Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, mam problem. Mam multiroom i na jednym telewizorze działa TVP Sport HD, a na drugim już nie. Wszystkie inne kanały działają prawidłowo. Miał ktoś podobny problem, jak  ja i wie może, jaka jest przyczyna?

Mam to samo ,do tego brak Polsatu Sport HD i Sport Extra HD reset nic nie pomógł

Edytowane przez Ryszard48
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

umowa kończy mi się z końcem lutego, ale wczoraj dzwonili z "nową" ofertą i nic lepszego nie zaoferowali. Jestem z Częstochowy, w tym momencie płacę 103,60 zł za maxbox+Pakiet Sport Champions HD + net 120mb, co wydaje mi się mega drogo jak czytam niektóre posty tutaj. Co Waszym zdaniem można osiągnąć i po jakiej cenie? Zależy mi na tym by zejść maksymalnie z ceny zachowując minimum to co mam teraz. Dzięki!

 

To, co w podpisie, za 86,25 zł. Umowa negocjowana w marcu 2017.

 

Coś więcej? :) Im więcej informacji tym lepsze negocjacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaką pomyłkę? :grin:

Zapis dotyczy pewnie odkodowanego C+ Sport w MM. Jeszcze w piątek w godzinach popołudniowych była informacja na głownej stronie MM o odkodowanym C+Sport, Wczoraj na profilu MM na Facebooku odpowiadali,że kanały bedą dostępne w dniach 14-22 października. Zapytałem się grzecznie od której godziny to nastąpi a było już prawie południe. I cisza. Za jakieś dwie godziny całego postu na FB już nie było. Zatem widać,że działają mało profesjonalnie wręcz chaotycznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapis dotyczy pewnie odkodowanego C+ Sport w MM. Jeszcze w piątek w godzinach popołudniowych była informacja na głownej stronie MM o odkodowanym C+Sport, Wczoraj na profilu MM na Facebooku odpowiadali,że kanały bedą dostępne w dniach 14-22 października. Zapytałem się grzecznie od której godziny to nastąpi a było już prawie południe. I cisza. Za jakieś dwie godziny całego postu na FB już nie było. Zatem widać,że działają mało profesjonalnie wręcz chaotycznie.

 

Chyba powinni to jakoś sensownie wytłumaczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tymczasem Eleven się rozkręca, będzie czwarty kanał....w MM brak trzeciego...

https://satkurier.pl/news/163937/eleven-zapowiada-4-kanal.html

Pisałem o tym że planują 4 kanał, 3 kanał jest tam gdzie była już cyfryzacja. Poza tym Eleven Extra jest dostępny na Multimedia GO.

 

Edytowane przez mirolop
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, mam dekoder IPS3000 i chciałbym wykupić PPV. Może to głupie pytanie, ale czy ten dekoder to obsługuje? Pytam, bo dostępu do VOD nie mam, a na mojej liście kanałów też brak jakiejkolwiek informacji o PPV

Jak jest PPV to informują o tym. Wykupić możesz wtedy przez infolinię.

Czy ustawialiście coś w menu modułu CAM? Czy to tylko dla administratora? Hasło? :wink:

W CAM nic nie ustawisz, po za kontrolą rodzicielską i językiem. Reszta to tylko informacje. PIN 1234 

Też mam mały problem z modułem CAM. Nie mogę zmienić ścieżki dźwiękowej. TV Sony

Chcesz ustawić ścieżkę na jakimś kanale ? Jeśli tak to CAM nie ma nic do tego, to są ustawienia Twojego odbiornika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jest PPV to informują o tym. Wykupić możesz wtedy przez infolinię.

 

W CAM nic nie ustawisz, po za kontrolą rodzicielską i językiem. Reszta to tylko informacje. PIN 1234

 

Chcesz ustawić ścieżkę na jakimś kanale ? Jeśli tak to CAM nie ma nic do tego, to są ustawienia Twojego odbiornika.

Hm w takim razie o co kaman,przy próbie zamiany ścieżki dźwiękowej TV się zawiesza na danym kanale i nic nie można zrobić.Sony Bravia kdl40w705c
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm w takim razie o co kaman,przy próbie zamiany ścieżki dźwiękowej TV się zawiesza na danym kanale i nic nie można zrobić.Sony Bravia kdl40w705c

Trudno mi powiedzieć coś odnośnie Twojego odbiornika. Tak jak pisałem CAM służy tylko do dekodowania. 

Podaj mi z jakim kanałem masz problem. Ja nie mam CAMa, ale poproszę znajomego aby sprawdził u siebie.

Edytowane przez kubus76k
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...