Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wie ktoś dlaczego nie działa mi viaplay? Mam komunikat "coś poszło nie tak, nie można załadować treści viaplay". Za każdym razem gdy próboję załączyć jakis materiał. Łącze się przez chromecast 4 na telewizorze LG z 2013 roku. Na eleven sports działa, mogę normalnie oglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 3/11/2024 at 3:26 PM, wiktoro198 said:

Wie ktoś dlaczego nie działa mi viaplay? Mam komunikat "coś poszło nie tak, nie można załadować treści viaplay". Za każdym razem gdy próboję załączyć jakis materiał. Łącze się przez chromecast 4 na telewizorze LG z 2013 roku. Na eleven sports działa, mogę normalnie oglądać.

W niedzielę miałem taki sam problemy. Cały czas na Google TV i Chromecast4 "An error occured, this content cannot be played". Otworzyłem viaplay na laptopie (Chrome browser) i cast to chromecast 4. To zadziałało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, domin107 napisał(a):

Masz na ich stronie formularz

Właśnie nie mogę go znaleźć, przechodząc przez "kontakt z nami" kończę zawsze na "skontaktuj się z nami po przez messengera.

 

18 godzin temu, shevchenko1987 napisał(a):


Co się konkretnie dzieje?

Na chromecast 4 zacina się obraz, czasami trzeszczy, potrafi wywalić komunikat o zbyt dużej liczbie użytkowników, i nie da rady nic zrobić. Natomiast na PC, przez pierwsze pół godziny ( zawsze) wszytko ok, a po tym czasie co kilka minut cofa o 4-5 sekund do tyłu i tak na okrągło. Oglądam tylko F1, testy były bezproblemowe, Bahrajn też, a 2 ostatnie wyścigi to jakaś komedia. Na LG CX jak chcę przewinąć transmisję, wywala mi aplikacje. Cały rok 2023 używałem viaplay na tych samych urządzeniach, na tym samym światłowodzie, i nigdy żaden z powyższych problemów nie wystąpił.

Edytowane przez Tomek1623
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Viaplay trafił w dużą grupę ludzi interesujących się dartem, hokejem na lodzie. Na grupach na FB rozpacz z powodu wyjścia z Polski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kisiel95 Dużą, to znaczy jaką? Podobną do przedstawicieli fanów lig i wydarzeń egzotycznych z tego forum? Co z tego, że najgłośniej krzyczą jak jest ich raptem kilka tysięcy w skali kraju. Przecież to na pensje dla komentatorów nie wystarczy.

 

 

Edytowane przez tomciu
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, kisiel95 napisał(a):

Viaplay trafił w dużą grupę ludzi interesujących się dartem, hokejem na lodzie. Na grupach na FB rozpacz z powodu wyjścia z Polski.

Dziwne, bo ja widzę zazwyczaj na tych grupach jak ludzie wstawiają skriny  z planszą "COŚ POSZŁO NIE TAK", ale tego jakoś nie widzisz.

 

BTW. byłbyś niezły jako dziennikarz superaka czy faktu bo oni tam się lubują w takich nagłówkach tekstu.

Może to jest dla ciebie jakaś przyszłość bo chyba obecny pracodawca zawija się za rok z hakiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, bo ja widzę zazwyczaj na tych grupach jak ludzie wstawiają skriny  z planszą "COŚ POSZŁO NIE TAK", ale tego jakoś nie widzisz.
 
BTW. byłbyś niezły jako dziennikarz superaka czy faktu bo oni tam się lubują w takich nagłówkach tekstu.
Może to jest dla ciebie jakaś przyszłość bo chyba obecny pracodawca zawija się za rok z hakiem.
Jestem na grupie NHL Polska, MLB Polska i Awangarda Darterska. Co prawda na tej z NHL doceniają stricte same powtórki, że mogą odtworzyć przez dwa dni jak nakłada się dany mecz.

Na MLB cieszą się, że parę spotkań dociera do szerszego odbiorcy, a co do darta... chwalą za mnogość turniejów pokazywanych - czego wcześniej nie było w Polsce.
Czy kiedykolwiek Viaplay chwalił się oglądalności tych swoich "hitów"?
To jest ich polityka, jak polityką CANAL+ Polska jest niewchodzenie na giełdę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...