Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na laptopach też. To jest loteria.

Mnie na Viaplay jakoś te mityczne awarie obecnie omijają. Za to z C+ jest gorzej, wrzucam wszystko do odpowiedniego działu o kanałach TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie w działaniu aplikacji Viaplay irytuje to, że nie trzyma profilu jakościowego. Inne aplikacje nie mają problemu, żeby na moim internecie działać w najwyższej jakości, w przypadku Viaplay profil często schodzi na niższy a to już jest poważny dyskomfort podczas oglądania. 

Odpalenie w KODI jakoś pozwala obejść ten problem ale to nie jest rozwiązanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aplikacja do C+online ora konkurencję możliwością ustawienia na sztywno profilu rozdzielczości. Niech mi nikt nawet nie próbuje mówić, że jeśli na automacie rozdzielczość lata w jedną i drugą jak żyd po pustym sklepie, to nic nie pomoże sztywny profil. Jak najbardziej pomoże, to wręcz jedyny ratunek, szczególnie dla ludzi korzystających z internetu mobilnego jako stacjonarny. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, kisiel95 napisał(a):

CANAL+ robi to samo. Wskazuje, że na moim urządzeniu ma chodzić w 720p, a chodzi w 540p z ok. 1Mbit/s. Zgłaszane reklamacje i się nie poprawia. Mam gdzieś te otrzymywane 10 zł.

Viaplay miał awarie, ok parę razy było zgłoszone, teraz jest OK. Widzisz różnicę?

Jakbyś nie zauważył to jesteśmy w wątku VPL.

 

Dla ciebie zawsze VPL jest Ok.

Tylko szkoda, że widzisz jęki na grupach dartowych a nie dostrzegasz ile ludzi zgłasza problem z poprawnym działaniem usługi.

Taki jesteś obiektywny.

 

Ale wróćmy do tego, że teraz jest "OK"

Serio ? Co jest Ok?

 

U mnie wczoraj wywaliło błąd podczas meczu i to też jest ok?

Podczas świąt oglądałem akurat na telefonie obie apki i na tej VPL co chwilę miałem czarną planszę.

To jest OK?

 

A może to jak wywalało planszę startową kilkanaście dni temu.

 

Co chwila coś, można tak mnożyć kolejne przypadki. 

 

Godzinę temu, kisiel95 napisał(a):

Mnie na Viaplay jakoś te mityczne awarie obecnie omijają. 

Tak, jak ciebie coś omija to znaczy, że tego nie ma. Super podejście !

Odklejone takie

 

Edytowane przez domin107
  • Popieram 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, kisiel95 napisał(a):

CANAL+ robi to samo. Wskazuje, że na moim urządzeniu ma chodzić w 720p, a chodzi w 540p z ok. 1Mbit/s. Zgłaszane reklamacje i się nie poprawia. Mam gdzieś te otrzymywane 10 zł.

Viaplay miał awarie, ok parę razy było zgłoszone, teraz jest OK. Widzisz różnicę?

 

9 godzin temu, kisiel95 napisał(a):

Na laptopach też. To jest loteria.

Mnie na Viaplay jakoś te mityczne awarie obecnie omijają. Za to z C+ jest gorzej, wrzucam wszystko do odpowiedniego działu o kanałach TV.
 

Jesteś chyba jedynym forumowiczem, który ma odwrotnie niż cała reszta forum - tylko u Ciebie Viaplay działa fantastycznie, a z C+ masz ciągłe problemy. Dziwne. 

  • Popieram 3
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@k05 głównie z CANAL+ Online, samo CANAL+ przez Play działa lepiej. OK to nie fantastycznie, po prostu działa.

W Holandii Viaplay utrzymuje F1. I zapowiada podwyżki.
https://www.dagelijksestandaard.nl/sport/schokkend-viaplay-graait-weer-in-uw-portemonnee-net-na-nieuw-formule-1-contract
 

Viaplay ogranicza straty przez większą liczbę abonentów w Polsce.

2680347d1feffccfceb468401f8725e1.jpg

Edytowane przez Kiler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informacja o liczbie faktycznych subskrybentów w Polsce będzie wiadoma dopiero na koniec tego kwartału, bo z "pozostałych rynków" zostanie tylko Polska. Biznes w krajach bałtyckich i Wielkiej Brytanii został zamknięty/sprzedany w I kwartale. 

Oczywiście jeśli zdecydują się na podanie tej liczby. 

Oczywiście Pan @kisiel95 o tym nie wie, albo to przeoczył. Ale czy to coś nowego? 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://satkurier.pl/news/236500/liczba-subskrybentow-viaplay-spadla-ponizej-6-5-mln.html

 

Cytat

Dzięki nowej metodzie raportowania dowiedzieliśmy się, że na koniec 2023 roku Viaplay miała 737 tys. subskrybentów w Holandii i rynkach z Viaplay Select oraz 1,659 mln w Polsce, krajach bałtyckich i Wielkiej Brytanii.

Cytat

Przychody Viaplay Group ze sprzedaży na rynkach non-core za pierwszy kwartał 2024 roku wyniosły 298 mln SEK w porównaniu z 258 mln SEK rok wcześniej. Jak informuje Grupa, wzrost ten przede wszystkim wynika z wyższej w skali roku liczby subskrybentów w Polsce i podwyżki ceny w tym kraju.

 

Arsenal - Chelsea chodził dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena Czyni Cuda. Lepsze działanie na Vestel OS, Apple OS i chińskie Android 13 niż konkurencyjne CANAL+ Online (na którym ludzie marzą o 4K a ledwo chodzi 540p).

Miłego dnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Aktualizacja:

 

W prezentacji dotyczącej wyników operacyjnych i finansowych Viaplay Group za I kw. 2024 roku, w część obejmującej posiadane prawa sportowe, wystąpił niezamierzony błąd. Viaplay zarówno w Polsce, jak i na wskazanych w prezentacji rynkach europejskich, posiada prawa do transmisji spotkań angielskiej Premier League do 2028, natomiast do niemieckiej Bundesligi do 2029 roku - informuje satkurier.pl biuro prasowe Viaplay Polska.


Czytaj więcej na: https://satkurier.pl/news/236510/viaplay-skrocil-prawa-do-transmisji-premier-league-i-bundesligi-akt.html

 

Nie wiadomo komu wierzyć.

 

Edytowane przez shevchenko1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, shevchenko1987 napisał(a):

Nie dość, że nie ma jakości i polskich tłumaczeń, to mogą być reklamy. Aż sprawdziłam co tam słychać na giełdzie, nie dziwne, że desperacko próbują się ratować.

 

gielda.jpg

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...