Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Obecnie mam pakiet startbox + sport champions HD +sport extra HD i place 37,99. Umowa do konca lutego. Za ile moglbym wyrwac w obecnej chwili Minibox/Superbox + oba pakiety sportowe i pakiet HD ? Czy ra rade pakiet HD za 0zł? Do kiedy zlozyc ewentualnie wypowiedzenie?

Ja negocjowałem w maju i za Maxboxa, Eleven, pakiet HD i Multimedia Go płacę 43 zł.

Edytowane przez Barti
Nazwy własne piszemy wielką literą. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.multimedia.pl/getattachment/e5ee2ba9-e758-404f-b2e1-4110963aeb69/MP_0291_17_programming_PelnaSA_.pdf.aspx

 

Proszę. Nowa lista jest dostępna na stronie. Zauważyłem, że TVO I METRO są dostępne od Starboxa.

Edytowane przez Barti
Mając "polską" klawiaturę stosujemy poprawnie polskie znaki diakrytyczne, tzw. "ogonki". Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie na IPS 3000 Cinemax 2 HD nie pokazuje, że jest w HD na górnym panelu z informacją. Ktoś ma tak samo? Łatwo sprawdzić wchodząc na listę HDTV. Mam 85 HD, bez Cinemax 2 w HD. :(

Edytowane przez Barti
Każde zdanie rozpoczynamy wielką literą. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Układ programów cyfrowej telewizji Multimedia Polska S.A. Aktualny na dzień 30.10.2017.

 

Zaciąga nowy wykaz. Warto wyczyścić cache przeglądarki. Jeżeli w "tempie" leżakuje gdzieś stary wykaz to bardzo często jest tak, że przeglądarka zaciąga właśnie z tego miejsca.

Edytowane przez Barti
Nie KRZYCZYMY na forum. Proszę wyłączyć Caps Lock podczas pisania postów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda, ja nie jestem abonentem sieci Multimedia, ale tak czytam o tym, co tutaj piszecie, więc z ciekawości sprawdziłem to u mnie i ja pod linkiem https://www.multimedia.pl/getattachment/e5ee2ba9-e758-404f-b2e1-4110963aeb69/MP_0291_17_programming_PelnaSA_.pdf.aspx widzę listę kanałów datowaną na dzień 30.10.2017r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się odkryć, że jak ten sam link do nowej listy kanałów wklejam w IE to mam listę z 30.10.2017. Jak wklejam do Chrome to mam listę z 12.09.2017. :D Może ktoś przetestuje na Mozilli?

 

Ja wtedy sprawdzałem właśnie na Mozilli Firefox. Z innej przeglądarki w ogóle nie korzystam. Cache przeglądarki czyszczę regularnie po każdorazowym zakończeniu pracy z nią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie przy opłacanym tylko pakiecie MaxBox został odblokowany dostęp do :

 

- Eleven HD

- Eleven Sports HD

- TVP HD

- Adventure HD

- Nuta HD

- HBO HD

- HBO 2 HD

- HBO 3 HD

- FilmBox Premium

- FilmBox Extra HD

- Cinemax HD

- Cinemax 2 HD

 

Chwilowy błąd systemu? Czy jakaś promocja?

Edytowane przez Barti
Każde zdanie rozpoczynamy wielką literą. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...