Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Po jaka [beep]e mieszaja w tych listach kanalow. Czy wylaczyc jeden kanal a w jego miejsce dac drugi to trzeba skasowac cala liste.W czorej wieczorem w Rzeszowie skasowali mi cala liste nie bylo nic musialem od nowa wczytywac ustawiac po swojemu liste kanalow zeszlo mi ponad godzine( Mam Modul) Ile razy beda tak jeszcze mieszac w tych listach kanalow dlaczego nie wyrzuca tych dubli.Chyba tylko do konca umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiana była u wszystkich, też mam moduł i TV sam sobie dodał PC HD. To że twój TV jest ułomny i odwala takie cyrki to już nie wina MM. Biorąc moduł CAM trzeba się liczyć z tym, że niektóre TV przy zmianach programowych tak się będą zachowywać - moduł tutaj nie ma nic do rzeczy, on ma tylko odkodować kanały za które płacisz, głowica dvb-c siedzi w twoim TV. Nie chcesz mieć takich problemów to bierz dekoder.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem przypadkowo wszedłem dzisiaj na stronę UPC.Interesuję się tą siecią ponieważ moja rodzina w południowej części miasta ją ma. Patrzę i oczom nie wierzę:lista programów aktualizowana na 17 marca i ANI JEDNEGO DUBLA SD !!A przecież mieli więcej dubli niż Multimedia ! Czyli jednym pociągnięciem można zrobić porządek? Można! A przecież UPC też miała umowy z nadawcami jak MM. Więc tu pewnie znowu nie chodzi o umowy jak pisze draco,tylko o co inne.To tak jak z nową listą programów w MM-Południe,że niby sieć nie zmodernizowana.Aż tu nagle hokus-pokus i od 1 kwietnia będę miał nową listę.Nic nie modernizowano,nic nie robiono/wiem na pewno od konsultanta miejscowego/.Przyszedł prikaz zrobić nową w Częstochowie i prikaz wykonano! :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo mają ważne umowy z nadawcami. Często jest tak, że albo bierzesz wszystko, albo nic. Także pozbywanie dubli trochę potrwa.
Ok, ale dlaczego w mojej lokalizacji nadal są duble TVP1 i TVP2? Przecież w zdecydowanej większości miejscowości zostały już usunięte. W to miejsce można by dodać coś z brakujących rzeczy, ale widać MM to wisi. Z innej beczki - chyba była jakaś aktualizacja softu dekodera 3830CD, bo dzisiaj zauważyłem, że w EPG pozycje, które są aktualnie emitowane są otoczone jaśniejszą ramką. Wczoraj tego jeszcze nie było.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem przypadkowo wszedłem dzisiaj na stronę UPC.Interesuję się tą siecią ponieważ moja rodzina w południowej części miasta ją ma. Patrzę i oczom nie wierzę:lista programów aktualizowana na 17 marca i ANI JEDNEGO DUBLA SD !!A przecież mieli więcej dubli niż Multimedia ! Czyli jednym pociągnięciem można zrobić porządek? Można!

Nie można. :P

 

Coś słabo się interesujesz UPC. Inaczej wiedziałbyś, że to tylko sztuczka. Kto ma dekoder HD, nie widzi kanałów SD - i na odwrót. U nas coś takiego nie przejdzie. Dekodery SD ma tylko niewielka część po-Stream'owców. Poza tym, zaraz posypałyby się opinie typu "dajcie nowe kanały, skoro usunęliście duble". Póki co, żaden z wielkich dostawców płatnej TV nie zdecydował się na pełne wy[beep]e dubli. Nie wiem, ile razy można powtarzać, że każda sieć ma inne realia? Multimedia szczególnie ma skomplikowaną sytuację, na tle innych. I nie można tego zmienić jedną decyzją - potrzeba pieniędzy, których na razie nie ma.

 

A przecież UPC też miała umowy z nadawcami jak MM. Więc tu pewnie znowu nie chodzi o umowy jak pisze draco,tylko o co inne.

Nie o umowy i kasę? To, o co geniuszu? Jakoś nie potrafię sobie wyobrazić innego sensownego powodu. Większość klientów MMP ma dekodery HD, a więc nie muszą się martwić o odbiór klientów. Wystarczy, że zostawią je tylko w Streamie - który ma osobną 'centralę'. Więc?

 

To tak jak z nową listą programów w MM-Południe,że niby sieć nie zmodernizowana.Aż tu nagle hokus-pokus i od 1 kwietnia będę miał nową listę.Nic nie modernizowano,nic nie robiono/wiem na pewno od konsultanta miejscowego/.Przyszedł prikaz zrobić nową w Częstochowie i prikaz wykonano! :jupi:

Częstochowa nie cierpiała na brak miejsca, tylko mieli inne problemy techniczno-prawne. Ale co ja ci będę pisał, zapytaj cudownego konsultanta. :lol:

 

Ok, ale dlaczego w mojej lokalizacji nadal są duble TVP1 i TVP2? Przecież w zdecydowanej większości miejscowości zostały już usunięte. W to miejsce można by dodać coś z brakujących rzeczy, ale widać MM to wisi.

Taa, wisi bo mają w poważaniu Nowy Dwór Gdański - tam nie można zarobić. ;)... :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Draco_san:

Skoro wiesz więcej na temat Południa to jakie u mnie są problemy w uruchomieniu aktualnej oferty - brak miejsc czy "problemy techniczno-prawne"!

Ludzie, z Południem robi się taką tajemnicę jak by to co najmniej drugi świat był!

Nikt nic nie chce powiedzieć jakby za to groziła co najmniej kara śmierci!

Tylu forumowiczów będących na bieżąco z info na temat MM, a każdy milczy jak grób!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fokus TV może znaleźć się na miejscu gdzie nadaje Paramount w SD. U mnie na liście cały czas jest wersja SD Paramountu na kanale na którym wcześniej nadawał Viacom Blink a Paramount Channel HD pojawił się jako nowy kanał.

 

Fokus jest darmowy w SD ale może Multimedia się pokusi o wersję HD?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro wiesz więcej na temat Południa to jakie u mnie są problemy w uruchomieniu aktualnej oferty - brak miejsc czy "problemy techniczno-prawne"!

Tak, na pewno dowiadywałem się o miejscowość, której nazwę słyszałem może 2 razy w życiu. :roll:

 

Ludzie, z Południem robi się taką tajemnicę jak by to co najmniej drugi świat był!

Bo dla firmy jest. Taka kula u nogi czy brzydkie kaczątko. A takimi rzeczami się nie chwali. Oficjalny status MMP Południa jest prosty "w/do modernizacji". Nie wiem, co ci mają napisać? Zrobią jak będą mieli kasę i będzie im się to opłacało. Wkrótce.

 

Nikt nic nie chce powiedzieć jakby za to groziła co najmniej kara śmierci!

Bo może niewiele osób tutaj interesuje się Południem? :P Męcz ich lokalny oddział u siebie najlepiej. Prędzej tam się wszystkiego dowiesz.

 

Tylu forumowiczów będących na bieżąco z info na temat MM, a każdy milczy jak grób!

Ja nie jestem na bieżąco z Południem. Multimedia obsługuje tysiące miejscowości. Nie sposób tego wszystkiego ogarnąć. Co więcej, oni sami na górze sami tego nie ogarniają. Dlatego mają 2 różne spółki. ;)

 

-------------------------------------------------

Fokus TV może znaleźć się na miejscu gdzie nadaje Paramount w SD. U mnie na liście cały czas jest wersja SD Paramountu na kanale na którym wcześniej nadawał Viacom Blink a Paramount Channel HD pojawił się jako nowy kanał
Nie może, bo tej pozycji nie ma wszędzie. Np. u mnie. :P Poza tym, nie pomyślałeś że po coś to zostało włączone? I to zrobiła sama Multimedia, bo nadawca nie nadaje sygnału wersji SD. Na pewno nie po to, żeby zaraz się pozbywać.

 

Fokus jest darmowy w SD ale może Multimedia się pokusi o wersję HD?

Z tego co wiem, możliwe są obie wersje. Jest to uzależnione od wyniku innych negocjacji. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Częstochowa nie cierpiała na brak miejsca, tylko mieli inne problemy techniczno-prawne. Ale co ja ci będę pisał, zapytaj cudownego konsultanta. :lol:

Naprawdę ? A pamiętam jak pisałeś,że Południe nie jest zmodernizowane i dlatego nie ma nowej listy.Potem okazało się że jest częściowo zmodernizowane a teraz że ma "inne problemy techniczno-prawne".Średnio podoba mi się ta nowomowa w sprawie MM-Południe.

Coś słabo się interesujesz UPC.

Interesuję się na tyle ile chcę.A to czy programy SD na dekoderze UPC zostały ukryte czy usunięte nie ma dla użytkownika żadnego znaczenia.Ich nie ma na liście.I o to chodzi.

Nie o umowy i kasę? To, o co geniuszu? Jakoś nie potrafię sobie wyobrazić innego sensownego powodu.

Zostaję przy swoim zdaniu.To ciekawe,że 1 lutego Częstochowa miała problemy "techniczno-prawne" a 1 kwietnia już ich mieć nie będzie.Wystarczyło 2 miesiące na sporządzenie nowych umów. A kolegom z Górnego Śląska ile dajemy poczekać ?? Ich problemy "techniczno-prawne" będą do listopada ? grudnia ? 2016 rok ??

Zresztą,dajmy spokój.Tylko to może nas uratować. :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę ? A pamiętam jak pisałeś,że Południe nie jest zmodernizowane i dlatego nie ma nowej listy.Potem okazało się że jest częściowo zmodernizowane a teraz że ma "inne problemy techniczno-prawne".Średnio podoba mi się ta nowomowa w sprawie MM-Południe.

Wcześniej pisałem dość ogólnie o Południu, albo miałem niepełne informacje o twojej miejscowości. Zresztą nawet teraz nie mam ochoty się w tym grzebać.

 

Interesuję się na tyle ile chcę.A to czy programy SD na dekoderze UPC zostały ukryte czy usunięte nie ma dla użytkownika żadnego znaczenia.Ich nie ma na liście.I o to chodzi.

Naprawdę chodzi ci, żeby nie było ich na liście? I co to zmieni? Większość u nas ma dekodery HD. Chodzi, żeby ich się na stałe pozbyć, a nie ukrywać przed oczami klientów. :roll: A to, jak już powiedziałem, nie zależy od jednego "pstryknięcia". :P

 

Zostaję przy swoim zdaniu.To ciekawe,że 1 lutego Częstochowa miała problemy "techniczno-prawne" a 1 kwietnia już ich mieć nie będzie.Wystarczyło 2 miesiące na sporządzenie nowych umów. A kolegom z Górnego Śląska ile dajemy poczekać ?? Ich problemy "techniczno-prawne" będą do listopada ? grudnia ? 2016 rok ??

Tzn, przy jakim? Co jest według ciebie powodem braku pełnej oferty? Nie napisałeś tego. Twierdzisz tylko, że jakieś bliżej nieokreślone ludziki tak sobie postanowiły na złość użytkownikom Południa. :D Techniczne problemy, to nie tylko stereotypowe położenie kabla, czyli modernizacja. Nie wnikam, bo mnie szczerze mówiąc to niezbyt interesuje. Postaraj się, i sam w tym pogrzeb.

 

Zresztą,dajmy spokój.Tylko to może nas uratować. :smile:

Puls mi nie skoczył nawet na sekundę. Lubię po prostu polemizować. A ta dyskusja nie zajmuje nawet całej mojej uwagi. Piszę na marginesie, przy okazji grzebania w papierach swojej firmy. Dlatego o spokój się nie martw. :P

 

-------------------------------------------------

Już wkrótce zostanę tylko ja jako przedstawiciel MMP Południe bez aktualnej oferty na tym forum!

Trzeba będzie zamknąć konto i usunąć stronę z ulubionych żeby nie było mi żal wprowadzanych nowości. :)

Wydaje mi się, że przeceniasz znaczenie tego forum dla tej firmy. Tutejsze opinie nie są dla nich nawet miarodajne. Zdecydowanie bardziej interesuje ich profil na FB. Tam kieruj głównie swoje uwagi. A z nami pisz dla przyjemności i dla wymiany doświadczeń. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...