Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

@pasiak, Multimedia GO w promocji na 12 miesięcy jest w cenie 3 zł/miesięcznie, natomiast bez promocji na czas nieokreślony 7 zł/miesięcznie. Chyba, że coś się zmieniło. Wszystkie kanały nie są dostępne. Brak podstawowych kanałów Polsatu i TVN. Po drugie, można odbierać tylko te kanały, które ma się dostępne w pakietach, które się wykupiło mając TV cyfrową.

 

Wszedłem na stronę Multimedia GO, bo dawno tam nie byłem, chociaż nie mam wykupionego Multimedia GO. Pojawił się dostęp do TVP HD, Filmbox Action, Filmbox Arthouse HD, Adventure HD, Polsat Doku HD, Polsat Viasat History HD, Polsat Sport Fight HD, Eleven Extra HD, Polsat Music HD, Zoom TV HD, Superstacja, Super Polsat, Nowa TV HD, WP HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, od dzisiaj Toruń ma pełną ofertę, zgodnie z otrzymanym SMS.

Po przeskanowaniu moduł CAM wyszukał 181 kanałów cyfrowych, liczba kanałów analogowych spadła do 28.

W Wąbrzeźnie mamy taką samą liczbę kanałów analogowych i cyfrowych. Zawsze oferta Torunia i Wąbrzeźna pokrywała się w tym samym czasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Układ częstotliwości w Rzeszowie po cyfryzacji:

lhttps://drive.google.com/file/d/0B--uPQUVYWWBMmlKckN5ZTBqdFE/view?usp=sharing   przed redukcją analogu

https://drive.google.com/file/d/0B--uPQUVYWWBZjBUcU9RRktaaWs/view?usp=sharing - po cyfryzacji

Edytowane przez Bartosz95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SMS-a nie otrzymałem. Ale od 7.09 mamy plansze na części kanałów analogowych z informacją, że dany kanał jest dostępny tylko w wersji cyfrowej.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety takiego SMS-a nie dostałem, a dzwoniłem w dniu dzisiejszym na infolinię z pytaniem o wejście pełnej oferty w Łodzi. Otrzymałem informację, iż w niedalekiej przyszłości. Dzięki za info. Myślę, że doczekamy się wreszcie pełnej oferty w Łodzi.

Edytowane przez Barti
Brak znaków interpunkcyjnych w poście, przez co jego czytelność jest utrudniona. Pisząc posty należy poprawnie stosować znaki interpunkcyjne. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogarniam temat i udostępniam takie małe podsumowanie ;)

 

Miejscowości z pełną ofertą MM: Toruń, Łódź

Miejscowości bez pełnej oferty MM: Gorzów Wielkopolski, Wysokie Mazowieckie

 

Wypisujcie swoje miasta, a ja będę edytował ten post i w ten sposób zbierzemy wszystkie informacje w jednym miejscu ;)

 

Kanały dostępne po redukcji TV Analogowej:

1. TV Puls HD

2. Puls 2 HD

3. Zoom TV HD

4. Polsat Sport News HD

5. Polsat News HD

6. Polsat Film HD

7. Polsat Play HD

8. Polsat Cafe HD

9. TV Republika HD

10. Focus TV HD

11. Stopklatka TV HD

12. Disney Channel HD

13. Polsat Viasat Explore HD

14. Polsat Viasat History HD

15. Adventure HD

16. Top Kids HD

17. Nuta.TV HD

18. Power TV HD

19. Cinemax HD

20. Cinemax 2 HD

21. Filmbox Action

22. Filmbox Arthouse HD

23. E-Sport HD

24. Eleven Extra HD

25. Polsat Music HD

26. Polsat Sport Fight HD

27. Nowa TV HD

28. Food Network HD

29. WP HD

30. TVR HD

31. Golf Channel HD

32. HGTV HD

33. TVN 24 BIS HD

+ testy

 

Jeżeli czegoś brakuje to piszcie ;)

Edytowane przez SatZnawca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego, co mi powiedział technik/monter (mała awaria w bloku) to jeszcze w tym roku ;) Bo rozmawialiśmy o redukcji TV analogowej i mówi, że już mają info, że te kanały zostaną podniesione do HD, a SD ponoć out. :D Wiadomo, że zawsze trzeba brać poprawkę na takie info od nich. :P

Edytowane przez Barti
Brak znaków interpunkcyjnych w poście, przez co jego czytelność jest utrudniona. Pisząc posty należy poprawnie stosować znaki interpunkcyjne. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...