Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Oni sami zaproponowali taką cenę. Rozmowa trwała max 20 minut.

Drogo.

 

UPC to kiedyś będzie, jeszcze nawet zgody nie ma ;)

Z UPC będzie dużo drożej, więc lepiej niech zostanie MM. Teraz można naprawdę dobre ceny uzyskać ze pakiety. Ja płacę 79 zł, a umowę podpisywałem w maju.

 

Maxbox, Canal+, Sport Champions HD,Net 60MBs,HD,Multiroom i HBO na 3 mce mam za 99PLN.

Bardzo drogo, chyba ze u ciebie MM nie ma konkurencji. To i tak taniej, niż z satelity.

 

Maxbox + Eleven + HD + Canal+ i Multiroom = 109 zł

Maxbox + Eleven + HD + HBO + Canal+ i Multiroom = 119 zł

 

Warto? :D

Jak dla mnie to bardzo drogo. Ja za to, co ty masz za 119, płacę 79 i jeszcze komórka za 1 zł.

 

Tak będzie. Polsat nie udostępni LM na swoich sportowych kanałach za free.Mam tylko nadzieję ze cena nie będzie kosmiczna.

Kupować cyfrę za 49 zł tylko dla ligi mistrzów to chyba trzeba być maniakiem footbolu.

 

@SatZnawca ja za to co mam w podpisie płacę 121 PLN.

Oni sami zaproponowali taką cenę. Rozmowa trwała max 20 minut.

W każdej miejscowości MM ma inne ceny i widełki. Jak ktoś nie kuma bazy to mu po standardowym cenniku sprzedadzą i będzie się cieszył. Jak widzą, że gość zna ceny w MM i u innych operatorów i wie, co chce i za ile to zaczynają się negocjacje. Jak we wszystkim w życiu. Nie znasz się to płacisz. Także czytać, czytać, czytać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Toruniu wyglądało to tak:

7 września pojawienie się plansz na części kanałów analogowych o dostępności tych kanałów tylko w TV cyfrowej.

18 września o godz. 18:42 otrzymałem SMS z informacją, że 19 września nastąpi zmiana częstotliwości nadawania kanałów cyfrowych.

19 września wprowadzono pełną ofertę TV cyfrowej i zredukowano TV analogową.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości. Każde zdanie kończymy odpowiednim znakiem przestankowym. Wyrażenie skrótowe "TV" piszemy wielkimi literami. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

powtórzę pytanie bo nie dostałem odpowiedzi. Jako nowy klient, za ile powinienem dostać taki pakiet: MaxBox + Eleven + C+Prestige + Sport ChampionsHD + Internet 60mbit?

 

Pozdrawiam

Krzysiek

Samo C+ to 50PLN, do tego 60Mbit za około 30 wiec za całość koło 100 - tak na moje kalkulacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem propozycję Maxbox, multiroom, hd, eleveny, c+ prestige, hbo za 100zł. Brać czy negocjować dalej? Co radzicie? Zaznaczam, że nie mam netu i telefonu w multimedii.

Nie obraź sie ale głupie pytanie. A ile tak możesz negocjować jeszcze 30 x czy przez 2 lata. Pytasz czy Brać czy negocjować i zbić cenę albo dostać coś jeszcze w tej cenie. Proponuje ich zaskoczyć. Powiedz ze weźmiesz to za 150 zł. Ciekawe co ci powiedzą. Edytowane przez mars27
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wypowiedzeniu umowy w zeszłam tygodniu ,dzisiaj zadzwonił telefon ,miła Pani poinformowała mnie że ze względu na moją rezygnacje przedstawi mi ofertę .Powiedziałem że wysłucham, chociaż mam propozycję z UPC .Porozmawialiśmy i stanęło na

 

MaxBox + Canal (na 3 miesiące)+ HBO (na 3 miesiące) + Eleven + Multiroom x 2 (Dekoder+ 2xCAM )+ internet 60 Mb/s 12 Miesięcy = 65 zł

Edytowane przez Ryszard48
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wypowiedzeniu umowy w zeszłam tygodniu ,dzisiaj zadzwonił telefon ,miła Pani poinformowała mnie że ze względu na moją rezygnacje przedstawi mi ofertę .Powiedziałem że wysłucham, chociaż mam propozycję z UPC .Porozmawialiśmy i stanęło na

 

MaxBox + Canal (na 3 miesiące)+ HBO (na 3 miesiące) + Eleven + Multiroom x 2 (Dekoder+ 2xCAM )+ internet 60 Mb/s 12 Miesięcy = 65 zł

Szału nie ma. Gdybys dostał c+ i hbo na 12 mcy to super a tak to po 3 miesiącach nic szczególnego Edytowane przez mars27
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobnie jak propozycja dla 'zuchu'. Widocznie już nie są tak rozrzutni jak w okresie letnim, ale i tak oferta niezła.

Dzwonili dzisiaj w czasie, gdy nie mogłem odebrać. Mam nadzieję, że jutro ponowią kontakt. Powalczę o te 90zł lub w stówce gdyby dali cinemax jeszcze to bym się zgodził.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za kilka miesięcy kończy mi się obecna umowa i, tak dla picu, spytałem się w BOKu - celowo bez wypowiedzenia bo jeszcze czas - za ile otrzymałbym: StartBox Plus + multiroom,łącznie 3 tv + Sport HD Extra + Sport Champions HD + obecną prędkość Internetu czyli 12 Mb i otrzymałem propozycję.. 98 zł. Jeśli chciałbym net 30 Mb to jeszcze +5 zł, a Canal+ to dodatkowo jeszcze +50 zł. I zapewnienie że niżej cenowo to już się nie da. :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Ryszard:

Oferta spoko jak na Maxboxa. Ja płace mniej ale mam Superboxa.

Weź sobie telefon za 1zl bez limitu rozmowy, SMS 2gb internetu.

 

Ceny mogą być niższe tam gdzie jest duża konkurencja i ma niskie ceny, albo jak się jest klijentem z 10 lat

 

Do Moimzdaniem:

Dadzą nisza jak złożysz wypowiedzenie. Raz jak dałem to internet z 12 na 60 dali i obniżyli 15zl jak postraszylem konkurencja. Miałem wtedy Superbox pvr i 12 Mb.

Edytowane przez Bartosz95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...