Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Czyli fuzja UPC-MM raczej mało realna. Co to dla nas abonentów znaczy ? Chyba tylko tyle że będziemy tkwić w tej dziwnej kablówce bez wielu znaczących programów ( National Geo, Fox,itp) i jakość SD w popularnych programach (TV4,TV6,TTV,MTV itp itp) . Na pocieszenie że trochę taniej.  :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy jak to się skończy. UPC jest zdeterminowane i chce mocno tego przejęcia ale nie za wszelką cenę. UKE znalazło sposób by wymusić na UPC udostępnienie sieci.... także zobaczymy.

 

MM bez przejęcia będzie nadal dryfować. Właściciele nie mają dużej kasy na inwestycje a w ciągu 2-3 lat trzeba dużo dosypać do biznesów. MM jest np: jedyną dużą, krajową kablówką, która nie ma w ofercie łączy 500-600Mb/s, które jakoś tam marketingowo stały się orężem walki. A to łącza stają się coraz ważniejszą usługą. UPC np: w ostatnim kwartale straciła klientów TV a net rośnie.

W Warszawie UPC walczy dzielnie z Orange i ich światłowodem. Zeszli na starcie do takich cen, których dawno u nich nie widziałem. Czuć rywalizację o klienta.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli właścicielom nie pasuje MM to niech znajdą jakiegoś nowego inwestora a jak zyski są za małe to wystarczy uatrakcyjnić ofertę do poziomu konkurencji: wiecej HD, szybsze prędkości neta, cena w miarę atrakcyjna i przede wszystkim pozbyć się analogu ( redukcja kosztów ), to i klientów przybędzie. Jak potencjalny klient widzi ubogą ofertę na ich stronie to odrazu mu się odechciewa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podbijam jeszcze raz. Konczy mi sie promocja na tv z koncem lutego 2018r. Obecnie za 37,99 mam startbox+sport champions+sport extra. Co idzie ugrac z nimi teraz? Wysylac wypowiedzenie i czekac na rezultaty? Nie ukrywam ze interesowalo by mnie podniesienie pakietu ze startbox na wyzszy + moze wyrwac pakiet hd za free? ktos cos pomoze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mają problem (awarię ) z systemem kodowania albo coś kombinują u mnie na tych kanałach co chwila wyskakuje komunikat ''Brak dostępu''.

Jajca na kanale 99 odkodowana plansza z wykupieniem PPV a na 204 MTV Polska stara plansza że znika Orange sport a w jego miejsce wejdzie PSN.

Edytowane przez Grzechu27
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...