Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Większość opinii na temat TVN Fabuła mówi że same powtórki z TVN a więc nie warto kruszyć kopii.Idąc tym tropem należałoby zlikwidować TVP HD,TVP Seriale,TVN7,Polsat2,TVP Rozrywka i wiele innych bo to same powtórki.Większość widzów lubi wielokrotnie oglądać ulubione seriale i filmy,młodzi widzowie oglądają niektóre pozycje programowe po raz pierwszy.I już słyszę wielki krzyk że MM zlikwidowała np.TVN 7.A to przecież same powtórki.Reasumując większość chce TVN Fabuła w Multimedii choćby po to, żeby kolejny raz /a może pierwszy/ obejrzeć sędzię Wesołowską i Na Wspólnej.

Zagraniczne programy/np.Discovery/ to też same powtórki.A jak czasem idzie coś nowego to wyświetlany jest dumny znaczek: PREMIERA. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już wspomniałem, że z nowości akceptuję tylko jakość HD ;)

 

Patrząc gdzie jest Fokus TV:

Cyfrowy Polsat: kanał 110

NC+: kanał 89

Orange 19

VECTRA: kanał 513

UPC Polska: 386 (dekoder Mediabox), 312 (dekoder Kaon), 310 (dekoder Horizon)

INEA: kanał 203

Netia: kanał 40 (streaming); 124 (IPTV), 119 (Dialog)

TOYA: kanał 24

 

Stwierdzam, że MM jest na szarym końcu... :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MM milczy bo wie, że rozpęta się wojna na FB niezadowolonych klientów, że wersja SD nie wspominając już o tych którzy kanału nie zobaczą wcale!!!!

I taka sama sytuacja będzie z TVN FABUŁA więc nie ma co czekać, bo komentarz MM będzie identyczny jak i z każdym następnym kanałem!

Tak więc wiadomo czemu nie spieszą się z dodawaniem nowych kanałów! Zostali by zasypali pytaniami i nie korzystnymi komentarzami, ogólnie polityka MM jest tak, za kilka dni klienci z poza rejonu zapomną i po problemie!

To jest już szczyt - "w późniejszym terminie" - po pseudo modernizacji - za 20 lat.

O CANAL+ jestem raczej spokojny - klienci by ich zeżarli żywcem gdyby się nie dogadali!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszcie do Multimedia na profilu na Facebooku aby Fokus TV umieścili nie na pozycji 39 ale w przedziale pomiędzy 60-82, ponieważ Fokus TV powinien znaleźć się w kategorii "Przyroda i nauka" a nie w kategorii "Ogolne i informacyjne". Mógłby się znaleźć na pozycji 74 zaraz po Travel Channel albo 83 zaraz po Polsat Viasat Explore. Ja już post na Facebooku napisąłem w tej sprawie. Im więcej będzie postow tym bardziej opinie wezma sobie do serca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla tych co mają pewnie nic się nie zmieni do czasu zakończenia aktualnej umowy. Jak maja podnieść ceny, to dla nowych klientów. Więc jeśli teraz jest załóżmy za 39 zeta to warto brać i mieć na rok spokój. Szwagier miesiąc temu negocjował po uprzednim złożeniu wypowiedzenia i dostał Miniboxa za 30, Sport HD za 8 i paczkę C+ za 29,99 - w sumie 67,99 zł - wszystko na rok.

A nowa cena w rocznej promocji ogólnopolska pewnie będzie 49 zł, a na utrzymaniu klienta 35 lub 40.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...