Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

MM mają ostatnio problemy z kodowaniem i dekodowaniem swoich kanałów. Kanały które mam wykupione chwilami miałem informację że nie posiadam ich w pakiecie. Najwidoczniej coś zmieniają i może szykują ofertę świąteczną dla swoich klientów :)


Nawet do  PPV  mamy dostęp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy cyfryzacja w Lublinie? Mówi się, że w nocy z 13 na 14 listopada. Połączenia z UPC raczej nie będzie! I jeszcze jedno płacę za wszystko co możliwe oprócz tel plus drugi multiroom i net 60 181 zł... chyba bardzo drogo, co zrobić, żeby było taniej, wiem, że wypowiedzenie trzeba złożyć (ale pytanko czy można tel, a nie wysyłać?). Pozdro

Edytowane przez Pukus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Straszny bałagan jest w tej firmie.Pisałem Wam tu z 2-3 tyg temu że zaczęli wydzwaniać z gdańskiego numeru w sprawie przedłużenia umowy,oczywiście warunki takie jak sobie oni wymyślili.Po Waszej radzie zadzwoniłem sam na 244244244 w piątek,bez wysyłania wypowiedzenia przedłużyli mi na obecnych warunkach(szkoda że tylko 12 a nie 24 miesiace),jestem zadowolony,bo nic więcej nie chciałem.

 

A dziś znów dzwoni gdański numer i gość mając dane abonenta nie wie,że umowa już przedłużona i próbuje mi wciskać swoją jakąś droższą opcję  :crazy:

 

Chyba,że to jakiś podszywacz wtedy zwracam honor MM.Ten nr to 587674921.

 

PS.Mam nadzieję,że przejęcia nie będzie bo o takiej cenie jaką mam teraz w MM to w UPC mogę pomarzyć tylko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z innej beczki .nc+ wprowadza dekoder 4K. Jak myślicie, kiedy w MM 4K? :)

https://media2.pl/l/n/145985

 

Po co dekoder 4K, skoro 70% programów jest dalej nadawana w MM w SD? Niech wpierw będzie 70% w HD to potem mogą dać jeden, czy dwa programy w 4K (zagraniczne oczywiście) i dekoder 4K. Jakoś nie mam ciśnienia z tym UHD... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden kanał w 4K to jakieś min. 20Mb, czyli dwa takie kanały i całe pasmo zajęte. Lepiej niech MM da wszystkim w pożądanym HD (w MM nadal luksus) to, co już jest w SD i to wystarczy. Po co się bawić w 4K, gdy praktycznie jest jeszcze w powijakach? Dodatkowo na sieci, gdzie jeszcze jest od groma analogowców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie mam dla tych po cyfryzacji: Czy po wprowadzeniu pełnej oferty nadal macie muxy 1, 2, 3, 8 w kablu MM? Jeśli tak to ta oferta: analog po redukcji + muxy jest niezłą ofertą na trzeci (drugi) telewizor w domu. To w sumie około 42 programów, w tym 27 cyfrowych. :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...