Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj złożyłem wypowiedzenie i dziś pierwsza propozycja za MaxBox + HD + Eleven + C+ Prestige + multiroom + MM GO + net 60mb + telefon stacjonarny najniższy pakiet i HBO dwa miesiące gratis Pani po negocjacjach zaproponowała mi max 109zl i podobno niżej się nie da i dodatkowo powiedziała że nie da się już uzyskać tak niskich cen jak jeszcze niedawno proponowali. Co wy o tym sądzicie bo nie wiem co robić negocjować dalej czy brać w tej cenie.

 

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale przy ofertach które jeszcze nie dawno były tak atrakcyjne to nawet za 100 wydaje mi się trochę drogo a dodając HBO na cały okres umowy to już wogole kosmos bo proponowali mi 130 zł. Czy to możliwe że teraz już nie ma opcji dostać lepszej ceny czy po prostu chcą mnie naciągnąć.

 

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mam być szczery to wolałbym zostać przy tej ofercie co ma MMP i tą ceną, niż dopłacać dodatkowo 50-60 zł za kanały, na których może raz w miesiącu coś ciekawego znajdę.

Oferta premium jest w MMP kompletna, a to mnie najbardziej interesuje. Do cyfryzacji nie ukrywam, że bardzo brakowało mi Cinemaxów w HD, a teraz jestem naprawdę z oferty zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mam być szczery to wolałbym zostać przy tej ofercie co ma MMP i tą ceną, niż dopłacać dodatkowo 50-60 zł za kanały, na których może raz w miesiącu coś ciekawego znajdę.

Oferta premium jest w MMP kompletna, a to mnie najbardziej interesuje. Do cyfryzacji nie ukrywam, że bardzo brakowało mi Cinemaxów w HD, a teraz jestem naprawdę z oferty zadowolony.

Chciałbyś zostać bo masz pełną ofertę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym określeniem "pełna oferta" to wszyscy przesadzacie. Mimo wielu podmianek z SD na HD w dalszym ciągu Discovery Science,DTX,ID, TV6,TV4,Super Polsat,13 Ulica ,Kuchnia+,Domo+ i wiele innych jest w SD. W przypadku Kuchni+ i Domo+ sieć Multimedia jest jedyną jaką znam,która emituje te kanały w SD.

Sam z niecierpliwością czekam na cyfryzację w Częstochowie,ale tak jak mówię do pełnej oferty to jeszcze baaaardzo daleko.Mam nadzieję,że jeszcze w tym roku uzupełnią braki.  :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dostałem niedawno taki SMS:

MULTIMEDIA
Drogi Abonencie konczymy proces wylaczania czesci kanalow telewizji analogowej. Jezeli posiadasz wiecej niz jeden telewizor i nie masz jeszcze drugiego dekodera zamow dodatkowy dekoder cyfrowy Multiroom
w promocyjnej cenie. Aby skorzystac z promocji zadzwon lub wyslij sms o tresci DEKODER na nr 6xxxxxxxTwoj Doradca oddzwoni do Ciebie


Chełm, jakby kto pytał.

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Z całej oferty MMP większość ogląda ,mniemam ze 20 kanałów ,po prostu brak czasu ,dobrze by było jak by się oglądało wszystkie ale to nie jest możliwe .Podobna oferta w UPS jest droższa teraz ,a jak przejmie to na pewno będzie dużo drożej Tak więc jestem za tym aby zostać w MMP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dostałem niedawno taki SMS:

 

MULTIMEDIA

Drogi Abonencie konczymy proces wylaczania czesci kanalow telewizji analogowej. Jezeli posiadasz wiecej niz jeden telewizor i nie masz jeszcze drugiego dekodera zamow dodatkowy dekoder cyfrowy Multiroom

w promocyjnej cenie. Aby skorzystac z promocji zadzwon lub wyslij sms o tresci DEKODER na nr 6xxxxxxxTwoj Doradca oddzwoni do Ciebie

 

Chełm, jakby kto pytał.

 

To jest czysty marketing, zupełnie nie związany z cyfryzacją. Chodzi o sprzedanie kolejnej usługi - w tym przypadku multiroom. Do mnie dzwonił konsultant w sierpnie, zarzekał się, że do końca sierpnia wyłączą u mnie analog i namawiał na to samo. Mamy koniec października a analog ma się świetnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem pod nr podany w SMS i niby w listopadzie ma być wyłączenie/redukcja analogu.

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...