Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Już w tym wątku był temat TVN Fabuła, z tego co pamiętam to draco_san był spokojny, że włączą od razu w MM.

Byłem spokojny... Ale już nie jestem, stąd moje pytanie na FB. Nie mam żadnych informacji, jakoby kanał miał się pojawić od razu. Właściwie nic nie wiadomo, w jakich będzie kablówkach. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, super news z innej sieci. Jak dla mnie jest to w pewien sposób rewolucja. Usługa rewelacyjna ale trzeba mieć do niej również super przepustową i jakościowo zadbaną sieć:

http://www.telepolis.pl/wiadomosci/netia-startuje-z-nagrywarka-w-chmurze,2,3,33080.html

 

Jak dla mnie sama idea super! Pytanie oczywiście o szczegóły, koszty itp. ale jest to kierunek, w którym chciałbym, żeby poszły sieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem taką ofertę

Internet 30 mb/s + MaxBox 24 m-c + Canal+Platinium 12 m-c + HBO HD MAX 6 m-c. Do tego moduł cam. Cena za całość 109,00zł. Czy to dobra oferta?

Wykrec maxbox tez na 12miesiecy,abys miał obie usługi zgodne w czasie. Dla mnie oferta git. Jeszcze bym o multiroom powalczyl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się co niektórzy dziwią że chwalę UPC. Ale to właśnie u tego operatora program TVN Fabuła pojawił się w dniu startu,czyli dzisiaj. Multimedia charakteryzuje się tym,że praktycznie nigdy nie włącza nowego programu w dniu jego premiery/za wyjątkiem Paramount/ .A Fokus TV i Superstację to chyba nie będziemy już mieli nigdy. A jeśli nawet włączą Fokus to pewnie w SD tak jak zrobili ze Stopklatką.Na dużych telewizorach nie pooglądasz.Szkoda słów. :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze nikt póki co nie potwierdził, że nc+ będzie usuwać jakieś duble SD w czerwcu (na razie jest tylko info, że planują przejść z mpeg-2 na mpeg-4), a po drugie nawet gdyby usunęli na satelicie te duble, to i tak kablówka może sobie pobrać od nadawcy te kanały w wersji SD drogą światłowodową. Dajcie sobie na wstrzymanie. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że przechodzą na MPEG-4 i DVB-S2 nie oznacza wcale likwidacji dubli SD. Że tam niby jakiś rzecznik pół roku temu coś mówił, nie znaczy że tak będzie naprawdę. Raczej nie ma nadal oficjalnego komunikatu o tym. Prędzej należy się spodziewać komunikatu, że przejście wyłącznie na MPEG-4 się przesunie, niż że zlikwidują zaraz wszystkie duble.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta TV ważna rzecz ale może niech MM zajmie się też swoją siecią przesyłową, jej rdzeniem oraz podłączeniem do głównych punktów styków z polskim i światowym internetem. Smutną normą jest to, że w godzinach 20-22 od w dni robocze prędkości spadają i internet "ssie". Przy moim 30Mb/s nagle spada do 18Mb/s a co dopiero jak ktoś ma 60 lub 120Mb/s.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta TV ważna rzecz ale może niech MM zajmie się też swoją siecią przesyłową, jej rdzeniem oraz podłączeniem do głównych punktów styków z polskim i światowym internetem. Smutną normą jest to, że w godzinach 20-22 od w dni robocze prędkości spadają i internet "ssie". Przy moim 30Mb/s nagle spada do 18Mb/s a co dopiero jak ktoś ma 60 lub 120Mb/s.

Ja mam łącze 60 Mb/s i nie mam problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem coraz dalej od wykupienia internetu od Multimedii po waszych postach....

Tak strasznie to nie jest bo bym u nich nie był ;) UPC i Vectra moim skromnym zdaniem mają "jakościowo" lepszy net ale np: w MM jest o wiele lepiej niż w Orange (łącza stacjonarne ADSL). MM brakuje solidnych inwestycji w sieć i punkty styku, a kto obecnie nie inwestuje ten stoi w miejscu a wręcz się cofa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak szczerze mówiąc,to raczej nie jestem zainteresowany nowymi programami a podniesieniem jakości istniejących.Czekam na wersje HD : Puls,Puls2,Stopklatkę,Fokus,Polsat News,Polsat Film,TV Republika,Kuchnia+,Domo+,Discovery TurboXtra,ID. Skoro NGC , NGC Wild ,BBC oraz Fox-y szybko nie wrócą to z nowości co może być :History,History2,Sport Extreme,CBS Reality?...Nic z tego raczej mnie nie interesuje.

Po wakacjach podobno ma być TVP Info HD i TVP Kultura HD.Ale czy będą w Multimedii ?? Raczej /jak zwykle/ nie na starcie. :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...