Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 
Namówiłeś mnie, właśnie wywaliłem na śmietnik mój telefon za 2000zł, który został wydany niecały rok temu i ma pełną certyfikację i wziąłem raty na Galaxy S24 Ultra  
 
Mądrego to aż miło poczytać
Daj znać czy na tym telefonie Viaplay działa bez zarzutu Czy trzeba czekać na S25
  • Dzięki 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

straciłem cierpliwość do viaplay, czarny ekran problem z głosem w aplikacji TV sezon się kończy i zrezygnowałem z pakietu. Do sierpnia zastanowię się co dalej. Proszę o pomoc w takim temacie, interesuje mnie oglądanie premier league, najlepiej z taką wygodą jak daje viaplay, czyli wszystkie mecze, szybko dostępne mecze z odtworzenia, możliwość oglądania transmisji od początku w trakcie trwania tej transmisji.  Oczywiście nie musi być po polsku, ma być sprawnie, czy np przez vpn można to jakoś ogarnąć? Czy chcąc mieć te udogodnienia jestem skazany na viaplay? 

Edytowane przez Dawidoff84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
13 hours ago, aandin said:

U mnie na LG OLED żadnych problemów z Gol Areną.

Też webos oled i z ciekawości odpaliłem teraz raz jeszcze goal arenę i przycinki występują ponownie w tych samych transmisjach, w tych samych momentach: poczatek Wolfsburga i przez pierwsze kilka minut Leverkusen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, viaplayfan napisał(a):

Vestel OS bez przycięć Bundesliga, za to Fame MMA u konkurencji bez komentarza.

Tymczasem VOD im się kurczy i pewnie do końca swoich dni nie dodadzą zaległych polskich tłumaczeń. Ostatnio wrzucili ciekawy dokument "The History of Home Presents: History's Greatest Homes", rzecz jasna bez tłumaczenia. Niech jak najprędzej ich kontent znajdzie się w ofercie konkurencji w ramach Viaplay Select, chyba jedyna szansa, żeby wszystko było z polskim lektorem lub napisami.

Edytowane przez Kirk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, utede napisał(a):

Też webos oled i z ciekawości odpaliłem teraz raz jeszcze goal arenę i przycinki występują ponownie w tych samych transmisjach, w tych samych momentach: poczatek Wolfsburga i przez pierwsze kilka minut Leverkusen.

A u mnie bez zmian. Nadal zero problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, k05 napisał(a):

Nie wiem jak u Was, ale u mnie podczas finału Ligi Europy, właśnie przed chwilą, pierwszy raz dzisiejszego wieczoru pojawił się komunikat "Coś poszło nie tak. Wystąpił nieznany błąd". 🤣😂 

Nawet 15 minut nie minęło. 🤣😂

U mnie dziaała jak do tej pory poprawnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, viaplayfan napisał(a):

Na TV z Android TV też można screeny robić. Żaden problem. Pokazujesz? 

Możesz złożyć reklamację do CANAL+, składałem do Play reklamację na CANAL+ Online i naprawili 😉

Czyżbyś był nowym wcieleniem @kisiel95? 

Na to wygląda. 🤣😂

 

Daj spokój. Będę pisał reklamację, bo nie mam co robić. 

Wraz z końcem maja i tak żegnam się z Viaplay. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skasowałem tamto konto tylko dlatego, że pisano tutaj o moich wiadomościach na Discordzie z pewnym użytkownikiem w ramach KODI.

4 minuty temu, k05 napisał(a):

Daj spokój. Będę pisał reklamację, bo nie mam co robić. 

Możesz wygenerować za pomocą AI. Sztuczna inteligencja na pewno pomoże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak transmisja nie działa, to jest zabezpieczona DRM? 🤔 Akurat leżę w łóżku i normalnie na Android robię screena samej aplikacji.

 

20 minut temu, k05 napisał(a):

A co do reklamacji to o co mam wnioskować? O wyliczenie 1min. braku transmisji i zwrotu "utraconej" korzyści? 😂 Daj spokój

Czyli to mniej poważna awaria niż konkurencji.

Edytowane przez viaplayfan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, viaplayfan napisał(a):

Skasowałem tamto konto tylko dlatego, że pisano tutaj o moich wiadomościach na Discordzie z pewnym użytkownikiem w ramach KODI.

Skoro już temat poruszasz. Nikt nie pisał tutaj o wiadomościach z Diskorda, także niepotrzebnie sobie konto skasowałeś. Jak to mówią, co nagle, to po diable.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...