Jump to content

Piotr94

Users
 • Content Count

  80
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 Neutralna

About Piotr94

 • Rank
  Amator

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Już oficjalnie mecz ten wyżej też został anulowany. Nie ciekawe jest i myślę jeszcze gorzej.
 2. Proszę zmianie zrobić. 14:55 ES2 PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: Atalanta BC - US Sassuolo Calcio14:55 ES4 PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: Hellas Werona - Cagliari Calcio 20:40 ES1 PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: Inter Mediolan - UC Sampdoria (+ studio od 20:25 i 22:40) (mecz również w Eleven Sports 4!) Te mecze zostaly anulowanie przez wirus. O 14.55 na ES2 i ES4 będzie mecz Torino vs Parma piłka nożna liga włoska.
 3. @glaca Przez icok jest raz na tydzień jedno urządzienie. A przez telefon i zadzwonić do nich nie ma limitu tylko jeden powie można, a drugi nie. Tylko wiem można bez limitu, bo sam robię usuwał około 5 urządach tygodniowo. Z powodu testów systemów xiaomi. Pozdrawiam
 4. @Irokez Tylko mówisz nim jakie chcesz urządzienie zostawić. Zawsze usuwaj dwa co tydzień bo robię testy w systemach xiaomi.
 5. @Irokez Możesz zadzwonić do cyfrowego Polsatu i powiedzieć chcesz usunąć parę urządzenia z listy i nie musisz czekać.
 6. VH1 Europa i MTV MUSIC POLSKA kończy umowa na reklamy z agencja TVN MEDIA w dniu 2 marca 2020r. Na pewno od 3 marca 2020 będzie już Polsat media. Naraze inne kanały nie przechodzą, bo jest ważna umowa z TVN MEDIA. Źródło: Agencja reklamowa TVN MEDIA na marzec 2020.
 7. Piotr94

  VH1

  VH1 Europa i MTV MUSIC POLSKA kończy umowa na reklamy z agencja TVN MEDIA w dniu 2 marca 2020r. Na pewno od 3 marca 2020 będzie już Polsat media. Naraze inne kanały nie przechodzą, bo jest ważna umowa z TVN MEDIA. Źródło: Agencja reklamowa TVN MEDIA na marzec 2020.
 8. @bart18 Super robota z tą rozpiska co tydzień. A być mógł zrobić przerwy jak jest w Eurosport i jak zawsze robiłeś. Ponieważ kanały Polsat Sport, Tvp Sport, Canal+ Sport, Eleven Sports, Sportklub i pozostałe nie są czytelne. Pozdrawiam
 9. Mecze przedłożone z powodu złych warunków atmosferycznych mecze: 15:25 ES2 PIŁKA NOŻNA: Liga niemiecka - mecz: Borussia Mönchengladbach - FC Köln 17:25 C+S PIŁKA NOŻNA: Liga angielska - mecz: Manchester City FC - West Ham United FC Nie będzie nich w telewizji i będę pokazane innym terminie. Proszę też usunąć skoki narciarskie, bo też nich nie będzie w Eurosport i tvp.
 10. @jaszek Było już kiedyś mowa na forum. To wina dostawcy od Włoch taki obraz dają. Tylko dostałem kiedyś pismo od Polsat Sport te wykazanie pokazują ponieważ gra polak i od tego pokazują w tv. Jak by polak nie grał to by nie pokazali. Dzisiaj gra kurek od tego jest w tv.
 11. @live1 To też racja mi wyleciało z głowy ten kanał. Może coś chcą sprawdzić na przyszłej koncepcji kanału.
 12. @muza_tv Wiem. Tylko tym czasie na Canal+ Now jest rugby. Nie długo nim kończy koncepcja od Kriit na kanał Canal+ Family mają do 29.08.2020 i ciekawe przedłuża.
 13. @muza_tv Dali te mecze tam, ponieważ nie mają wolnych kanałów sportowych.
 14. Wiem Przepraszam. Rok mi się pomylił zamiast patrzyć na 2020 to znaleźlem do lutego 10 tylko 2010. Od tego pomyłka i od tego napisałem do usunięcia. Przepraszam
 15. Proszę: przez 5 lat 1 liga żużla w Canal+ - źródło https://www.google.com/amp/s/www.przegladsportowy.pl/zuzel/zuzel-tego-nikt-sie-nie-spodziewal-wielka-bomba-z-transmisjami-1-ligi-zuzlowej/n3dkzgr.amp
×
×
 • Create New...