Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Ja w czerwcu będę walczył.Za superbox+HD+multiroom+net 30M będę chciał płacić max 90zł.Neta na razie od nich nie mam.Zgłosić chęć posiadania przy negocjacjach czy wcześniej??

Ja z Maxboxa + multiroom + 60Mbps wywalczyłem 88 zł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem wcześniej, od 1.04 Częstochowa (ta część, która wcześniej miała full ofertę) będzie miała zmienioną numerację - to co było robione u nas na początku lutego. Inne miasta z MMP Południe nie będą miały żadnych zmian.

 

I niech mi ktoś powie że to nie jest dyskryminacja .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CI+ pozwala nagrać materiał zakodowany, do odtworzenia będziesz w dalszym ciągu potrzebował karty do zdekodowania. Obecnie procesory stosowane do Tunerów, również pozwalają nagrać materiał w taki sam sposób, czyli zakodowany. W TV niektóre firmy stosują szyfrowane dyski, więc nagrany materiał odtworzysz tylko na tym TV. Chodzi o zabezpieczenie przed rozpowszechnianiem, takie kwiatki wymagają właściciele materiałów. CI+ pewnie na razie nie wejdzie bo większość sprzętu jest na CI a wymiana kosztuje, w MM może to będzie atut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy tak jest we wszystkich firmowych telewizorach,ale w moich Philipsach nie nagra się żadnego programu gdy TV jest odłączony od internetu.Po zalogowaniu do sieci funkcja PVR działa normalnie.Oczywiście nagranie z przyłączonego twardego dysku można odtworzyć tylko na tym telewizorze na którym dokonano nagrania. :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W telewizorach Philips wszystko jest możliwe ! Np. TV reaguje na pilota dopiero po 40 sekundach od chwili włączenia.Za to obraz żyleta !!

Nie jeden tv widziałem/ustawiałem i delikatnie mówiąc żeby nie używać wulgaryzmów przekombinowane oprogramowanie ma większość Philipsów i Sharpów. Jakość obrazu to nie wszystko, sobie nie kupiłbym nigdy takiego tv bo bym go chyba po tygodniu z okna wyrzucił. Każdy kto się mnie pyta jaki kupić tv do kablówki to mówię, że byle nie Philips i Sharp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po za brakiem dekodera, masz brak możliwości korzystania z VoD. Reszta zależy od Twojego TV. Jeśli masz PVR w telewizorze to możesz bez problemu nagrywać, jak do tej pory MMP ma CI, a nie wiadomo jak będzie gdy wejdzie CI+.

 

 

Dziś już z dużej litery :). Proszę wytłumaczyć drugą część zdania. Co znaczy, że MMP ma CI a nie CI+ i jaka jest rożnica? Ja mam UPC i mam kartę CI+ i jest wszystko ok. Pilot jeden a tak różnicy nie widzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...