Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

U mnie w spisie kanalow analogowych zmieniono już nazwe Viacom Blink! na Paramount Channel. Jednakże w analogu gdzie wcześniej szedł zapętlony ident Paramount Channel w miejscu Viacom Blink!, pojawił się czarny ekran, kanał został w ogóle wyłączony. Pewnie teraz trzeba będzie czekać albo na dekoder HD albo na samą kartę z uprawnieniami, albo zarówno i na dekoder i kartę, wtedy u mnie w analogu pojawi się zapewne Paramount Channel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj się dowiedziałem, że 1.04 w Częstochowie (ale tylko tej części zmodernizowanej) ma być zmiana numeracji (ta co była u nas na początku lutego).

 

Ha ha ha ha ha ! Przecież pisałem,że w Częstochowie była modernizacja w 2012 roku jak MM przejmowała Stream Com. Więc nie chodziło o żadne względy techniczne tylko o....No właśnie o co ?...Dziś dowiedziałem się od przedstawiciela że w mojej lokalizacji będzie zmiana układu programowego od 1 kwietnia !

I na co było czekać z tą zmianą 2 miesiące ? Najśmieszniejsze jest to ,że na infolinii nic nie wiedzą ! Albo...nie wolno im wiedzieć! :jupi:

Ciekawe w jakich innych rejonach Polski MM-Południe od 1 kwietnia wprowadzi zmiany ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uda mnie w Szczecinie paraliż. Brak netu i dtv. Dekoder pokazuje błąd połączenia modemu docsis. Ktoś inny ze Szczecina potwierdza problemy?

Z TV bez problemu, ale miałem duże kłopoty, żeby się połączyć z siecią - modem wariował i świecił lampkami na pomarańczowo. Teraz wreszcie udało mi się połączyć.

Potwierdzam jako mieszkaniec Szczecina - miałem problemy z internetem. Z TV - odpukać - bez kłopotu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie tak jak się spodziewałem - w cyfrowej TV nie mieliśmy Blinka, więc i nie ma PC HD. W analogu Blink był i pojawił się PC. Nie powiem, program bardzo atrakcyjny - cały wczorajszy dzień było animowane logo kanału z muzyczką, dzisiaj jest jakaś zmiana. Logo jest nieruchome i brak muzyczki. To pokazuje podejście MM do klienta. Kpina. Jestem laikiem i nie orientuję się w technicznych niuansach telewizji kablowych, ale na chłopski rozum po co są u nas duble TVP1 TVP2 i TVN? Oferta jest w mojej lokalizacji skandalicznie okrojona i każdy dodatkowy nowy kanał jest wielkim świętem :D Można chyba przecież powywalać te duble, a w ich miejsce dać coś z brakujących rzeczy. Można by też z analogu usunąć dwa z trzech obcojęzycznych kanałów informacyjnych i byłoby miejsce na nowe kanały w DTV. Można więc bez żadnego nakładu na inwestycje poprawić jakość oferty, ale po co? W MM żyją chyba w pełnym samozadowoleniu i myślą, że jak w danej miejscowości nie ma innej kablówki, to klient jest skazany na ich łaskę. I tu się mylą. Przedstawiciele platform satelitarnych nie próżnują. Chodzili niedawno u nas po osiedlu, proponowali dla przechodzących od innego operatora atrakcyjne warunki. Wiem, że chodzi im o złapanie klienta, ale i tak, chociaż będzie kilkanaście złotych drożej, to będę miał dostęp do takiej samej oferty jak wszyscy klienci satelitek, a nie jak w MM, gdzie jest podział na lepszych i gorszych klientów. Jeszcze kilka miesięcy... :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie jak w MM, gdzie jest podział na lepszych i gorszych klientów. Jeszcze kilka miesięcy... :jupi:

 

I to jest bardzo wkurzające.Ja rozumiem , modernizacja,przejmowanie małych kablówek i dostosowanie ich do standartów MM,brak kasy aby wszystko naraz,wszystko to mogę zrozumieć.Nie rozumię jednego:dlaczego klienci z zubożoną ofertą mają płacić taki sam abonament jak ci z pełną ofertą ??!!

Przecież można zrobić zróżnicowany cennik i było by to uczciwe.Obecnie funkcjonują 3 listy DTV.Ta najuboższa,gdzie nawet HBO jest tylko w SD powinna być za 50% ceny listy pełnej/tej najnowszej/.Wtedy ten "gorszy"klient ma pewien komfort:nie mam wszystkiego płacę mniej,rozbudują listę będę płacił więcej. :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaki konkretnie polecacie router ( ma przystępnej cenie bez wodotrysków)

Bo słyszałem, że nie każdy można skonfigurować z MM i telefonem - jak to wtedy podłączyć? Pozbywam się modemu z MM czy podpinam pod modem z MM

 

A tak dla sprecyzowania - czy jest szansa aby MM mi wymieniło modem na ich?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Hrabia86 Aktywacja w Multimedia modemu WiFi kosztuje jednorazowo 30 zł, do tego dochodzi opłata promocyjna co miesiąc w kwocie 8 zł. Wygoda tylko taka że wtedy jeden modem, mniej kabli, no ale po co przepłacać? Router TP Link będzie dzialal, u mnie sąsiad ma i kumpel ale nie pamiętam jakie to modele. Od modemu z Multimedia ciągniesz kabel RJ-45 do routera no i potem trzeba skonfigurować router i powinno śmigać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, aktywacja 30 zł to jeszcze rozumie... a 8 zł za co ? za internet, za który już płace?

Bezsens

 

Jak dochodzi router TP Link to telefon zostaje w routerze MM a resztę kabli lub wi-fi biorę z TP Link'a

Dzięki za info

 

Może ktoś polecić jakiś routerek

Taki będzie ok ? bez wodotrysków...

http://allegro.pl/tp-link-router-wi-fi- ... 73993.html

 

.. bo czy do neta z MM jest potrzebne 3,4,5 G ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Hrabia86 Te 8 zł to jest miesięczna opłata abonamentowa za korzystanie z ich modemu WiFi i tez normalnie jest umowa na to na rok czasu, czyli płacisz przykładowo 30 zł za Internet za jakąś tam prędkość plus 8 zł miesięcznie za korzystanie z modemu WiFi. Tu masz na ten temat: http://www.multimedia.pl/modem_WiFi

 

Czy się zdecydujesz na modem WiFi z Multimedia czy na swój router to już Twoja sprawa, musisz uwzględnić co Ci się bardziej opłaca. Rocznie to wychodzi 96 zł za korzystanie z ich modemu, a tak jak kupisz swój router no to tylko jednorazowo wydasz te 100 i nie trzeba potem płacić te 8 zł co miesiąc. Decyzja należy do Ciebie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...