Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Canal+ Discovery oznacza de facto likwidacje Planete+ w obecnej formie. Tzn. będzie nadawał, ale jako kanał rozrywkowo-lifestylowy. Programy dokumentalne mu zabierają. Tym chcą przysypać stratę MGM i być może niektórych praw sportowych. Będzie też więcej seriali, ale głównie starszych. I programy, które zapowiadał prezes NC+, już się tworzą. A dodatkowy kanał sportowy jest głównie dla emisji powtórek. Najważniejsze transmisje będą na głównym Canal+.

 

@spider1978:

To nie jest kwestia "potrafią", tylko polityki tej kablówki (o której już wiele tu pisałem). Niespecjalnie im zależy na szybkim dogadaniu się, bo chcą dostać dobrą cenę. I nie płacić tyle co inne kablówki. Dlatego te negocjacje mogą potrwać. :P Pamiętaj, że mają tylko ok. 380 tys. klientów cyfrówki, którzy nie są priorytetem. Czemu ci tak zależy na tym kanale?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie akurat serie A to podstawa tyle, ze prawa do niej niezle kosztuja. Co do Ligi Europejskiej to jedynie tam mozna poogladac nasze druzyny. Moze nie dlugo, ale jednak:p

 

Draco bo lubie poogladac czasem starsze filmy i seriale, ktore nie mialem okazji ogladac na TVN i TVN7. Zreszta, zeby stacja miala prawa bytu predzej czy pozniej beda musieli rowniez nadawac seriale premierowe. Mysle, ze ramowka w takiej formie jest tymczasowa, zeby sprawdzic forme i zainteresowanie kanalem na juz dosc mocno upchanym tego typu stacjami rynku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będzie coś nowego w tej sprawie, to dam znać. Podejrzewam, że to szersza sprawa na przyszłe lata, a nie na teraz. :P

To raczej zła informacja. Sieci regionalne do końcu roku mają funkcjonować. Potrzebny jest operator i można negocjować wpięcie (choć chyba stawki będą mniej więcej jasne bo opiniuje je UKE). Tak jak już pisałem - MM już powinna być gotowa by wiedzieć gdzie chce się wpiąć do regionalnych sieci światłowodowych (w sensie regionów, miasta) lub powinna mieć plan B w postaci wynajęcia włókien np: od Hawe ATM itp. Plan B już dawno można było zrealizować.

 

Przy tym tempie ich procesu myślowo-decyzyjnego nie wróżę sukcesu. Moim zdaniem wszystko jest obarczone tym, że właściciele chcieli się pozbyć MM ale cena była za wysoka i teraz nadal muszą się z tym bujać a kasy wykładać nie chcą. Dlatego moim zdaniem w ciągu dwóch lat temat powróci i kupi ich Netia lub Vectra (tu może być problem bo sieci się pokrywają i ktoś musiałby odkupić te regiony) :brawo: a do tego czasu inwestycje będą w bardzo ograniczonym zakresie (tam gdzie muszą).

 

Jeżeli chodzi o Fokus TV to MM zachowuje się żałośnie. Kanał jest na rynku od roku a wersja HD od ponad 7 miesięcy. Wszyscy duzi operatorzy już dawno go mają a MM ma go dopiero wprowadzić i to w wersji SD. To budzi mój pusty śmiech.

 

P.s.

Odnośnie długich negocjacji C+ to zwracam uwagę na negocjacje UPC odnośnie nSport+.... trwają niby cały czas i nikt nie chce "spuścić z tonu". To już ile? 2, 3 lata?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mówiłem o planach. Plany to mają dość szerokie i mam nadzieję, że wszystko zrealizują. Mówiłem o stanie faktycznym. Nigdzie jeszcze się nie podpieli. To się okaże pewnie pod koniec roku, albo na oczątku 2016r. Netia czy Vectra, nie są w stanie kupić Multimedii. Co najwyżej mogliby się połączyć, tworząc inną spółkę. :P

 

Multimedia nie ma obowiązku dołączyć Fokus TV do swojej oferty. Patrząc po reakcjach, to nie powinni tego zrobić. ;) Moim zdanie, kanał jest niepotrzebny bo i tak już każdy ma do niego dostęp. Wolałbym ADVENTURE HD, albo inny płatny kanał tego typu (H, H2, Lifetime, Polsat CI).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będąc abonentem już kilka dobrych lat muszę stwierdzić, że ta firma pójdzie na dno przy takim rozumowaniu i wcale się nie dziwie, że chcieli to sprzedać w "beep".

Nowych HD jak na lekarstwo bądź w wybranych lokalizacjach, długoterminowe negocjacje, brak modernizacji sieci, głuchota operatora i co chyba najgorsze usuwanie kanałów z dnia na dzień bez żadnych wcześniejszych informacji bądź zastępowanie wartościowych, szmirowatymi - czarno to widzę!

Operator zapomniał, że to my abonenci jesteśmy ich żywicielami, a nie oni naszymi!!!

 

Coś mi się zdaje, że to nie wszystko co przygotował dla nas operator na poniedziałek!

Informacja o wprowadzeniu kanału z jakieś portalu, a nie ze źródła, a na oficjalnej stronie i FB nic, pusto - coś mi się to nie podoba!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kazdy ma dostep, ale nie do wersji HD, a o taka wersje przede wszystkim kazdemu chodzi;). Wystarczylo pod uwage wziasc opinie abonentow;).

Taa, a później inne o inne kanały. I tak poszli by z torbami, bo klienci chcieliby wszystkie kanały i usługa stałaby się mało atrakcyjna cenowo. Nic, tylko słuchać opinii klientów, którzy często sami nie wiedzą czego chcą. :roll: A opinia kolegi @maro_1983, stanowi najlepszy dowód...

 

@maro_1983:

Przecież od nowego roku dodali ok. 9 kanałów HD. :roll: To mało? Mamy więcej (49 HD) tych kanałów od Cyfrowego Polsatu (40 HD) - największego dostawcę płatnej TV w kraju. Od maja dojdą kolejne 2 HD od NC+ i razem będzie już 51. Zapewniam, że już negocjują kolejne. Skoro takie to dla ciebie ważne, to czemu nie przejdziesz do NC+? Od maja będzie 65 kanałów HD (VoD nie liczę). Multimedia ma swoją specyfikę, do której trzeba się przyzwyczaić. I to Polska firma.

 

Czekajmy do poniedziałku. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Netia czy Vectra, nie są w stanie kupić Multimedii. Co najwyżej mogliby się połączyć, tworząc inną spółkę.

A czemuż to? Przypominam, ze Vectra miała ochotę na Netię, zrobiła wezwanie na akcje ale jej się ostatecznie nie udało i Jakubas przejął de facto kontrolę nad spółką. Netii moim zdaniem brakuje właśnie części tv kablowej. Odkupili kawałek sieci Aster przy przejęciu Aster przez UPC. UOKiK nakazał to tam gdzie sieci się pokrywały.

 

Dla mnie kluczowy moment to koniec umowy z danym operatorem. Wtedy ocenię, który ma dla mnie najlepszą ofertę i cenę. Już teraz wiem, że spokojnie mógłbym płacić za to co mam z 10-15zł taniej. Także MM musi się postarać by mnie zatrzymać. Mam gdzie iść, konkurencja w postaci UPC i Vectry czeka z otwartymi ramionami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Draco_san

Co do opinii - to myślę, że znalazło by się dużo więcej osób, które sądzą identycznie!

Walczę o to co mają wszyscy.

Te 9 kanałów to może dodali ale nie wszędzie zapomniałeś wspomnieć - u mnie od nowego roku nic nie dodali!!!

FOKUSA też nie będę mieć!

Ciekawe co zrobią z CANAL+ bo przecież nie ma miejsca na nowe kanały HD w mojej lokalizacji - a tu trzeba upchnąć 2 dodatkowe i to HD!!!

 

Trzeba było się nie pchać przed orkiestrę kupując STREAM, jak ich nie było stać trzeba było sprzedać VECTRZE.

I tu żałuje, że VECTRA zaoferowała za mało!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak poszli by z torbami, bo klienci chcieliby wszystkie kanały i usługa stałaby się mało atrakcyjna cenowo. Nic, tylko słuchać opinii klientów, którzy często sami nie wiedzą czego chcą.

 

Typowe rozumowanie właściciela firmy. Gdyby nie klienci to już na pewno by poszli z torbami.A słyszał o takim powiedzeniu "klient nasz pan" ?

Klienci nie wiedzą czego chcą? Podpowiadam: dużo atrakcyjnych kanałow HD za niewygórowaną cenę.Ot i wszystko. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...