Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli chcecie mieć kanał Adventure HD w sieci Multimedia, to musicie prosić Waszego operatora aż do skutku! :)

Polecamy pisanie postów z prośbami o dodanie tego kanału na http://www.facebook.com/MultimediaPolskaSA oraz zgłaszanie takiej prośby konsultantom na infolinii.

Liczymy na Wasze wsparcie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i stało się ! Dziś od rana w okręgu Częstochowa należącym do MM-Południe nowa lista programowa z TVN-ami w HD,Travel HD itp.

Mam moduły CAM,moje Philipsy zaktualizowały listę.Potargała mi się lista "ulubionych" ale po kilku minutach poprzestawiałem na swoje miejsca nowe programy.

Jest OK !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak okazało się że nie będę miał tych kanałów z pakietów filmbox extra oraz filmy i seriale bo niema możliwości technicznych to pokiego grzyba do mnie dzwonili i mi oferują wybrakowaną oferte i złożyłęm reklamacje i ma przyjśc pismo w ciągu 14 dni zobaczymy, a z tych kanałów mam tylko AXN spin i Paramount channel ech...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie panie z Działu Sprzedaży nie mają pojęcia o tym w jakiej danej lokalizacji dostępne są jakie pakiety i programy, prędzej pewnie to wiedzą w Dziale Technicznym. Powinno być tak, że Dział Sprzedaży powinien mieć możliwość sprawdzenia w systemie komputerowym możliwości techniczne w danej lokalizacji a nie w ciemno coś oferować a potem okazuje się, że dana usługa nie będzie działała bo brak możliwości technicznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w poniedziałek rano przerywał Internet, dzwoniłem wtedy na infolinie aby zgłosić problem to odzywał się automat, że awaria jakaś. Patrząc ogólnie to cały czas w całej Polsce mają jakieś problemy z Internetem. Na profilu na facebooku nie ma dnia aby ktoś nie zgłaszał problemów z Internetem.

 

U mnie ostatnio zwiększyli maksymalną prędkość Internetu z 30 Mb/s do 60 Mb/s. Na kanale Info w analogu jest informacja o cenach, nie wiadomo tylko czy to na rok czy na 2 lata umowa.

2 Mb/s - 35 zł

12 Mb/s - 44 zł

30 Mb/s - 49 zł

60 Mb/s - 59 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy warto brać wi-fi z Multimedii,czy lepiej swój router, a ich modem.? Temat był omawiany,ale chciałbym to wszystko umieścić w przedpokoju,a nie chcę zbyt dużej plątaniny kabli.Gdybym wziął od nich wi-fi za złotówkę miesięcznie/zamiast 8 zł/,to może warto ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jakie teraz oferują modemoroutery, jakość (moc) wi-fi w takim sprzęcie nieco się różni w zależności od producenta. Jedne modele działają trochę lepiej w blokowiskach inne gorzej. Kupując router we własnym zakresie mamy większy wybór sprzętu ale wówczas mamy dwa urządzenia (kabelki można jakoś razem związać więc to nie problem wg mnie). Osobna kwestia to znalezienie w miarę niezatłoczonego kanału niezależnie od tego czy to będzie sprzęt 2w1 czy własny router.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:> Biorąc router z MM miejcie świadomość że nie będziecie mieli pełnej kontroli nad własną siecią domową Wi-Fi dlatego warto wydać troszkę srebrników na własny najlepiej dualband. Co do transferu to net zwalnia jak więcej osób loguje się do sieci w danej lokalozacji a tak nie powinno być. Moja propozycja zgłaszć reklamacje pisemnie, podpierając się wynikami z ich testera. Coraz częściej MM idzie na ilość zapominając o jakości ale możemy im o tym przypomnieć. Tłumaczą arogancko że w umowie jest DO i liczą że nie będzie reklamacji. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...