Skocz do zawartości

MUX 8


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem skąd ta upartość Emitela. Albo w sumie to wiem - przecież generalnie to problem nadawców... Emitel ma tylko taki problem, że pieniądze z TVP nie płyną.


Ale na koniec to Emitel popłynie. 

Edytowane przez jaszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, ale nie piszę tylko o TVP. Przecież z Emitelem nie tylko TVP walczy, nadawcy już tam nadający nawet nie płacili całej sumy za nadawanie z uwagi na - ich zdaniem - mniejszy zasięg. Wystarczy poszukać i poczytać.


Emitel po prostu uparcie nie chce obniżyć cen za dostęp, nawet pomimo tego, że oferta programowa dostępna tam kurczy się w zastraszającym tempie, ponieważ nadawcy tną koszty.

Edytowane przez jaszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziały gały co brały...

Koszty i warunki obecności w NTC były z grubsza znane od dawna. Nikt nikogo nie zmuszał do bycia w DVB-T. Czytali umowy, podpisali to mają. Nie pasuje - do widzenia. Emitel za pół darmo niczego nie da. Tak samo dotyczy to prywatnych, jak i TVP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinni pogonić TVP !!

Niech ktoś inny wprowadzi kanały.

I sądzisz, że dzisiaj nadawcy będą tam walić drzwiami i oknami za dzisiejsze pieniądze? Chyba, że Solorz, on na wszelki wypadek chętnie weźmie te miejsca, stać go. Archiwum Polsatu też dość bogate ;)

Edytowane przez jaszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedynyn rozwiązaniem wydaje się przeniesienie MUX-8 na UHF - wtedy stawki pobierane przez EmiTel od nadawców byłyby zasadne. :)

 

Jak doradcy proponowali Polakom anteny bez VHF i mimo, że było wiadomo, że jest planowany multipleks w VHF no to czyja to jest wina...

A KRRiT się ośmiesza - w dwa lata TVP nie potrafiła się dogadać a oni oczekują że w 3 miesiące się dogadają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze - ile masz takich telewizorów, po drugie - ilu z ich posiadaczy ma świadomość że ma odbiornik 4K, a po trzecie - kibice piłkarscy naprawdę nie stanowią 100% populacji naszego kraju.

Oczywiście, przecież 3/4 polaków zainteresowanych telewizją ma w domu jeszcze telewizory CRT i ogląda na nich Polonię 1. Taki kanał i tak by ruszył tylko "na zachętę", ale posiadaczy telewizorów 4K trochę jest, odpowiednio to zareklamować i coś by nawet z tego było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem sarkazm, ale smutna prawda jest taka, że to K63 ma jednak rację. Wystarczy przejrzeć komentarze pod jakimkolwiek artykułem o mux8 - nic tylko biadolenie na polaryzację i pasmo.  Dodanie TVP4K byłoby gratką dla nielicznych fanów TV, a dla reszty powodem do jeszcze większych narzekań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznijmy od tego, że i tak mogą umieścić 1 HD i 1 SD lub 3 SD, o 4K nikt nawet nie marzy. Ja tylko odniosłem się do tego, że jednak trochę ludzi ma pełne możliwości do tego by oglądać kanały w tej jakości, a to czy jest to możliwe by TVP takowy umieściło w DVB-T (podpowiem - nie ma szans) to inna para kaloszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten MUX potrzebuje jakiejkolwiek promocji i czegoś na zachętę. Jestem w zasięgu instalację mogę rozbudować za jakieś 100 zł i mam tylko co mam? Na ten moment 4 dla mnie bezwartościowe kanały... Szkoda czasu i tych 100 zł jedyną szansą jest jakaś ciekawa propozycja z strony TVP - o ile to nastąpi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...