Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nigdzie o "fundowaniu" nie było mowy, skoro nawet sugerowałem że może po fakcie egzekwują od Viaplay jakieś konsekwencje. Natomiast nie uwierzę, że każdą reklamację konsultują z nimi skoro mi po 2 dniach już zrabatowali miesiąc i napisali że nie otrzymali ostatnio żadnego info od nich że coś nie działało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.03.2024 o 18:37, kornerek napisał(a):

Z tego co widzę i słyszę to viaplay najlepiej działa na box 4k od upc... Sama apka trochę wolna i muląca ale z transmisjami problemu nie ma.... 

 

Nie, najlepiej to działa na Apple TV 4K. Zero problemów od dłuższego czasu. 

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdzie o "fundowaniu" nie było mowy, skoro nawet sugerowałem że może po fakcie egzekwują od Viaplay jakieś konsekwencje. Natomiast nie uwierzę, że każdą reklamację konsultują z nimi skoro mi po 2 dniach już zrabatowali miesiąc i napisali że nie otrzymali ostatnio żadnego info od nich że coś nie działało.
A czemu mają konsultować? Tak samo C+ nie konsultuje reklamacji w ramach kanału innego nadawcy niż C+, tylko potem wyciąga konsekwencje ze względu na niezgodność z umową.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że ci dali nie znaczy ze reklamację uznali, C+ dał co to ze swojej puli darmowych miesięcy.

Każdy operator ją mą :D gdy klient się burzy, a potem nagle pochwały daje, bo są w plecy 1 miesiąc przez który platforma padnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli problem znają :D skoro odrzucają reklamację na serwis,

To na dekoder pisz reklamację, działa na nim niewłaściwa usługa VP.

Będą rabatować wynajem, zostałeś zapewniony że działa ok przy podpisywaniu umowy.

Edytowane przez LorDx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z reklamami, sponsoringiem w serwisach streamingowych? Powinny być jakoś oznaczone? Podczas ostatniego weekendu F1, czwartek-sobota, na Viaplay w studiu F1 kilka razy promowano klocki LEGO z których można zbudować samochody F1. To była świadoma promocja, za pieniądze. W żaden sposób nie oznaczona. Czy to ne powinno być jakoś oznaczone? Zresztą to była nie tylko promocja na Viaplay ale i przez ludzi pojawiających się na Viaplay.

91b632d713383f8cb20bb92b1bc50ba96032446f

 

Może ktoś to zgłosi, Zainteresuje tym KRRiT? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, G2000 napisał(a):

Może ktoś to zgłosi, Zainteresuje tym KRRiT? :)

Zawsze wiedziałem, że zawiść jest silna w naszym narodzie ale aż taka małostkowość. Sam nie przepadam za Viaplay i chciałbym aby już się zawinęli z Polski ale czepianie się wszystkiego dla zasady bo to Viaplay jest słabe.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie takie "lokowanie produktu" bardziej śmieszy niż interesuje. Najczęściej odbywa się to w sposób nachalny i żenujący, a tym samym ma skutek odwrotny do zamierzonego, czyli zamiast zachęcać to zniechęca do kupowania. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, G2000 napisał(a):

Może ktoś to zgłosi, Zainteresuje tym KRRiT? :)


Czy Viaplay działa na koncesji polskiej? Gdyby tak było już dawno mielibyśmy oznaczenia wiekowe wyświetlane przez cały czas w filmach i w serialach. Netflix, Prime Video, HBO, SkyShowtime, AppleTV+ - wszystkie te serwisy działają "z zewnątrz" Polski, więc nie muszą stosować się do naszych zapisów koncesyjnych. Player i Polsat Box Go już niestety są objęte restrykcjami i dlatego u nich są "śmieci" na ekranie.

Swoją drogą przy emisji filmów z Jamesem Bondem w kanałach TVP nie zauważyłem informacji o lokowaniu produktu. Nawet była promocja alkoholu wysokoprocentowego i to przed 23:00. Skarg dziwnym trafem nie było.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, G2000 napisał(a):

Jak to jest z reklamami, sponsoringiem w serwisach streamingowych? Powinny być jakoś oznaczone? Podczas ostatniego weekendu F1, czwartek-sobota, na Viaplay w studiu F1 kilka razy promowano klocki LEGO z których można zbudować samochody F1. To była świadoma promocja, za pieniądze. W żaden sposób nie oznaczona. Czy to ne powinno być jakoś oznaczone? Zresztą to była nie tylko promocja na Viaplay ale i przez ludzi pojawiających się na Viaplay.

 

 

Może ktoś to zgłosi, Zainteresuje tym KRRiT? :)

Bardziej uokik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym tyg nie, ale oglądałem bardzo mało. Natomiast wczoraj na meczu kafelki się rozjechały :D mogłem wybierać mecze „w tle” bo glowna plansza się nie ruszała. 

Edytowane przez utede
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, informatyk2017 napisał(a):

Czy w tym tygodniu u kogokolwiek wystapily problemy z viaplay(typu-glos z plansza)

U mnie nie było komentarza dziecięcego w transmisji F1 Kids. Szedł ten sam głos, co dla dorosłych. Przez chwilę było słychać komentarz angielski i tam dzieciak był.

Edytowane przez swordfish
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Gizior89 napisał(a):

Oglądałem drugą połowę tego meczu na tizenie i nie było problemów 

Zgadza się, na drugiej połowie nie było żadnego obniżenia jakości. Miałem to w pierwszej. Może pomogło to że na czas przerwy wyszedłem z aplikacji i jak załączyłem ponownie już było ok.. Niemniej mecz wcześniej tottenham wszystko było ok od początku do końca.... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...