Skocz do zawartości

Moduł CAM CI+ / CAM CI+ ECP platformy CANAL+ - pytania, problemy, komentarze


kaspian0007
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

39 minut temu, opensource napisał(a):

Tak

Może źle się wyraziłem - czy jest sposób na to, żeby obecną ofertę (tą na czas nieokreślony) oglądać poprzez moduł CAM?

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, MajkelOla napisał(a):

Dzień dobry,

Mam obecnie dekoder Ultrabox 4k z umową na czas nieokreślony. Czy jeśli zamówię telewizję Canal+ na kartę z modułem CAM, to będę mógł użyć obecnej karty w tym module?

@MajkelOla Sprzęt jest w systemie sparowany z kartą. Także dekoder, czy moduł CAM działa tylko z konkretną kartą dekodującą, z którą został wydany i nie można przekładać karty do innego sprzętu bo nie będzie to po prostu działać. Jedyna możliwość to wymiana na obecnie posiadanej umowie dekodera na moduł CAM. W przypadku jak masz umowę na czas nieokreślony, to będzie wymagane przedłużenie umowy wraz z dodaniem do tego od razu wymiany dekodera 4K UltraBox+ na moduł CAM CI+ ECP. Oczywiście taka wymiana wiąże się z tym, że już nie wrócisz do 4K UltraBoxa+, bo jakbyś się rozmyślił to potem jedyna możliwa wymiana to z modułu CAM na dekoder 4K DualBox+.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry.

Podepnę się pod temat. Sam zastanawiam się czy nie wymienić w ramach umowy (w chwili przedłużania) na moduł CAM i kupić własny dekoder. i teraz mam pytania:

- czy w chwili obecnej podczas przedłużenia umowy można dostać moduł? Kiedyś jak się zapytałem na infolinii to odp. była "wymijająca"

- jaki dobry dekoder polecacie? (kwota do 2tys zł), zależy mi na szybkości przełączania

- czy będę mógł nagrywać ze wszystkich kanałów? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.01.2024 o 12:02, rafi22 napisał(a):

Kiedyś miałem własne dekodery (stara karta która działała na każdym dekoderze

Nie porównuj karty bezpośrednio umieszczonej w czytniku tunera do modułu CI+ w którym jest karta umieszczona.  Jeśli chodzi o przełączanie,  nie ma tragedii,. Jest nieco dłużej niż w dekoderze od operatora  ale komfort korzystania z tv o wiele lepszy niż na sprzęcie  dedykowanym od C+ . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Bushiken napisał(a):

Jeżeli maja sloty CI+ nie powinno być problemu ze współpracą

Niedawno u znajomych testowałem tv tej firmy (nie pamiętam modelu) i nie współpracował z moim modułem nCam. Co prawda tv moduł "widział", ale nie rozkodował treści (karta aktywna). Nawet jeżeli slot na moduł nie był CI+, to ze starym modułem Conax chyba powinien sobie poradzić. :?:

Gdzieś czytałem/słyszałem, że telewizory tej marki mają problem z niektórymi modułami. :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest wymysł czy jakaś fanaberia z tymi zgłoszeniami. Przy zgłoszeniu podając model dokładny tv i modułu można zawsze szybciej liczyć na poprawę współpracy tv z modułem. Im więcej osób zgłasza problemy tym szybciej to poprawiają. Po to są tez fora producenta. 

 

Producent zwykle nie odpowiada na takie zgłoszenia albo czasami tylko zaakceptuje przyjęcie zgłoszenia. Wiadomo nie naprawia problemu indywidualnie. :)

Edytowane przez Ktosiu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem do czego pijesz ale to kompletnie bez sensu. Nie inna kasa i nie inna sprzedaż tylko użytkownicy. 

Na niemieckim rynku jest duża aktywność użytkowników którzy zgłaszają problemy gdzie sie tylko da. Problemy  zwykle są poprawiane w cyklu 2-3 miesięcznym  od wydania ostatniego firmware TV czy modułu. 

Tam  nikt nie czeka jak byle baran na naprawę tylko działa. 

Jak widać to tylko w Polsce każdy liczy że jak kupił to musi działać a nie  że to tylko  zależy od tego jak on zadziała odnoście problemu. 

Po prostu na zachodzie tak właśnie działa idealnie system zgłoszeń problemów z TV i modułami tylko u nas w kraju nie wszyscy to pojmują że powinni postępować tak samo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...