Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

W Inowrocławiu po redukcji analogu pojawiły się już 4, kanały odpowiedniki wersji SD: Puls 2 HD, TV Republika HD, Fokus TV HD, Polsat Sport News HD, na razie bez nazwy i opisu w EPG. Czekamy na resztę kanałów dostępnych po cyfryzacji. :mrgreen:

Edytowane przez Barti
Nie KRZYCZYMY na forum.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Inowrocławiu po redukcji analogu pojawiły się już 4, kanały odpowiedniki wersji SD: Puls 2 HD, TV Republika HD, Fokus TV HD, Polsat Sport News HD, na razie bez nazwy i opisu w EPG. Czekamy na resztę kanałów dostępnych po cyfryzacji. :mrgreen:

Wojtass

Przeszukałem kanały na nowo (moduł Cam - Inowrocław), nic nowego nie znalazłem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtass

Przeszukałem kanały na nowo (moduł Cam - Inowrocław), nic nowego nie znalazłem...

 

Ja mam dekodery, ale wczoraj jak był odkodowany sygnał to telewizor przez DVB-C znalazł mi te programy i ładnie świeciły. Dziś niestety już wszystko zakodowane, a w dekoderze i wczoraj i dziś nie znalazł tych kanałów.

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pukus               Wysłanie pocztą listem poleconym wypowiedzenia to podstawa negocjacji, może być wysłane do lokalnego BOK.

@Marciniozo        Włączenie AMC w zamian za Universal Channel które ma niby nastąpić z początkiem roku podyktowane jest tym, iż Universal Channel od stycznia 2018 roku planuje wyłączenie swojego kanału. Początkowo owe wyłączenie planowane było na 1 września 2017 roku, ale zostało przesunięte na 1 stycznia 2018 r.

info o tym było: https://satkurier.pl/news/160004/universal-channel-zakonczy-nadawanie-w-polsce.html

                         https://satkurier.pl/news/160718/universal-channel-w-polsce-do-konca-2017-roku.html

Edytowane przez mirolop
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...