pytanie brzmi jakie pakiety meczowe Super Ligi mają w.w kraje? Raczej małe czy normalne w sensie 4-6 spotkań na kolejkę?

Edytowane przez tracer10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...