Jump to content

zuchu

Users
 • Content Count

  35
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutralna

About zuchu

 • Rank
  Niedoświadczony

Recent Profile Visitors

153 profile views
 1. Chyba się w końcu udało...superpremium 4k z multiroomem za 119,99zł jest ok? Czy jest jeszcze możliwość walki o multiroom za 0zł? W każdym razie dzięki za wcześniejsze podpowiedzi.
 2. Chciałem, jak wyżej napisałem zgodzić się na 120zł za całość. Padło twarde nie ze strony konsultantki.:)
 3. A da się w tej kwocie ogarnąć multiroom? Powiedziałem, że kolega ma ten pakiet za 109,99. Oczywiście odpowiedź, że się nie da.
 4. Zadzwoniłem na 122947879. Oferowali superpremium 4k z multiroomem za 129,99. Teraz płacę 166,89 z multiroomem, nie mam opłaty za dekoder 4k z dyskiem. Jest to moja 1umowa, kończy się 31.08. Rezygnacja dawno złożona, ale w zasadzie nikt nie dzwonił. To na czym mi zależy to c+ z 4k, eleveny, hbo z go, mistrzowska piłka. Oczywiście treści typu, że to maksymalna oferta, taniej się nie da itd. Chyba, że bez mistrzowskiej piłki byłoby ok.121zł. Mówiłem, że za 120 zł. za calość jestem w stanie zgodzić się od ręki. Usłyszalem, że się nie da. Czy warto cz
 5. Dzwonili wczoraj, nie wiem czy standardowa infolinia czy utrzymanie. Proponują mi bez cinemax, których nie muszę mieć 149zł. Nie chce mi się z nimi użerać. 1.09 zanoszę dekodery do ich punktu i mówię im nara. Skoro nie chcą mieć 110zł przychodu, a wolą 0zł no problem. Mam inną opcję, która wyjdzie nawet 15zł mniej w kablówce osiedlowej. Bez 4k można żyć.
 6. Za dekoder 4k nie mam opłat, 10zł za multiroom. Byłbym w stanie płacić te 110-120 już z multiroom i cinemax, których w tym pakiecie nie ma. Przy okazji ktoś wie, za ile cinemax można ugrać? Kwestia druga, ktoś wie ile kosztuje extra+ ze wszystkimi c+, eleven, hbo z go plus m.piłka? Czy jest to w ogóle opłacalne względem pakietu superpremium.
 7. Umowa kończy mi się 31.08, wypowiedzenie złożyłem w czasie, gdy sklepy były zamknięte. Raz zadzwonili, oferujàc to co mam obecnie za około 10 złotych taniej i od tego czasu cisza. Jest to moja pierwsza umowa. Płacę za superpremium+ z multiroomem, dekodem 4k, elevenami, cinemaxami, wszystkimi c+, hbo z go około 167zł. Czy miał ktoś sytuację, że po kończącej się pierwszej umowie, mają klienta w d....i nie oferują nic by go zatrzymać?
 8. Wysłałem mimo, że mam umowę do 31.08, ale skorzystałem z opcji że można elektronicznie. Powiedz, masz w tej kwocie hbo z go, eleveny, c+4k, cinemaxy i multiroom? Ewentualnie, czy ktoś wie za ile taką opcję na ten moment można od nich wyciągnąć?
 9. U mnie propozycja jw 155zł, z tym że ze wszystkimi kanałami C+. Grzecznie podziękowałem.
 10. Ja mam teraz w ICA dostępne za 20zł. 31.01 wyłączyli mi po 2mc z promocji ze świąt. Do końca umowy 6,5mc, to pewnie też ma wpływ.
 11. Jak skorzystałeś z darmowej opcji MMP np. w okresie świąt, kiedy też był na 2mc za darmo, to ponownie za 0zł. nie udostępnią.
 12. Dokładnie o to mi chodzi. Obecnie za bogaty kwota to 55.90, a oni w nowej ofercie proponują to samo za 66,90, gdzie na stronie dla nowych jest za 59,90. Najgorsze jest, że nie ma żadnej alternatywy, a talerz odpada.
 13. Wiem o tym, choć i tak umowa kończy mi się właśnie 31.12. Chodzi mi o to, czy ktoś wie czy posiadają dział utrzymania klienta.
 14. Witam, czy orientuje się ktoś czy po złożeniu rezygnacji na usługę telewizji, oddzwania ich dział rezygnacji (czy oni w ogóle mają taką sekcję)? Bo ich oferta na przedłużenie umowy, choć ciężko to tak nazwać to są żarty. 10zł więcej za pakiet bogaty w stosunku do obecnych opłat.
×
×
 • Create New...