Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj byłem w biurze obsługi klienta w Częstochowie. Dotychczas miałem maxbox+champions hd + internet 120mb za 103.60. Bez składania wypowiedzenia Pani mi zaproponowała to samo (bez champions) ale z hbo na 6mc gratis za 69zł. Wypowiedzenie złożyłem oczywiście tak czy inaczej. Co jeszcze mogę ugrać? Tak czy inaczej 35 zł mniej już jest baaaaaardzo satysfakcjonujące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykre to że mimo cyfryzacji podstawowe kanały takie jak TV4,TV6,TTV,Super Polsat,Polsat2,Domo,Kuchnia,Discovery Science,DTX,ID itd. nadal są nadawane w SD, mimo że u konkurencji (nawet w lokalnych kablówkach) dawno już są w HD. Niby nic,a świadczy to firmie. Na dodatek od jakiegoś czasu są podziały na kanały gwarantowane i niegwarantowane. Nic takiego dwa lata temu nie było. Powiem tak: gdyby z jakiegoś powodu zaczęli nadawać tylko te gwarantowane to klienci by odpłynęli bardzo szybko. Byłaby to redukcja 50%. A może ktoś wyjaśni w czym rzecz z tą "gwarancją"  ?    :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Inowrocławiu dziś wyłączono 22 kanały w analogu z informacją, że kanał jest dostępny tylko w wersji cyfrowej. Nareszcie cyfryzacja nadchodzi.

Edytowane przez Wojtaas
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykre to że mimo cyfryzacji podstawowe kanały takie jak TV4,TV6,TTV,Super Polsat,Polsat2,Domo,Kuchnia,Discovery Science,DTX,ID itd. nadal są nadawane w SD, mimo że u konkurencji (nawet w lokalnych kablówkach) dawno już są w HD. Niby nic,a świadczy to firmie. Na dodatek od jakiegoś czasu są podziały na kanały gwarantowane i niegwarantowane. Nic takiego dwa lata temu nie było. Powiem tak: gdyby z jakiegoś powodu zaczęli nadawać tylko te gwarantowane to klienci by odpłynęli bardzo szybko. Byłaby to redukcja 50%. A może ktoś wyjaśni w czym rzecz z tą "gwarancją"  ?    :roll:

 

Sprawa podziału kanałów na gwarantowane i niegwarantowane wypłynęła już dobre kilka lat temu. Do mnie dotarło pismo od Multimedi w sprawach podziału kanałów na gwarantowane i niegwarantowane około 8, 9 lat temu. Kablówki zabezpieczają się w ten sposób przed możliwością zrywania promocyjnych umów abonenckich, pod pretekstem zmiany kanału na inny przez operatora. Operator nie mógłby wówczas swobodnie dodawać nowych, bądź wyłączać starych kanałów.  Jest to także zabezpieczenie operatora TV kablowej, przed możliwym rebrandingiem nadawcy kanału telewizyjnego i wypowiedzeniami umów z tego tytułu przez abonentów. Poza tym zauważyłem, że kanały gwarantowane to w większości kanały o ugruntowanej pozycji na rynku medialnym, tzw, " nie do ruszenia" np.TVP, Polsat, TVN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się patrzy na ich stronie na te kanały gwarantowane to z dokumentalnych gwarantowane jest tylko TVP Historia śmiesznie to wygląda czyli resztę spokojnie mogliby wyrzucić, choć wiadomo że tego nie zrobią. W ogóle słabo ten spis kanałów jest aktualizowany nadal jest CBS Drama który już nie istnieje a brak jest TVO i Metro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cała ta strona Multimedii jest beznadziejna. Gdzie listy programów IPTV? Lokalnych wiadomości o cyfryzacji i innych? Gdzie na bieżąco aktualizowana lista DTV z uwzględnieniem różnic w rejonach? Same bzdety i nieaktualne informacje. Szkoda czasu nawet to przeglądać. Na Facebooku też śmieciowe informacje. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Na stronie Multimediów pojawił się nowy spis programów. Jak zwykle odbiega on trochę od rzeczywistości, ale są w nim umieszczone programy TVO i Metro.

 

Pozdrawiam. Marek z Gdyni.

 

Bezpośredni link do spisu:

https://www.multimedia.pl/getattachment/e5ee2ba9-e758-404f-b2e1-4110963aeb69/MP_0291_17_programming_PelnaSA_.pdf.aspx

Edytowane przez Barti
Każde zdanie rozpoczynamy wielką literą i kończymy odpowiednim znakiem przestankowym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVO - kanał 12, Metro - kanał 68. Nie może lista ta uwzględniać kanałów po cyfryzacji, bo takowa jeszcze nie wszędzie została przeprowadzona.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...