Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Już jest oficjalny komunikat na belce górnej.
Dotyczy problemów z dzwiękiem na androidzie.
Co radzą ?
Oglądać na innym urządzeniu  XD
 
Bezczelni są.
Coś jak konkurencja, masz Widevine Level 1 i masz oglądać gdzie indziej bo jest góra 540p
Już jest oficjalny komunikat na belce górnej.
Dotyczy problemów z dzwiękiem na androidzie.
Co radzą ?
Oglądać na innym urządzeniu  XD
 
Bezczelni są.
Android TV to jest stary sprzęt, teraz jest Google TV. Wymieńcie TV to skończą się problemy, to takie proste zamiast narzekać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, kisiel95 napisał(a):

Android TV to jest stary sprzęt, teraz jest Google TV. Wymieńcie TV to skończą się problemy, to takie proste zamiast narzekać.

"Wincyj" konsumpcji, bo korporacje muszą zarobić! 😉 Według mnie to platforma ma się dostosować pod klienta, a nie odwrotnie.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, kisiel95 napisał(a):

Coś jak konkurencja, masz Widevine Level 1 i masz oglądać gdzie indziej bo jest góra 540p
 

Żarty sobie robisz ?

W sumie czułem, że na pewno się ustosunkujesz. 

A co mnie to jak robi konkurencja?

A tak poza tym to serio wolisz sądzisz, że lepiej oglądać nawet bez dźwieku tylko w gorszej jakości?

2 godziny temu, kisiel95 napisał(a):

Android TV to jest stary sprzęt, teraz jest Google TV. Wymieńcie TV to skończą się problemy, to takie proste zamiast narzekać.

 A kogo to obchodzi ?

Podali listę sprzętów na których ma to śmigać i hulać.

Sprzęty z androidem też sa na tej liście i mają prawidłowo działać.

 

Wejdz se na grupę viaplay polska skoro taki fajsbukowy jesteś i zobacz sobie komentarze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, kisiel95 napisał(a):

Coś jak konkurencja, masz Widevine Level 1 i masz oglądać gdzie indziej bo jest góra 540p emoji23.pngAndroid TV to jest stary sprzęt, teraz jest Google TV. Wymieńcie TV to skończą się problemy, to takie proste zamiast narzekać.

To zabawne, że w jednym poście płaczesz, że ci na jakiejś starej Motoroli nie działa Canal+ i jednocześnie zalecasz innym wymianę sprzętu na nowy 😆

U mnie niby działa Viaplay ale też mam jakieś ograniczenie, bo Premier League na przykład tylko w 720p leci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, mrozio11 napisał(a):

U mnie niby działa Viaplay ale też mam jakieś ograniczenie, bo Premier League na przykład tylko w 720p leci.

No ja mam dokładnie tak samo.

Mogę najwyżej w 720p mimo, że tv ma opcję 4k i ba, inne apki mi hulają z hdr i 4k a VPL nie jest w stanie full hd zapewnić.

 

Więc jest to zwykłe pitolenie bo oni są ograniczeni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, kisiel95 napisał(a):

Android TV to jest stary sprzęt, teraz jest Google TV. Wymieńcie TV to skończą się problemy, to takie proste zamiast narzekać.

Dobrze wiedzieć. Jak tylko będę miał problem z dźwiękiem to lecę kupić nowy TV z Google TV i wszystko będzie działać. Całe forum jest Ci wdzięczne Panie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, kisiel95 napisał(a):

Coś jak konkurencja, masz Widevine Level 1 i masz oglądać gdzie indziej bo jest góra 540p emoji23.pngAndroid TV to jest stary sprzęt, teraz jest Google TV. Wymieńcie TV to skończą się problemy, to takie proste zamiast narzekać.

Ja kupuję nową przystawkę co miesiąc. 

Edytowane przez adnage
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Tomek1623 napisał(a):

Gasiorowski z Sokołe  na testach, Aldona była w Bahrajnie, Jermakow w Dżuddzie, Australia jak i Japonia tak jak zapowiadali że daleko, tak nie pojechali. W zeszłym sezonie też były wyścigi gdzie był tylko DC, Henderson, czy tam jeszcze ktoś z Holandii. Także tego.

Przyznam szczerze, że testów nie oglądałem, ale za cho.lerę nie mogę sobie przypomnieć Aldony z Bahrajnu i tym bardziej Jermakowa.

Ze względu na porę oglądałem pobierznie studia przed i po, ale kompletnie nie kojarzę, że byli w paddocku.

W tamtym roku było bardzo dużo wstawek i wywiadów z zaplecza.

W tym sezonie kojarzę tylko bardzo nieudolne próby tłumaczenia na żywo przez Aldonę wywiadów, które przeprowadzał DC i spółka.

Może to subiektywne odczucie, ale widzę regres w porównaniu do poprzedniego sezonu. Zarówno w studio jak i jakości transmisji.

 

Edytowane przez tomciu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zabawne, że w jednym poście płaczesz, że ci na jakiejś starej Motoroli nie działa Canal+ i jednocześnie zalecasz innym wymianę sprzętu na nowy 
U mnie niby działa Viaplay ale też mam jakieś ograniczenie, bo Premier League na przykład tylko w 720p leci.
Na takiej na której powinno działać według CANAL+
Mam to gdzieś właściwie, bo mam jeszcze przez Play NOW.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, mrozio11 napisał(a):

To zabawne, że w jednym poście płaczesz, że ci na jakiejś starej Motoroli nie działa Canal+ i jednocześnie zalecasz innym wymianę sprzętu na nowy 😆

U mnie niby działa Viaplay ale też mam jakieś ograniczenie, bo Premier League na przykład tylko w 720p leci.

Jak się ma telefon warty 500 zł to można i wymagać😂 Za to jak Ty masz tv kupiony np 4 lata temu za 6 koła to czego od niego wymagasz by Viaplay działał poprawnie jak inne serwisy?🤣

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, tomciu napisał(a):

Przyznam szczerze, że testów nie oglądałem, ale za cho.lerę nie mogę sobie przypomnieć Aldony z Bahrajnu i tym bardziej Jermakowa.

To tak żeby nie być gołosłownym ;) A do Chin leci Bartek.

 

 


hBxY4VZ.jpeg09gMzYa.jpeg
 

 

Edytowane przez Tomek1623
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Pawop napisał(a):

M jak Miłość nadaje tylko TVP, to też jest monopolistą? Monopol byłby wtedy gdyby poza Viaplay nie było żadnych innych serwisów.

Normalnie byś poszedł kupić do konkurencji to samo ale się nieda  :-)

Kup poza VP oglądanie F1, Bundesligi, Premier Leauge w PL i innych wyłącznie tam, jesteś skazany na nich chcąc to mieć legalnie, na innym serwisie tego nie będzie, po to się robi komunę i prawa na wyłączność.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.04.2024 o 05:00, kisiel95 napisał(a):

Coś jak konkurencja, masz Widevine Level 1 i masz oglądać gdzie indziej bo jest góra 540p emoji23.pngAndroid TV to jest stary sprzęt, teraz jest Google TV. Wymieńcie TV to skończą się problemy, to takie proste zamiast narzekać.

Śmieszne są te Twoje wypowiedzi. 

W jednym temacie oburzasz się, że na jakiejś starej Motoroli za pięć stów nie możesz oglądać Canal+, bo powinnaś móc oglądać i to cie nic nie obchodzi dlaczego tak jest.  

Jednocześnie nie masz problemu radzić osobom, które mają problem z Viaplay żeby kupiły sobie nowy sprzęt, bo mają za stary.😂

To może te "złote mądrości" dla osób, którym nie działa Viaplay zastosujesz dla siebie w przypadku C+? Wymienisz starą Motorolę na jakiś telefon za 3 tysięce i będzie Ci działać. W czym problem? 😂😂😂

  • Popieram 2
  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...