Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bo tak działają monopoliści, wykorzystują swoją pozycje rynkową do dyktowania cen, reklamacji i podejścia do zagadnień technicznych.

Ludzie dają się nabrać, nie protestują, więc oni idą głębiej w absurdy.

Normalnie byś rzucił papierami i poszedł do konkurencji stremingowej a nie możesz z racji kontraktu, trzeba w tym szambie uczestniczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, LorDx napisał(a):

Bo tak działają monopoliści, wykorzystują swoją pozycje rynkową do dyktowania cen, reklamacji i podejścia do zagadnień technicznych.

Ludzie dają się nabrać, nie protestują, więc oni idą głębiej w absurdy.

Normalnie byś rzucił papierami i poszedł do konkurencji stremingowej a nie możesz z racji kontraktu, trzeba w tym szambie uczestniczyć.

To nie jest monopol. Czy BMW jest monopolistą na rynku samochodów tylko dlatego, że żaden inny producent nie sprzedaje samochodów pod marką BMW? Nie. Tak samo w przypadku Viaplay. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zgłosiłeś tę usterkę bezpośrednio do C+ ?
 
Tak, bez odpowiedzi - poprawili na części kanałów, ale na sportowych nie.
Śmieszne są te Twoje wypowiedzi. 
W jednym temacie oburzasz się, że na jakiejś starej Motoroli za pięć stów nie możesz oglądać Canal+, bo powinnaś móc oglądać i to cie nic nie obchodzi dlaczego tak jest.  
Jednocześnie nie masz problemu radzić osobom, które mają problem z Viaplay żeby kupiły sobie nowy sprzęt, bo mają za stary.
To może te "złote mądrości" dla osób, którym nie działa Viaplay zastosujesz dla siebie w przypadku C+? Wymienisz starą Motorolę na jakiś telefon za 3 tysięce i będzie Ci działać. W czym problem?
Ponieważ Viaplay pisał coś o Google TV w aplikacji Viaplay i ktoś dopisał tu, że Viaplay pisał o tym, że zamiast Android TV należy wybrać inne urządzenie. Zadzialajcie zgodnie z zaleceniami platformy streamingowej i tyle.

W przypadku CANAL+ jest inna sytuacja, napisali w wykazie, że na moim urządzeniu powinno działać min w 720p, a nawet jest tak, że np. YouTube ma do wyboru 1080p, i mogę wybrać po prostu więcej Mbit/s. Nie działa nawet w 720p, a na innym, które nie ma Widevine Level 1 działa w Full HD. Zgłoszona reklamacja, część kanałów poprawiona, pewnie pracują nad resztą. Dobrze, że miła Pani przyjęła po pisaniu "od Annasza do Kajfasza". A i CANAL+ Online jest dla mnie dodatkiem w ramach usługi uzupełniającej, nie mam na CANAL+ umowy na dwa lata jestem elastyczny jeżeli chodzi o okresy płacenia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, kisiel95 napisał(a):

Tak, bez odpowiedzi - poprawili na części kanałów, ale na sportowych nie.

Ja jak coś nie grało to zgłaszałem to w formie reklamacji i zazwyczaj dostawałem upust czy ulgę a od VPL dostaje się komunikat zmień urządzenie. Zachowanie bez klasy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasny gwint! Mam Philipsa z serii z 2022 roku. Kupiony troche ponad rok temu za 12k. Dzwiek zrywa tak, ze nie idzie meczu dzisiaj obejrzec i daja mi komunikat, aby sprobowac na innym urzadzeniu. Przeciez to jest jakies nieporozumienie! Niech ten szajs juz znika z Polski, bo wstydu nie maja. Dla kogo  jest ta usluga jak nawet na takim telewizorze nie idzie ogladac?

Edytowane przez Kiler
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, TimesSquare napisał(a):
Dla kogo  jest ta usluga jak nawet na takim telewizorze nie idzie ogladac?

Kup Mibox S z Android TV za 0,2k, wyrzuć ten szajs za 12k i podłącz boxa z płynnie chodzącym Viaplay do tańszego TV. Oszczędzisz 10k i sporo nerwów.

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Numino patrz, a ja mam Mi Sticka 4K i Mi Boksa 2nd gen i na obu urządzeniach transmisje sportowe to jest udręka. Nie ma gorszej platformy od Viaplay i to się pewnie już nie zmieni. C+ kombinuje z rozdzielczością na urządzeniach mobilnych, ale przynajmniej transmisja jest płynna. Tutaj non stop wywala błąd, czarny ekran albo zwiechy obrazu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Numino patrz, a ja mam Mi Sticka 4K i Mi Boksa 2nd gen i na obu urządzeniach transmisje sportowe to jest udręka. Nie ma gorszej platformy od Viaplay i to się pewnie już nie zmieni. C+ kombinuje z rozdzielczością na urządzeniach mobilnych, ale przynajmniej transmisja jest płynna. Tutaj non stop wywala błąd, czarny ekran albo zwiechy obrazu. 
No, to mam szczęście. U mnie Viaplay na Mibox S i dekoderze 4k od Canal+ chodzą płynnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Zuzia napisał(a):

Ileż tu już było porad, aby kupić taki, czy inny sprzęt, hitem swojego czasu było zachwalane Apple TV po czym nastąpiła nawet fala zakupów, istny fenomen. Co najmniej jakby chodziło o odtwarzanie transmisji na żywo w jakości UHD z HDR i Atmos.

 

Sytuacja w kwestii streamingów robi się absurdalna, bo niedługo trzeba będzie mieć chyba osobne urządzenie do każdego serwisu. A chodzi o w pełni funkcjonalne i popularne urządzenia, a nie jakieś chinczyki z AliExpress. 

Jak napisałem do Viaplay, to olali temat całkowicie i po prostu napisali, że urządzenie nie jest na liście wspieranych i tyle. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Numi napisał(a):

wyrzuć ten szajs za 12k

Wyrzuceniu to ulegnie ten szajs Viaplay z polskiego rynku. I to juz niedlugo. A za jakies przystawki Xiaomi to podziekuje, bo w zyciu tej chinszczyzny nie planuje kupowac. Moj telewizor zostal kupiony, aby obslugiwac nalepsza jakosc obrazu, a nie mecze w SD, ktore serwuje ten nordycki twor. 

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Numi napisał(a):

Kup Mibox S z Android TV za 0,2k, wyrzuć ten szajs za 12k i podłącz boxa z płynnie chodzącym Viaplay do tańszego TV. Oszczędzisz 10k i sporo nerwów.

Nie po to kupił konkretny tv by podłanczać pod niego jakieś dziadowskie przystawki za kilka stówek🤣

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie po to kupił konkretny tv by podłanczać pod niego jakieś dziadowskie przystawki za kilka stówek
Problemem nie jest telewizor a apka Viaplay na Androida, bo mam od kilku tygodni dokładnie to samo, tyle że w połączeniu mojego Sony z soundbarem Samsunga. Tyle że w moim przypadku wystarczy wyłączyć i włączyć soundbar. Czasami przy tym zdarza się że wywali z danej transmisji. Więc problemem jest ewidentnie apka, która na Androida w której od zawsze coś działa nie tak jak trzeba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.04.2024 o 21:35, TimesSquare napisał(a):

Jasny gwint! Mam Philipsa z serii z 2022 roku. Kupiony troche ponad rok temu za 12k. Dzwiek zrywa tak, ze nie idzie meczu dzisiaj obejrzec i daja mi komunikat, aby sprobowac na innym urzadzeniu. Przeciez to jest jakies nieporozumienie! Niech ten szajs juz znika z Polski, bo wstydu nie maja. Dla kogo  jest ta usluga jak nawet na takim telewizorze nie idzie ogladac?

Na Realme sticku za 2 stówki śmiga bez problemu 🤣.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, cidik napisał(a):

Problemem nie jest telewizor a apka Viaplay na Androida, bo mam od kilku tygodni dokładnie to samo, tyle że w połączeniu mojego Sony z soundbarem Samsunga. Tyle że w moim przypadku wystarczy wyłączyć i włączyć soundbar. Czasami przy tym zdarza się że wywali z danej transmisji. Więc problemem jest ewidentnie apka, która na Androida w której od zawsze coś działa nie tak jak trzeba

Problemem to jest Viaplay bo notorycznie są na nim problemy jak nie na tym urządzeniu to na innym. Na tv też nie robiłem aktualizacji i z dnia na dzień pojawiły się problemy z głosem. Mam kilka usług które są świadczone przez internet i z żadną nie było aż tyle problemów jak z tą śmieszna usługą.

Edytowane przez czerstwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, TimesSquare napisał(a):

Wyrzuceniu to ulegnie ten szajs Viaplay z polskiego rynku. I to juz niedlugo. A za jakies przystawki Xiaomi to podziekuje, bo w zyciu tej chinszczyzny nie planuje kupowac. Moj telewizor zostal kupiony, aby obslugiwac nalepsza jakosc obrazu, a nie mecze w SD, ktore serwuje ten nordycki twor. 

A ty wiesz o tym ze to właśnie Philips od dawna jest tanim chinolem na którym google tv działa beznadziejnie?

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...