Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Kuzwa jesli sie nie dogadaja to zostaniemy na koncowke sezonu bez C+Sport 2. To juz bedzie patologia.

 

Po poście draco też zaczynam się trochę niepokoić. :/

Mam Platinum czyli płacę za PEŁNY pakiet Canal+ tj. max sportu i filmów. Zatem - żądam bym miał nadal WSZYSTKIE kanały zarówno sportowe jak i filmowe.

Canal+ 1 i Seriale jest dla mnie zbędny, a jak mam płacić dodatkowo za Canal+ Discovery to dziękuję bardzo. :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radzę brać teraz pakiet C+ w promocji (ale jest ryzyko, że nowa pakietyzacja tylko dla nowych lub przedłużających umowę), bo o cenie w okolicach 40zł możemy zapomnieć.

 

To mi przypomina odwieczne "wrzutki" deweloperów mieszkań, którzy puszczają do prasy (rękami sprzedajnych pismaków) teksty typu : "Kupuj teraz, bo taniej już nie będzie".

Dany towar jest wart tylko tyle ... ile klient zechce za niego zapłacić. I ani grosza więcej.

A paczki Canal+ mają coraz mniejsze wzięcie wśród polskiego narodu.

Ale decydenci boją się ujawniać liczebność abonentów ... i nigdy jej nie ujawnią. Ośmieszyli by się spadającą liczbą klienteli.

.................................................

Dlatego Canal+ multiplikuje i ciągle zmienia swój "kontent". Teraz będzie aż 8 kanałów. I kolejny raz (na niektórych kanałach) wymieszają sport z filmami.

Co samo w sobie jest kuriozalne, bo mając do dyspozycji aż 8 kanałów, mogą upchnąć sport w np. 3 - 4 kanałach, żeby abonenci mieli realną możliwość wyboru.

Albo sport albo wszystko oprócz sportu.

A tak niestety nie będzie.

20 lat doświadczeń na rynku polskim i kolejny raz (i nie ostatni) cwaniackie mieszanie w tym kotle "premium".

Za kilka lat obudzą się z ręką w nocniku, bo młodzi ludzie olewają płatną telewizję, a starszym wystarcza DVB-T.

To już jeden z ostatnich skoków na kasę francuskich piesków na terenie Polski.

 

Stworzenia kanałów "Canal+ 1" (total hardkor dla naiwniaków) oraz "Canal+ Discovery" (cytat : "do 450 godzin rocznie premierowych programów") nie warto komentować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Negocjacje z NC+ trwają o Canal+ Discovery i Canal+ Sport2. A, że Multimedia nie jest skora podnosić cen, to może trochę potrwać.

 

Podnieść ceny?

Za co? Za kanały z powtórkami?

 

Bardzo dobrze! Nich Multimedia i inne kablówki nie dają się robić w konia nc+. Niech nc+ sama sprzedaje swoim klientom Canal+ za 40-50 zł, a nie po 10 zł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym nie oceniał tej oferty do końca bez zderzenia z ofertą Vectry, UPC, Netii itp. Dużo zależy czy na osiedlu, bloku jest konkurencja itp. Jeżeli ktoś ma gdzie pójść to operator łaski nie robi a klient wybierze to co mu pasuje. A cena ma często dla wielu osób decydujące znaczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i wciąż nie ma na stronie listy programów dla Multimedia Południe...

 

Też się tym zainteresowałem.Ja,co prawda,mam już nową listę/Częstochowa/ale wydaje mi się,że sukcesywnie będą włączać nową listę na Śląsku,Gdańsku i tam gdzie jeszcze jej nie ma.Być może w najbliższych miesiącach.I brak listy dla Południa na stronie stanie się bezprzedmiotowe.Oby jak najszybciej ujednolicili ofertę w całej sieci. :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż za łaskawcy. :lol2:

 

Szpecom z multimedii proponuje również blokade portu hdmi (aktywny tylko scart), odblokowanie hdmi = dodatkowo opłata 10zł miesięcznie.

 

Coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że jedyne co w kablówkach dobre to internet. :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sony87

ADB 3831CDX i IPS3000 to dwie różne platformy:

ADB 3831CDX - box PVR z dyskiem wewnętrznym, dwukierunkowy, z aplikacjami interaktywnymi i VoD... Więc musi obsłużyć więcej operacji jak IPS

IPS3000- box z USB PVR i USB Player, jednokierunkowy bez interaktywności

 

Więc porównywanie hardware ni jak się nie ma co do tych STB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...