Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiam się nad sensem istnienia pakietu HD.To było dobre jak HD raczkowało i było swego rodzaju luksusem za dodatkową opłatą.Ale obecnie,jak większość atrakcyjnych programów HD jest poza tym pakietem,a nowe jak Paramount HD wchodzą do głównych pakietów ,to nie ma sensu.Zwłaszcza,że programy się dublują/DiscoveryHD,AXNHD,MTV HD/.Zostaje tylko Ale Kino HD Viasat HD i Animal HD które można przyłączyć do Superboxa albo Maxboxa.

Uważam,że powinni to zrobić przy okazji wraz z nową listą programową. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcą podnosić cen głównych pakietów, dlatego ten "HD" ciągle istnieje. TVP HD czy Ale Kino+ HD są drogie i atrakcyjniejsze od większości, bo nie przerywają programów reklamami. PC HD będzie przerywał. MTV Live HD to kanał międzynarodowy, dostępny w wielu pakietach na Świecie i słono płatny. To jest niechlubny wyjątek. Ma przyciągać młodszą widownie. :P

 

Duble są dla klientów niższych pakietów. No i żeby nie było wrażenia, że 4 kanały są takie drogie. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku ze zmianami jakie wchodzą od 1 kwietnia istnieje "furtka" do rozwiązania umowy z mm jeśli ktoś posiada sam internet poniżej pismo rozsyłane do wszystkich abonentów.(...)

W dzisiejszych czasach prawie żaden dostawca poczty nie używa juz portu 25, patrz np.: http://pl.ccm.net/faq/2668-parametry-se ... zty-e-mail, a multimedia robi to co inni juz dawno zroblil:

http://www.orange.pl/kid,4002310999,id, ... ticle.html

http://blog.netia.pl/netia/entry/mozeci ... my-port-25

 

Zgadzam się że ta blokada jest oczywista oczywistośćią ale "furtka" do zerwania umowy istnieje gdyż multimedia nie przewidziała takiej blokady w swoich umowach.

Port 25 był integralną częścią regulaminu świadczenia usług telekomunikacyjnych w umowach sporządzonych do 1lutego 2015r

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się że ta blokada jest oczywista oczywistośćią ale "furtka" do zerwania umowy istnieje gdyż multimedia nie przewidziała takiej blokady w swoich umowach.

Port 25 był integralną częścią regulaminu świadczenia usług telekomunikacyjnych w umowach sporządzonych do 1lutego 2015r

No nie wiem, blokada będzie domyślna ale przecież na wniosek abonenta i jego odpowiedzialność blokada pewnie może być ściągnięta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jaap Ja też korzystam z Norton 360. Nie wiem gdzie Ty widziałeś że Norton aż 200 zł kosztuje. Na omegasoft.pl nowa licencja Norton 360 na rok czasu na 1 komputer kosztuje 125 zł, a odnowienie licencji Norton 360 na rok czasu na 1 komputer kosztuje też 125 zł, a jeszcze w lutym odnowienie licencji było nawet za 105 zł w promocji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam moduł CAM i własną listę więc nie kierowalbym się pozycją u mnie.

Swoją drogą na tym samym numerku w ten sam sposób pojawił mi się PVE parę dni przed wprowadzeniem - bez nazwy i EPG.

 

A Paramount to będzie rebranding Viacom Blink więc raczej znajdzie się w tym miejscu co teraz jest VB nadawany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...