Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

@SatZnawca Jaki to numer telefonu z którego dostałeś SMS z  wiadomością o cyfryzacji ? Czy mógłbyś go tutaj podać ?Można by było zadzwonić i dowiedzieć się kiedy nastąpi cyfryzacja w mojej (waszej) lokalizacji, jeśli ktoś jest tym zainteresowany. Owszem w Wysokiem Mazowieckiem brak dalej cyfryzacji, brak jakichkolwiek pasków, nic się nie dzieje.

 

A tak na marginesie to Eleven rozważa  uruchomienie 4. kanału jeszcze w tym roku, więc cyfryzacja tym bardziej jest konieczna.

https://satkurier.pl/news/163937/eleven-zapowiada-4-kanal.html

Edytowane przez mirolop
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SatZnawca Jaki to numer telefonu z którego dostałeś SMS z wiadomością o cyfryzacji ? Czy mógłbyś go tutaj podać ?Można by było zadzwonić i dowiedzieć się kiedy nastąpi cyfryzacja w mojej (waszej) lokalizacji, jeśli ktoś jest tym zainteresowany. Owszem w Wysokiem Mazowieckiem brak dalej cyfryzacji, brak jakichkolwiek pasków, nic się nie dzieje.

 

A tak na marginesie to Eleven rozważa uruchomienie 4. kanału jeszcze w tym roku, więc cyfryzacja tym bardziej jest konieczna.

https://satkurier.pl/news/163937/eleven-zapowiada-4-kanal.html

Mnóstwo ludzi nie ma EE a oni maja zamiar odpalic czwarty kanał
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

umowa kończy mi się z końcem lutego, ale wczoraj dzwonili z "nową" ofertą i nic lepszego nie zaoferowali. Jestem z Częstochowy, w tym momencie płacę 103,60 zł za maxbox+Pakiet Sport Champions HD + net 120mb, co wydaje mi się mega drogo jak czytam niektóre posty tutaj. Co Waszym zdaniem można osiągnąć i po jakiej cenie? Zależy mi na tym by zejść maksymalnie z ceny zachowując minimum to co mam teraz. Dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, mam problem. Mam multiroom i na jednym telewizorze działa TVP Sport HD, a na drugim już nie. Wszystkie inne kanały działają prawidłowo. Miał ktoś podobny problem, jak  ja i wie może, jaka jest przyczyna?

Edytowane przez Barti
Nazwy własne piszemy wielką literą. Pisząc posty należy poprawnie stosować znaki interpunkcyjne. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...