Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Czyli multiroom w MM to kabel antenowy i internetowy, który idzie od dekodera do dekodera, tak? :)

Ja rozgałęziłem sygnał przed dekoderem. Zrobiłem sobie małą skrzyneczkę, w której mam 4 rozgałęźniki i z tej skrzyneczki wychodzą osobne kable do dekoderów, modemu i tunera radiowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety taka listę dostałem na maila. Prosiłem o listę dla Łodzi, ale widocznie nawet takiej nie mają. Ja nie rozumiem, jaki jest problem zmienić wersję SD TV4, TV6, Polsat 2 i Super Polsat? Skoro puszczają TV6 i Super Polsat z logiem HD i downscalują do SD.

 

Po za tym, TTV i MTV jest ze znaczkiem HD...

 

Pozdrawiam, Marek z Gdyni.

Edytowane przez Barti
Każde zdanie rozpoczynamy wielką literą i kończymy odpowiednim znakiem przestankowym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmienić wersję TV4, czy TV6, bądź TTV na HD od tak, nie jest proste. Jeden kanał HD zajmuje tyle miejsca, co dwa kanały SD (w przybliżeniu). To wszystko musi się mieścić, poza tym rzecz ważniejsza: umowa z nadawcami. Musi się też bilansować. Za kanały HD chcą więcej (chyba), niż za ich wersje w SD...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie i proszę o odpowiedź, za jaką cenę mogę uzyskać internet min. 60, telewizja max (czyli wszystkie dostępne kanały we wszystkich pakietach) i multiroom? Z góry dziękuję za rzeczowe odpowiedzi.

Edytowane przez Barti
Zdanie pytające kończymy znakiem zapytania, a nie kropką. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie i proszę o odpowiedź, za jaką cenę mogę uzyskać internet min. 60, telewizja max (czyli wszystkie dostępne kanały we wszystkich pakietach) i multiroom? Z góry dziękuję za rzeczowe odpowiedzi.

Zależy jak umiesz rozmawiać z ludźmi z MM. Jeden dostanie to za 70 zł, drugi za 100 i obaj zadowoleni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lokalne media narobiły szumu to MM szybciutko się wzięła do roboty z cyfryzacją. :D

Bo już były kombinacje, aby pełna oferta była dopiero po nowym roku, ale po dymie medialnym dziś rzecznik lokalnego oddziału zapewnił, że pełna oferta pojawi się na początku listopada (czyli termin, którym jakiś czas temu MM chwaliła się w lokalnej prasie).

Można? Można! :D

Edytowane przez Barti
Brak znaków interpunkcyjnych w poście, przez co jego czytelność jest utrudniona. Pisząc posty należy poprawnie stosować znaki interpunkcyjne. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczęło się od tego, że brakuje trzeciego kanału Eleven i ktoś nadgorliwy zgłosił to do prasy, że dlaczego ma płacić za dwa kanały Eleven tyle samo, coś ktoś płaci za trzy. :D No i fala niezadowolonych ruszyła do działania, a media lubią takie sensacje. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mój pierwszy post na forum, także witam wszystkich.

Jestem klientem Multimedii od 2012r, od lat przedłużałem umowę w BOK nie dostając w zasadzie nic lepszego w mniejszej kwocie abonamentu (dotychczas powyżej 90 zł za SuperBox + Net 30Mb/s i HBO). Obecna umowa kończy mi się z końcem października. Jednak tym razem złożyłem wypowiedzenie i dzisiaj udało mi się przedłużyć umowę na następujących warunkach:
StartBox+ (powiększony o kilka kanałów) + Net 60Mb/s + pakiet HD + HBO (na rok) + Canal+ Prestige (na 3 mc-e) = 59,99 zł
Umowa na 12 m-cy.

Mi wystarcza, jestem zadowolony, także zachęcam do składania wypowiedzenia.

Edytowane przez Barti
Każde zdanie kończymy odpowiednim znakiem przestankowym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczęło się od tego, że brakuje trzeciego kanału Eleven i ktoś nadgorliwy zgłosił to do prasy, że dlaczego ma płacić za dwa kanały Eleven tyle samo, coś ktoś płaci za trzy. :D No i fala niezadowolonych ruszyła do działania, a media lubią takie sensacje. :D

Masz może jakieś linki do tych gazet?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bądź naiwny, że MM wystraszyła się lokalnej prasy w Łodzi. Jaki % osób ogląda Eleven? Jaki udział w rynku ma Eleven? Marginalny. Jaka grupa wiekowa ogląda Eleven? Głównie mężczyźni i to nie starzy. A kto czyta teraz papierowe dzienniki? Starsi ludzie, czyli ci, co nie interesuje ich Eleven, tylko TVP i Trwam.

Edytowane przez Mr. Orbita
Usunięto fragment postu - zaczepkę innego Użytkownika forum. Nazwy własne piszemy wielką literą. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...